Хачапууури• 02 марта в 14:32
Купили квартиру. Що робити з ванною кімнатою. Як би ви поступили?
Кажу як є.
Назбирали 70% вартості квартири. Купили у січні , заїдемо всередині квітня. За цей час оплатимо ще 20%. І 10% беру в кредит ( позичаємо по всьому світу - віддам за пів року)
На простий ремонт з меблями потрібно ще 10-15% вартості житла, це якщо не робити ванну і от якщо ванну ( вона разом з туалетом) то ще плюс 10-15%
Це вже занадто важко
І от ремонт ми самі можемо зробити , а ванну з туалетом ні. Потрібно винаймати людей.
І по грошам не тягнемо
Є два варіанти
1) заїхати у квітні і жити спокійно у відремонтованій квартирі ( без ремонту у ванній)
2) збирати гроші і не заїжджати …
Але це ще пів року
Вибираю перший варіант, але знаю що ремонту вже не буде потім ..
Це вже занадто важко
І по грошам не тягнемо
Є два варіанти
2) збирати гроші і не заїжджати …
Але це ще пів року
ЗабежАЛОЧКА• 02 марта в 17:16
Ответ дляХачапууури
Квартира зовсім інша буде
Контраст великий буде от у чому справа.
То не робіть іншу еж. Судячи з фото нормальна квартира
В борги не залізите, гроші будуть залишатися до зарплати а не так як зараз
Для чого стрибати вище ваших можливостей?
Стрибнете - ваша наступна тема буде: як навчитися пересуватися у просторі стискаючись у крапку, щоб коштовний ремонт не пошкодити
ДА да да• 02 марта в 17:29
Лично меня на этом фото не устраивало бы только отсутствие ванной. Не люблю душевые кабинки.
Міс Всесвіт• 02 марта в 17:30
Купите новые: сидушку на унитаз, коврики в ванную, шланг для душа и душевую лейку.
Отмойте все и будет вам счастье.
Нормальная ванна, не парьтесь, можно пользоваться.
Все думают, что вы жаловаться пришли, а вы похоже хвастаетесь.
Поздравляем с покупкой квартиры! Желаем всех благ.
И да, завидуем. Тоже хотим квартиру.
Отмойте все и будет вам счастье.
И да, завидуем. Тоже хотим квартиру.
Хачапууури
• 02 марта в 17:31
Ответ дляМіс Всесвіт
Отмойте все и будет вам счастье.
И да, завидуем. Тоже хотим квартиру.
Отмойте все и будет вам счастье.
И да, завидуем. Тоже хотим квартиру.
Дякую. Діду важкою ціною та квартира, але ми раді.
Чу Ча• 02 марта в 17:32
Ответ дляИМХОля
А чому щороку їздити в одну і ту ж саму країну?
)) влітку в Україні, бо в нас найкраща вода. Карлові Вари беруть сервісом, наприклад, , але водичка там геть слабенька. А взимку чи восени їду вже закордон. Іспанію люблю)))планую жити наспенсії)) там купа місць. А наша Свалява..та тож бальзам в кого гастирит і виразка. Навіщо шукати десь щось як під носом усе?)) за 21 дегь нап´єшся води. Наробишся масажу і обличчя і спини. Десь за це треба викласти в 10 разів більше.бьюті індустрія закодоном ніяка, чого там приховувати. Наш підводний масаж в занюханому Моршині ефективніший ніж в тих же Калових Варах. За винагороду в кишеню вона тебе так відмасажує)))що куди там братися іншим. На воду я їжджу в Сваляву Шая ни Трускавець. Мене все влаштовує)) ефект шикарний
Міс Всесвіт• 02 марта в 17:32
Ответ дляХачапууури
Про новую тумбочку хотела сначала написать, потом посмотрела - на фото вполне сносная. Если не расслоилась, внутри чистая, не воняет - можно еще поюзать.
Легкого вам переезда!
Хачапууури
• 02 марта в 17:32
Ответ дляМіс Всесвіт
Легкого вам переезда!
Дякую ❤️🙏
Червона ікорка• 02 марта в 17:34
Ответ дляХачапууури
Блін ((
Буде контраст (((
Все нове а тут …
Буде контраст (((
Все нове а тут …
Удалено администрацией...
Хачапууури
• 02 марта в 17:35
Ответ дляЧервона ікорка
Удалено администрацией...
