kuskus• 01 марта в 22:19

У Трампа вимагають публічних вибачень від Зеленського

За що вибачатись? Ваші версії
-sofi-• 02 марта в 13:41
Ответ дляdreamsunny
Венс ещё в 2022 выступал против помощи Украине.
Вы цепляетесь за слова тех, кто не хочет победы Украины и пренебрегает нормами международного права и своими обязательствами, как гаранта безопасности Украины.

Про то, что параша стирает с лица земли целые города и села, Трамп с Венсом слушать не захотели. Гугл мэпс они посмотрели.

А ещё вспомните, кто был инициатором разоружения Украины - США. Ещё есть устав ООН и положения, которые параша прямо нарушает. А гарант нашей безопасности протягивает резолюцию в пользу параши.
Тогда и вы вспомните, как Зеленский был антитрампистом. Почему трап и его окружение должно хотеть ему помогать?
Можете видео посмотреть. Как он против Трампа шел.
Все откуда то берет свои корни.

Быковать можно только в одном случае, если ты защищаешь свою страну, своим оружием, которое ты или делаешь или покупаешь.
А если просишь, то и участь другая.
dreamsunny• 02 марта в 13:47
Ответ для-sofi-
Все откуда то берет свои корни.

А если просишь, то и участь другая.
Вы реально не понимаете, что после того,как Америка нас разоружила и гарантировала нам безопасность, она должна в случае нападения на нашу страну лоббировать наши интересы? Америка- гарант безопасности, без привязки к личности своего президента и к взглядам президента страны-жертвы агрессии.
Народ Украины чем виноват?
Реверанс• 02 марта в 13:56
Ответ дляdreamsunny
Так подякуйте трампу в твіттері. Йому сподобається.
До чого тут президент країни, яку гарант безпеки замість підтримки спонукає до капітуляції?
Не розказуйте,що мені робити.
Зелене маленьке чмо,повинне розуміти,що за ним доля України.І не вести себе,як негідник і дурник.На переговори треба йти з якоюсь позицією,а не вести себе,як істеричка на емоціях.
-sofi-• 02 марта в 13:57
Ответ дляdreamsunny
Народ Украины чем виноват?
А они не давали помощь? Все 3 года? Или вы из тех, кто не видит ее?
Народ ни в чем не виноват. Народ только и выгребает последствия.
Я бы очень хотела чтоб Зеленский ответил за расхищение военной помощи.
И если все таки одумаются провести проверку, что куда ушло, ему конец.
Ту коррупцию которую он развел ( не сша итп, а именно Зеленский) уже ни в какие не влазит.
И люди не слепые забугром. Видят что как песок сквозь руки. Вникуда.
Достало это.
Реверанс• 02 марта в 13:58
Ответ дляkornezka
Не думаю, що вибачення щось змінить в плані допомоги Україні. Вже про все домовлено і поділено. Залишилося лише останні труси - наші копалини. От їм і хочеться їх отримати задаром. Ну не може Зе підписати угоду без гарантій. Слово трампа це найменш правдива валюта.
Слово Зеленського,теж нічого не варте.Він не дотримав жодної обіцянки данної привселюдно.Кожне слово Зеленського,це брехня і маніпуляції.Шкода,що в такий важкий час для України на чолі Зеленський,який нагадує пьяного за кермом.
Реверанс• 02 марта в 13:59
Ответ дляdreamsunny
Мы сейчас в водовороте событий. Очень многое поставлено на кон -существование Украины, мировой правопорядок, безопасность в Европе и демократические ценности....
При наличии политической воли можно найти средства как внутри страны, так и среди стран- союзников и гарантов нашей безопасности. Для этого есть замороженные активы рашки, ещё можно потрусить офшоры и вынудить коррупционеров вернуть в бюджет полученное незаконным путем. В любом случае деньги можно найти.
Під час такої операції Зеленський вийде сам на себе.Бо він фактично очолив коррупцію в Україні.При жодному президенті до нього,не було таких гучних скандалів і стільки доларових мільйонерів.
Реверанс• 02 марта в 14:01
Ответ для-sofi-
Все откуда то берет свои корни.

А если просишь, то и участь другая.
Зеленський був проти всіх.
Проти Байдена відкривав кримінальну справу,дипломат наш криворіжський.
kornezka• 02 марта в 14:01
Ответ дляРеверанс
Та. Керувати країною у війні це не на стадіоні зухвало насміхатись. Так все гарно починалось.
Реверанс• 02 марта в 14:02
Ответ дляdreamsunny
Народ Украины чем виноват?
Народ України винний,що в такий історично важкий час дебіли,вибрали дебіла.Який перше,що зробив,почав заморозку виробництва української зброї та посадку верхівки армії України.
-sofi-• 02 марта в 14:03
Ответ дляdreamsunny
Народ Украины чем виноват?
И да. Если бы не было помощи никакой. То киев был бы сейчас как Харьков примерно.
А над буковелем не взлетал бы ф16, когда ракета летит.
Только другой вопрос уже, почему ф16 над буковелем, а не где-то в Харькове или Краматорске Херсоне Николаеве Запорожье.
Где он реально нужен.
Но об этом и так все знают.

А вы, все не видите помощи.
Реверанс• 02 марта в 14:05
Ответ для-sofi-
Достало это.
Допомогу США почало надавати за півроку до вторгнення росії.Неофіційно через Бориспіль.Потім знов допомога і знов.Тільки справжній ідіот в цих обставинах посварився би з своїм найбільшим союзником.Власне,що й зробив пан Зеленський.
Реверанс• 02 марта в 14:06
Ответ дляkornezka
При початку треба було звернути увагу
Нам по х.й і на Я Ваш вирок.Сказано,то було не Порошенку.То всій Україні.
dreamsunny• 02 марта в 14:08
Ответ для-sofi-
Достало это.
Помогало правительство Байдена.
С приходом Трампа параша-не агрессор и требование вернуть помощь,которую предоставляли на безвозвратной основе .
Вы не видите разницу?

