kuskus• 01 марта в 22:19

У Трампа вимагають публічних вибачень від Зеленського

За що вибачатись? Ваші версії
dreamsunny• 02 марта в 14:37
Ответ дляFeel good
Народ США.

Трампу - тим, що хоче зупинити ці безглузді вбивства .
Повернути ситуацію на нашу сторону - ресурсів у нас на це нема .
І зупинити не можемо.
Яким чином він хоче зупинити вбивства?
Що він зробив в цьому напрямку?
Визначив, что росія не агресор і путіна треба поважати...Зупинив допомогу Україні і звинувачує Україну у війні.. Вам це подобається?
Реверанс• 02 марта в 14:38
Ответ дляdreamsunny
Скільки вкрав Порошенко не цікавить?
28 кримінальних справ проти Порошенка і навіть ручний суд Зеленського не доказав,що щось вкрадено.Може Ви спробуєте?
Скажена Бджілка• 02 марта в 14:38
Ответ дляlilu1990
Ну по факту то може й треба вибачитись. Йому ж треба буде десь жити після війни
так в родном Кривом Роге места мало, что ли?
Казкарка• 02 марта в 14:39
Ответ дляdreamsunny
Мы сейчас в водовороте событий. Очень многое поставлено на кон -существование Украины, мировой правопорядок, безопасность в Европе и демократические ценности....
При наличии политической воли можно найти средства как внутри страны, так и среди стран- союзников и гарантов нашей безопасности. Для этого есть замороженные активы рашки, ещё можно потрусить офшоры и вынудить коррупционеров вернуть в бюджет полученное незаконным путем. В любом случае деньги можно найти.
Ну хто нам дасть замородені активи. Ви розумієте, що це відбувається в судовому порядку? Ну а про корупціонерів і офшори...ви дійсно в це вірите?
Скажена Бджілка• 02 марта в 14:41
Ответ дляЧомучка
А навіщо ви тоді це взагалі пхаєте в аргумент? Трамп з нас ні отримав ані копійки! А що, мав?? За що?? Як таке до голови взагалі вам прийшло?