Червона ікорка• 02 марта в 17:47
Ответ дляХачапууури
Удалено администрацией...
Хачапууури
• 02 марта в 17:52
Ответ дляЧервона ікорка
Удалено администрацией...
Бяки-козяки• 02 марта в 18:22
Автор, кем вы работаете в Аликанте, если не секрет? Знаю, что в Испании сейчас и для местных с работой плоховато.
Я пані прохана...• 02 марта в 18:23
Автор, как вариант, сделайте ремонт в ванной и кухне, это самые затратные помещения, если останутся деньги, то можно полы, потолки.
Когда въедете в квартиру, то проще обои переклеить, чем менять унитаз, раковину и т.д.
Хачапууури
• 02 марта в 18:23
Ответ дляБяки-козяки
Я працюю в ІТ. Плюс у мене пас дохід. Чоловік інвалід війни
Бяки-козяки• 02 марта в 18:26
Ответ дляХачапууури
Ого, сочувствую вам.
Хачапууури
• 02 марта в 18:27
Ответ дляБяки-козяки
Ого, сочувствую вам.
Дякую. Вже звикаємо і підлаштовуємо життя як можемо. Ми сильні.
Шукаю стакан• 02 марта в 18:34
І який такий супер ексклюзив ви зібрались там робити? Ванна як ванна.
Слава Українi• 02 марта в 18:56
Ответ дляVita_Nikolaeva
Она в Аликанте, и квартира тоже.
И до этого побывала в 49 странах
А, местный тролль?))
жижифреймут• 02 марта в 19:45
Автор, а за скільки купили квартиру в Аліканте і скільки кімнат?) Моя сестра зараз шукає теж, але ріелтори показують варіанти не дуже....
Ответ дляХачапууури
Авторе, все ж таки подумайте над заміною душової кабіни (раз розсипається) і тумби під умивальником (краще підвісну, не на ніжках.
Насправді, це можна обережно зробити, а плитку не торкатися. Вона у вас нейтральна, світла, не набридатиме довго. Просто вимити, пройтися затиркою освіжити і буде чудово.
Ми вдома міняли так душову, все вийшли дуже добре. Просто зробили ’викройку’ піддона, на картоні, і з ним підібрали такий, щоб ідеально встав на попереднє місце.
Zirochka1983• 02 марта в 21:37
Купили в грудні в такому стані. На плитку і сантехніку не було. Стіни поштукатурили, біля ванної помазала гідроізоляційною рідиною. Пофарбувала водостійкою фарбою і зверху лаком. На підлозі - ламінат вініловий. Якби в мене була така як у вас - я б скакала від радості. Живіть і не партеся, зато своє!
Ms. Iphone• 02 марта в 21:42
З особистого досвіду - я Вам раджу починати ремонт з ванної. Або сприйняти те, що до наступного масштабного ремонту квартири - ремонту ванній у Вас не буде....
Туся муся• 02 марта в 21:53
Тьфу. Начала читать, думала квартира в новострое без ничего. Или в хруще в состоянии все убитое после алкашей. И нужны советы по экономии средств.
Зависла на этапе фото.
В общем, тема - пококетничать .
Автор, занимайте ещё денег и делайте себе в санузле версаль. На такое не жалко.
Зависла на этапе фото.
В общем, тема - пококетничать .
Туся муся• 02 марта в 21:54
Ответ дляZirochka1983
Покажите, как получилось
Весняний Марафон• 02 марта в 21:59
Ответ дляХачапууури
Блін ((
Буде контраст (((
Все нове а тут …
Буде контраст (((
Все нове а тут …
та давайте уже номер карты, бидося наша.
Бутерброд з ікрою• 02 марта в 22:21
Ответ дляХачапууури
Квартира зовсім інша буде
Контраст великий буде от у чому справа.
Контраст большой будет при кап ремонте. А это явно не 10 проц от стоимости квартиры. Так что не преувеличивайте. Вы хоть узнавали сколько мебель сейчас стоит?
Светка-пипетка• 02 марта в 22:31
Ответ дляХачапууури
Дякую, але все нове буде а тут трохи не нове.
Знаю що можна пожити, але знаю що не зробимо вже той ремонт …
Боже, мені з ці проблеми з такою ванною, чесслово
Лукава_Кiшка• 02 марта в 22:33
Ответ дляХачапууури
Переживаю що потам ніколи нічого вже не зробимо. Знаб навіть точно.
ну не сделаете