Чомучка• Изменено 02 марта в 00:27

А хіба повернення ЯЗ Україні не могло б стати рішенням війни?

Чому такий варіант взагалі не розглядається?
Scarlet-flower• 02 марта в 00:30
А як його повернути?
Milanaher• 02 марта в 00:31
Розглядаеться. Тут кожен день наприклад пропонують. Залишилось перейти до діла. Можливо якщо поквапитесь, будете першою хто почав такий важливий крок, як повернення Україні ЯЗ.
автор Чомучка • 02 марта в 00:31
Ответ дляScarlet-flower
А як його повернути?
Взяти в когось, як іншу зброю.
Milanaher• 02 марта в 00:32
Ответ дляЧомучка
Взяти в когось, як іншу зброю.
Візьміть, хороша ідея
Anna-08e7• 02 марта в 01:05
Може і могло б, але це не реально.
Ні США, ні Китай, ні рашка ні решта не хочуть ще однієї ядерної держави.
І, головне, ніхто з тих хто міг би не хоче зупиняти війну.
Remensa• 02 марта в 01:23
Хто його утримувати в належному стані буде? Наші ідіоти? Вони краще вкрадуть і куплять собі черговий будиночок
Мэри Лин• 02 марта в 01:45
Ніхто її не дасть і навіть не дасть дозвіл на її виготовлення, це все не так відбувається як ви думаєте))
Scarlet-flower• 02 марта в 02:59
Ответ дляЧомучка
Взяти в когось, як іншу зброю.
А хто б на цегооовий під ти для нас?
автор Чомучка • 02 марта в 03:35
Ответ дляAnna-08e7
Може і могло б, але це не реально.
Хм. Повно інших країн, хто вже має. І я не дуже розумію чому та ж Англія не може надати частину власної.
автор Чомучка • 02 марта в 03:36
Ответ дляRemensa
Наші ’ідіоти’ її створювали і утримували за часів СРСР.
автор Чомучка • 02 марта в 03:36
Ответ дляМэри Лин
а навіщо виготовлювати якщо вона вже є готова і геть поруч з нами?
автор Чомучка • 02 марта в 03:37
Ответ дляScarlet-flower
А хто б на цегооовий під ти для нас?
Для мене логічно, що хтсь з тих, хто і так дає зброю. Чим ядерка відрізняється від чогось іншого далекобійного?
Nathalie27• 02 марта в 06:11
Ответ дляЧомучка
Бо ескалація
Nathalie27• 02 марта в 06:13
Ответ дляЧомучка
Тактична - руйнівною силою
frumoasa17• 02 марта в 08:43
Де гроші на це будуть братися? І там далеко не копійки потрібні, а десятки мільярдів доларів, то питання хто дасть на це і не побачать створення, коли на українські АЕС постійно комісії приїжджають і ніби не побачать вироблення плутонію. В гаражі це не зробити. Обладнання ніхто не продасть. Україна навіть паливо для АЕС не виробляє, а тут збройовий уран хоче. Крім самих зарядів ще потрібні засоби доставки. Україна зможе збудувати та утримувати ядерну тріаду - стратегічну авіацію, атомні підводні човни та міжконтинентальні балістичні ракети шахтного та мобільного базування?
Мовчу вже проте, що Україна потрапить під санкції за це. Її ще в 2014 попередили, що будуть наслідки, щоб навіть і не думали в бік ядерної зброї. Тому є хотілки, а є можливість, якої нема.
Казкарка• 02 марта в 10:15
Ответ дляЧомучка
А, точно, нічим. Геніально
Alli_k77• 02 марта в 11:33
представьте- завтра наши разработали. и Объявили- все у нас есть своя ядерная зброя, где- не скажем)))и что?? сразу рашка такая: отзывайте всех с 0, отменить все наступления- у хохлов появилось ЯЗ ???? вы так это видите ???ЯЗ - это типа предостережение от нападения. и не известно, как оно работает.....
Remensa• 02 марта в 12:06
Ответ дляЧомучка
То були зовсім інші люди і інша країна
автор Чомучка • 02 марта в 13:02
Ответ дляfrumoasa17
На те, щоб надали вже готову - десятки міль´ярдів не потрібно.

І ніхто так і не зміг пояснити чому далекобійні ракети можна надати, а парочку ядерних - ні. Це було б набагато дешевше аніж витрачати міл´ярди на подальшу війну
Anna-08e7• 02 марта в 14:44
Ответ дляЧомучка
Бо не хоче
frumoasa17• 02 марта в 18:50
Ответ дляЧомучка

Тому що є договір про нерозповсюдження ядерної зброї. Він звісно не виконується на всі 100%, але більш менш. Країни можуть розмістити чужу зброю на своїй території, але все одно рішення про застосування та відповідальність несе країна володар ядерної зброї. Тому передати готову в правову юрисдикцію іншої країни це майже неможливо.
Да, і хто з цивілізованих країн піде на таке заради України?