То що ви відповісте на моє питання: публічне хамство Трампа в бік президента України є для вас нормою?
Слушайте, а что , только Зеленскому всем пхать в шапку, да? Только этому неучу можно всех оскорблять на протяжении трех лет войны? Огреб, и поделом. Ничего с ним не станется. А вот с нами, то вопрос , конечно
Реверанс• 02 марта в 14:42
Ответ дляdreamsunny
Президент - не вічна посада. Можуть обрати іншого.
Вже не вийде.
Єрмак з Татаровим прикладуть всі зусилля.Фікція виборів може й буде,самих виборів ні.Далі буде,як на росії.
Реверанс• 02 марта в 14:43
Ответ дляFlower Girl23
Помню как тут постоянно писали, что нельзя верить и договариваться с путиным... Теперь с Трампом... А что мы имеем в реале? Путин с Трампом между собой договариваются, а с Зе договориться не может никто...(((
Бо Зеленський в неадекваті.Скоро і нерукопожатним буде.
dreamsunny• 02 марта в 14:46
Ответ дляРеверанс
Розкажіть про баригу,який заробляє на війні.Правда,то буде не Порошенко.
Зеленський навіть не входить до списку форбс на відміну від Порошенко.
Але барига саме Зеленський. Порохоботи ніяк не заспокояться.
Скажена Бджілка• 02 марта в 14:46
Ответ дляdreamsunny
По моему, этот будет вечный царь. Взашей не выгонишь.
Скажена Бджілка• 02 марта в 14:48
Ответ дляdreamsunny
А должен , да? Будучи комиком ’до’ - должен в форбс входить? Подождите, там все в чемоданах, еще не обнародовано
Реверанс• 02 марта в 14:49
Ответ дляdreamsunny
Зеленський користуться офшорами.Вже всі знають крім Вас, а так простий хлоп для плебсу.
Реверанс• 02 марта в 14:51
Ответ дляСкажена Бджілка
Да ве дофіга й обнародували й кіпрські компанії і вілли в Італії,але мудрий нарід хоче бачити простого хлопця,он Зеленський і грає його.Небритий,немитий,в пожмаканому одязі з виразом на обличчі: Хто тут? Де я?
Піпл радіє.Бачить свого.
Скажена Бджілка• 02 марта в 14:53
Ответ дляРеверанс
Піпл радіє.Бачить свого.
Ага, не только радуется пипл, но еще и хавает. Точно: хлопец из народа.
dreamsunny• 02 марта в 14:58
Ответ дляСкажена Бджілка
Так обнародуйте, если есть доказательства.
Я не сторонница зе, но хорошо помню, что творилось при порохе, как отжимали бизнес, как банкротили крупные предприятия,чтобы потом определенные люди могли их купить за копейки, что вытворяли с курсом, как предлагали затянуть пояса.... ещё помню стремительную девальвацию грн и как играли с четырьмя валютными курсами, когда черный рынок аплодировал стоя, как устроили банкопад, как кредиты МВФ выводили в офшоры....
Скажена Бджілка• 02 марта в 15:01
Ответ дляdreamsunny
Что вам обнародовать? Что обнародовать? Виллы , купленные в Англии? Деньги, выведенные в офшоры? А сколько оно в день Украине обходится вместе со своими прихвостнями, это обнародовать?
dreamsunny• 02 марта в 15:02
Ответ дляРеверанс
Дякую, що розкрили очі. Сподіваюся наступний президент буде кращим.
dreamsunny• 02 марта в 15:03
Ответ дляРеверанс
Вже не вийде.
Ви фаталіст?
natlem• 02 марта в 15:05
Ответ дляOlvia1987
Він не Україну звинувачував у нападі.Навіщо ви перекручуюте?
А кого трамп звинувачує? На якій хвилині прес конференції Трамп каже, що сосія агресор, яка напала на Україну?
dreamsunny• 02 марта в 15:06
Ответ дляКазкарка
Що пропонуєте ви?
natlem• 02 марта в 15:09
Ответ дляБелая-и-пушистая
не, ну так я никак не пойму - когда уже английский запретят в школах???
А що, Великобританія чи США вже напали на Україну для захисту англомовних, бо їх тут ’прітєсняют’?
Реверанс• 02 марта в 15:12
Ответ дляdreamsunny
Ні.
Не буде.Зеленський залишиться.Для затравки думаю ще Кротевича й Маркуса підключать і буде чергове шоу.Народ радітиме падаючи все нижче.
Реверанс• 02 марта в 15:13
Ответ дляdreamsunny
Ви фаталіст?
Реаліст.
Ви знаєте,що саме пан Татаров розстріляв наш Майдан?І не сидить.
natlem• 02 марта в 15:20
Ответ дляMarc Antonio
Нельзя кусать руку, которая тебя кормит 3 года США предоставляли нам оружие, деньги и помогали всем, чем могли. Спустя 3 года ты приезжаешь в эту страну и когда тебе президент этой страны говорит, что Украина сейчас находится не в том положении, чтобы ставить условия, и что Украине придется договариваться и решать проблемы дипломатией ,а не войной поскольку вроде даже Вэнс намекнул, что у нас проблемы с мобилизационным ресурсом и вроде как даже намекнул на силовую бусификацию, что очень не понравилось Зеленскому— Зеленский начал рассказывать что—то в духе, мы сами разберемся, а ваше дело нас финансировать и давать оружие, пока мы не выйдем на границы 91 года, а поскольку умные люди в США понимают, что это невозможно — то и понимают, что финансировать войну в таком обьеме бессмысленно, и нужно силовым методом принуждать стороны к дипломатии, поскольку с каждым разом переговорная позиция Украины ухудшается и возможно уже к концу году РФ будет в Днепропетровской области. Потом Зеленский начал в указательном говорить Трампу, чтобы тот делал если бы РФ на них напала, на что Трамп справедливо заметил, что у Зеленского нет права говорить от имени президента США и американского народа и это находясь у них в гостях
Якщо ’нужно силовым методом принуждать стороны к дипломатии, ’, то нагадайте як саме сосію присудили до миру США?
Може вогонь зупинився? Може сосія зупинилася на лінії розмежування? Може припинилися бомбардування українських міст?
Ніт?
То напевно, США додаткові санкції ввели? Посилили українську армію? Посилили свою присутність на території країн НАТО, щоб параші неповадно було сюди соватись?
Знову ніт?
А, то трамп 1,5 години тринлів з х..йлом про ’спільне минуле’, вивів парашу з ізоляції, провів перемовини між узькою´ та американською делегаціями - оце і є ваше ’силове примушення до миру параші’? Так їм, вибачте, це дуже сподобалося. У них американці вже не ’піндоси’, а ’братній американський нарід’.
трамп робить спробу допомогти х...йлу згвалтували Україну. Все йде до того, що Україна буде окупована. Саме це пропонували зеленському на цій прес конференції - заткнутися, бути вдячним що гвалтують і не скаржитися. Ще й віддати все, що має - недарма ж його гвалтують....
П.С. можна як завгодно ставитися до Зеленського, але його поведінка на прес конференції заслуговує на повагу. Він не здав інтереси України.
ТайТаке• 02 марта в 15:33
Ответ дляdreamsunny
А давно Зеленский бизнесмен? Вы так неумело передергиваете.
Чомучка• 02 марта в 15:38
Ответ дляСкажена Бджілка
Батюшки, иак в нас тепер Трамп месник оскорбленних і униженних Зелей, То он воно що
Чомучка• 02 марта в 15:39
Ответ дляdreamsunny
Ви фаталіст?
Удалено администрацией...
Чомучка• 02 марта в 15:39
Ответ дляКазкарка
так їх вже видають
dreamsunny• 02 марта в 15:41
Ответ дляРеверанс
Реаліст.
Майдан був до Порошенка. Чому при Порошенко Татарова не посадили напевно риторичне питання (
natapril• 02 марта в 16:10
Ответ дляРеверанс
Тут потрібно нагадати, що минулого разу, коли був візит у США, там вже робили натяк на форму одягу, що це неповага до Америки. Єрмак запам´ятав та одягнув костюм, але ж Зеленський же не лох якийсь.
Араби, індуси теж не поважають Америку, коли приїздять у своїх балахонах? Так у них нема війни.
Olvia1987• 02 марта в 16:12
Ответ дляnatlem
Як справи у Франції?Ейфелева вежа стоїть?