Про коррупцию в стране отдельный разговор. Моё мнение- попа вводить смертную казнь за разворовывание бюджета.
-sofi-• 02 марта в 14:10
Ответ дляРеверанс
Видела версию, что Зе, уничтожает украинцев , за геноцид евреев. Такая себе месть.
И я даже начинаю в это верить. Так по хамски общаться с военными, опустить ниже дна собственое государство, никакой помощи внутри страны , людям которые остались жить в воющей стране.
И полностью непонятно где девается военная помощь, включая аптечки ( из того же США ) 🤦‍♀️
Это надо люто ненавидеть свой народ.
dreamsunny• 02 марта в 14:11
Ответ дляРеверанс
Вам нагадати як зросли статки Порошенко за часів його каденції? Як зростають статки Порошенка за часів повномасштабної війни не цікаво?
Feel good• 02 марта в 14:13
Ответ дляРеверанс
Які конкретно обіцянки?
dreamsunny• 02 марта в 14:15
Ответ дляРеверанс
Скажіть це хлопцям, що на передку виборють всім нам можливість сидіти вдома і писати на порадниці, що вони винні, що обрали зе.

Пороха зі свінарчуками та стіною яценюка вже забули.
Feel good• 02 марта в 14:17
Говорити можна багато.

І хто правий, хто винен - не завжди грає ключову роль.

Коли ти лідер країни, ключове: як буде краще моїй раїні?

Треба вибачитися, бо так краще країні - вибачся.
То не обов´язково у принизливій формі робити.

dreamsunny• 02 марта в 14:17
Ответ для-sofi-
Где он реально нужен.
Но об этом и так все знают.

А вы, все не видите помощи.
Сколько ф16 дала администрация трампа?
Чем помог трамп Украине? Можно конкретно?
dreamsunny• 02 марта в 14:21
Ответ дляРеверанс
Допомога не могла бути вічною.
Треба було і над своїм озброєнням замислитися і хоча б те виготовляти,що Україна в змозі.Хоч те,що запровадив Порошенко.
Але ж ні.
З початку повномаштабки з подачі і оплати Порошенка розроблені ’Цукорок’та ’Ай-Петрі’.Тільки ж Зеленський не впровадив то в масове виробництво.Бо йому не треба.
Скільки вкрав Порошенко не цікавить?
symbol• 02 марта в 14:21
Ответ для-sofi-
Это надо люто ненавидеть свой народ.
А українці здійснювали геноцид євреїв?🤦‍♀️любите теорії змов? Як вам таке? https://espreso.tv/svit-eksgolova-komitetu-natsbez...
Feel good• 02 марта в 14:22
Ответ дляdreamsunny
Сколько ф16 дала администрация трампа?
Народ США.

Трампу - тим, що хоче зупинити ці безглузді вбивства .
Повернути ситуацію на нашу сторону - ресурсів у нас на це нема .
І зупинити не можемо.
Казкарка• 02 марта в 14:28
Ответ дляdreamsunny
Де я пишу про озброєння?
Ви читаєте між строк і тягнете статтю. Своїми словами пояснити не можете.
Про СБ ООН явище вже написала.
Який це пункт? Ви вирвали з контексту
Реверанс• 02 марта в 14:29
Ответ дляdreamsunny
Помогало правительство Байдена.
Вы не видите разницу?

Зеленський винесе собі смертний вирок?Буде судити друганів з якими розграбував країну?Смішно.
Те,що Україні допомагав Байден ’забувши’ про висмоктану з пальця кримінальну справу,про яку Ви чомусь не пишете,просто показує,що Байден доросла людина.Яка не ставить свої емоції вище ситуації,саме так робить зараз Зеленський.Як емоційно нестабільна людина.Хлопчик не виріс.Чи недоріс до своєї посади.
Реверанс• 02 марта в 14:31
Ответ для-sofi-
Это надо люто ненавидеть свой народ.
То,мабуть сімейне.Дід Зеленського Сема здається в 64 році розстріляв повстання в Кривому Розі.Він там якесь цабе в міліції тоді був.
Реверанс• 02 марта в 14:32
Ответ дляdreamsunny
Розкажіть про баригу,який заробляє на війні.Правда,то буде не Порошенко.
dreamsunny• 02 марта в 14:33
Ответ дляРеверанс
Президент - не вічна посада. Можуть обрати іншого.
Flower Girl23• 02 марта в 14:33
Ответ дляkornezka
Помню как тут постоянно писали, что нельзя верить и договариваться с путиным... Теперь с Трампом... А что мы имеем в реале? Путин с Трампом между собой договариваются, а с Зе договориться не может никто...(((
Реверанс• 02 марта в 14:33
Ответ дляFeel good
Які конкретно обіцянки?
Мільйони дронів літають між мільярдами дерев висаджених паном Зеленським,вдячні пенсіонери знімають це чудо на отримані від Зеленського смартфони.Вчителі отримують по 4 000 баксів...
Продовжувати?
Реверанс• 02 марта в 14:36
Ответ дляdreamsunny

Свінарчуки в росіян брали для української армії дефіцитні запчастини.
А от клістрони з ПВО познімав саме пан Зеленський,тільки за 4 місяці по тому повернувши,коли вже повномаштабна почалася.
Янтар,якому Зеленський хамив в Золотому вже мертвий.Він був саме за правління Зеленського,інших голосувавших за Зеленського бачу тільки тут.В житті не зустрічала.