Хачапууури• 02 марта 2025

Купили квартиру. Що робити з ванною кімнатою. Як би ви поступили?

Кажу як є.
Назбирали 70% вартості квартири. Купили у січні , заїдемо всередині квітня. За цей час оплатимо ще 20%. І 10% беру в кредит ( позичаємо по всьому світу - віддам за пів року)
На простий ремонт з меблями потрібно ще 10-15% вартості житла, це якщо не робити ванну і от якщо ванну ( вона разом з туалетом) то ще плюс 10-15%
Це вже занадто важко
І от ремонт ми самі можемо зробити , а ванну з туалетом ні. Потрібно винаймати людей.
І по грошам не тягнемо
Є два варіанти
1) заїхати у квітні і жити спокійно у відремонтованій квартирі ( без ремонту у ванній)
2) збирати гроші і не заїжджати …
Але це ще пів року
Вибираю перший варіант, але знаю що ремонту вже не буде потім ..
3@йk@• 02 марта 2025
Ответ дляЧу Ча
Я теж. Але ж ви їздили)) а треба щороку чи через рік. Я бачу результат тих хто не їздить ніколи.
Я именно в санаторий не ездила , ездила в Трускавец по делам а попутно воду пила . Кстати на кожу действительно действует хорошо , аж сияла

Настасья Пицун• 02 марта 2025
нормально все, ця ванна це 20 років постоїть ок
ПоЗиТиВнАя• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Дурна це ви:
Ця квартира в Аліканте) заспокойтеся)
Я була у 49 країнах і ще мінімум стільки відвідаю )
Не живіть стереотипами. Дивіться і думайте ширше
Кто узнал автора?
Кusalochka• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Блін ((
Буде контраст (((
Все нове а тут …
Я бы запросто могла пожить в таком какое-то время. Я не понимаю о каком контрасте идёт речь
Чу Ча• 02 марта 2025
Ответ для3@йk@
Именно. Я обычно от 14 до 25 дней. Приезжаю домой свежая, цветущая.
Но у кого спина то нужен санаторий.вода не поможет. Нужны ванны родоновые и вытяжки. А вот вода минер.полезна всем. Потому что мы едим разное и печень надо чистмть.а именно проганять желчь.чтоб камней в будущем не было. Это очень полезно
whenallissaidanddone• 02 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Вона просто прийшла похвалитись квартирою.
Навіть якщо і похвалитись, автор молодець.
Змогли купити квартиру, це досягнення. Я и не знаю, накопим ли мы на квартиру...
Vita_Nikolaeva• 02 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Кто узнал автора?
А расскажите и нам!!
Интересноооо очень 🙏🏻
Контрольница• 02 марта 2025
Ви з часом або звикните до ванної кімнати, яка вона є і не будете звертати увагу або кожен раз заходячи туди будете відчувати сум і будете несчастною. З того, що я прочитала, вас це питання дуже непокоїть, тому краще зробити ремонт в санвузлі
ИМХОля• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Дякую, але все нове буде а тут трохи не нове.
Знаю що можна пожити, але знаю що не зробимо вже той ремонт …
Це новобудова?

ПоЗиТиВнАя• 02 марта 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone
С чего вы взяли что это реально квартира автора?
ПоЗиТиВнАя• 02 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
А расскажите и нам!!
Интересноооо очень 🙏🏻
Есть одна дама. Пишет без анонима в политтемах
Очень знаменитая
Ник писать не буду. Но текст про 49 стран она без анонима писала уже не раз)
ИМХОля• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Фото ще немає. Все в процесі. Все нове. Не дороге, але новеньке і буде трохи мене їсти …
А ця ванна не нова???
Vita_Nikolaeva• 02 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Очень знаменитая
беговелик?
ИМХОля• 02 марта 2025
Ответ дляЧу Ча
Норм.ремонт. в мене гірше і нічого я робити не збираюсь. Зато щороку в Іспанії відпочиваємо і дитина вчиться закордоном. Лиш наш дурний Омелько позалазить в кредити, набереться їх як собака бліх, щоб ремонт зробити .зато з ремонтом.закордоном євроремонти в дуже багатих лише. 60% живуть в звичайнтх квартирах ось з такими ванними кімнатами. І вони точно не залазять в кредити.
А чому щороку їздити в одну і ту ж саму країну?
КоролеВешна• 02 марта 2025
Класна ванна кімната
ТайТаке• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Мені більше за 40, баз санаторіїв немаю таких проблем як у вас. Тому не всім це необхідно
Автор, если не сделаете оно вас так мулять будет, вот посмотрите.
Зоркая Зорро• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
чого не зробите? дивна логіка.
Ми робимо ремонт в своїй квартирі, плануємо потім купити найдешевшу кухню в епіцентрі мабуть на цілий рік. Один санвузол взагалі без сантехніки і меблів буде, жодного шкафа немає.
Але я не думаю, що якщо вже переїдемо, то вже нічого не будемо дороблювати.
Хто вам може завадити?
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
чого не зробите? дивна логіка.
Хто вам може завадити?
Бо у нас це не перший досвід. Проходи це двічі вже
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляИМХОля
А ця ванна не нова???
Ой ні. Звісно ні

Зоркая Зорро• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
ну то змініть стратегію, це ж тільки від вас залежить.
Слава Українi• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Блін ((
Буде контраст (((
Все нове а тут …
Контраст будет пару месяцев, ну может, полгода. Особенно учитывая, что вы остальное делаете недорогое.

Я думала у вас прям от строителей квартира и надо все делать, еще удивилась, как вы так дешево ремонт считаете. Но если ремонт в квартире есть - просто живите.
Вы в Украине? Тут сейчас делать ремонт в долг - немного неразумно, мягко говоря.
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляСлава Українi

Не в Україні . Дякую
Слава Українi• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Не в Україні . Дякую
И то хорошо. Но в любом случае, ремонт ванной комнаты везде дорого. Н
Если делать нормально. И это не та зона, которую стоит делать пусть недорого, лишь бы ’не было контраста’.
Vita_Nikolaeva• 02 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Она в Аликанте, и квартира тоже.
И до этого побывала в 49 странах
Борець за гаманець• 02 марта 2025
Ну не знаю, навіть дуже нормальна ванна. Я б поміняла душову і дзеркало. По крайній мірі така ванна краще , ніж обкладена керамогранітом, як у всіх.
ИМХОля• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Ой ні. Звісно ні
А будинок?)
Bilenkova• 02 марта 2025
можливо, у вашому випадку, можна трошки спробувати ’принарядити’ ванну? знаю якось оновлюють шви між плитками, це відразу покращить загальний стан + зняти фонарик над дзеркалом і справді повісити з лед підсвіткою ч можна під раковиною тумбу замінити. Чи можна подивитись на тему продають під мрамор листи, наче бачила по відгуках, що і у ванні клеїли (https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs=1&goods_id=...) короче , думаю, можна знайти спосіб зробити косметичне оновлення і не збирати ще пів року на це гроші+ наймати робітників
Бавовнятко• 02 марта 2025
Автор, дозволяю вам поки не переїзджати, а зробити нормальний бомбезний ремонт у ванній. Чого ви так квапитесь?
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Бо винаймаємо житло … дорого платити а з весни дорожчатиме
Докладальниця• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Треба жити за коштами, які у вас є, прийміть це і вам буде набагато легше жити. Ванна кімната нормальна, нащо її чипати і залазити у борги. Щоб ви не зробили, через 5 років воно буде знову не нове.