Хачапууури• 02 марта 2025

Купили квартиру. Що робити з ванною кімнатою. Як би ви поступили?

Кажу як є.
Назбирали 70% вартості квартири. Купили у січні , заїдемо всередині квітня. За цей час оплатимо ще 20%. І 10% беру в кредит ( позичаємо по всьому світу - віддам за пів року)
На простий ремонт з меблями потрібно ще 10-15% вартості житла, це якщо не робити ванну і от якщо ванну ( вона разом з туалетом) то ще плюс 10-15%
Це вже занадто важко
І от ремонт ми самі можемо зробити , а ванну з туалетом ні. Потрібно винаймати людей.
І по грошам не тягнемо
Є два варіанти
1) заїхати у квітні і жити спокійно у відремонтованій квартирі ( без ремонту у ванній)
2) збирати гроші і не заїжджати …
Але це ще пів року
Вибираю перший варіант, але знаю що ремонту вже не буде потім ..
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вымойте все! душевую можно снять и поставить ванную (там не сложно должно быть) есть ванные отдельные стоят без потребности кафеля...
Там ванна не влізе …
РокерША• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Кредит беру на таку суму, яку тяну лайтово. Без надривань. Більше взяти не можу, бо ще знаю будуть накладні витрати
А вы не в курсе, что кредиты бывают на разный срок?
Зам. зав. Анонима• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Там ванна не влізе …
Тогда в чем вопрос? Все помыть и жить
Тетя Фрося• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Там дверцята відпадають. Цвіль і я б вирвала все викинула
Смотрите, пока можно все отмыть хлорочкой, заменить силикон, дверцы убрать и повесить шторку, временно. Когда заработаете денег поставите новые дверцы, покрасите плитку, замените зеркало и тумбу. Плитка целая, трубы не текут, не все так плохо же.
Одні думки• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Та там та душова стара. А як її міняти то вже все …
Чого все? Витягуєте стару і ставите на її місце нову, не знаю в чому у вас проблема
Кукусикиииииии• 02 марта 2025
Как человек, который делал ремонт в кВартире чтоб быстрее заехать и оставил санузел н»на потом», скажу что этот потом никогда не случился. Сейчас мы живем уже в другой и я была категорически против переезда пока не доделаем всё)))))
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляКукусикиииииии
У мене така сама ситуація була. Тому також знаю
От ви мене зрозумієте.знаб що так і залишиться
Дева Мария• 02 марта 2025
Для аліканте норм 😹
Этожзвяздаяегообожаю• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Дурна це ви:
Ця квартира в Аліканте) заспокойтеся)
Я була у 49 країнах і ще мінімум стільки відвідаю )
Не живіть стереотипами. Дивіться і думайте ширше
Удалено администрацией...
Тишком нишком• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Квартира зовсім інша буде
Контраст великий буде от у чому справа.
автор, ну с чем там будет контраст? вы Версальский дворец в этой квартирке хотите забабахать? будет плюс-минус то же. что и в ванной, только чуть новее. Через 5 лет подушатаете немного свой ремонт и все сразу переделаете
Дева Мария• 02 марта 2025
Автор . Ремонт в ванной невозможно делать , когда живешь . Если конечно санузел один , если два, то возможно . Я бы сделала и забыла
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Для аліканте норм 😹
Згодна з вами) для них це норм, а для українців в Аліканте хочеться трошки гарніше щось )
Та прям багіня• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Дякую, але все нове буде а тут трохи не нове.
Знаю що можна пожити, але знаю що не зробимо вже той ремонт …
Кому їсти нічого, а в когось діаманти дрібні. Постидались би таке питати
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляТа прям багіня
От чого ти сидиш в інтернеті. Йди допоможи безпритульним
Постидалася б сидіти і нічого не робити
ПадаюВреверансах• 02 марта 2025
Це ж треба так дотошно в процентах все знати.
Що ви хочете за пораду?
Вам кажуть нормальна ванна. Якщо вам не нормальна,то позичайте ще гроші і робіть.
Якщо знаєте з доходом все добре
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Що ви хочете за пораду?
Якщо знаєте з доходом все добре
Це ж треба такий дотошний комент написати
Дякую за пораду
whenallissaidanddone• 02 марта 2025
Ответ дляKatyaChepel
Я бы заезжала и жила! А деньги хотя бы по 500 грн в месяц отлаживала. Это пример!
Откладывала, вы что?
aljonyshka• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Дурна це ви:
Ця квартира в Аліканте) заспокойтеся)
Вы начните с получения разрешения на ремонт) Учитывайте еще налог, который надо заплатить) Разрешение дается на 6 месяцев,
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляaljonyshka
У нас reformas menores
whenallissaidanddone• 02 марта 2025
Автор, вы моей убогой ванной не видели. При чем, я бы уже дважды ремонт переделала за то время сто мы в квартире живём. А муж все лениться, он думает, что ремонт один раз в жизни делается.
Мне ваша ванная комната нравится. Я бы на вашем месте все начисто отмыла, добавила бы парочку аксессуаров на свой вкус и все.

У вас все хорошо. А какой ремонт вы хотели? Бункерного вида, чтобы как у всех?
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone

Та свіженьке, новеньке хочеться. Нехай не дороге, але акуратне і нове
Чу Ча• 02 марта 2025
Ответ для3@йk@
Думаю что это как для мертвого припарка если здоровье плохое и тоска там находиться если здоровье хорошее . Но я никогда и не была в санаториях )) это для бабушек , конечно бы лучше если выбирать- сделала ремонт или к косметологу пошла за инъекциями
Ви погано думаєте. Бо сагаторій це масажі для спини. Це лазер для яснн щоб не було парадонтозу. Це різні процедури. Це мінеральна вода для того щоб в 40 р не було піску в нирках і каміння в печінці. І щоб не ковтати гепабене і не стаорбвати тут теми - п´ю купу пігулок, сиджу на дієті і все погано. т.д. в санаторіях підтримують здоров´я в належному стані. Це як гарний космет.догляд. дуже добре видно хто маститься Лореалем з Єви. А хто 10 р. Тільки на профкосметиці
автор Хачапууури • 02 марта 2025
Ответ дляЧу Ча
Мені більше за 40, баз санаторіїв немаю таких проблем як у вас. Тому не всім це необхідно
aljonyshka• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
У нас reformas menores
Ну так если Вы уже получили обру менор, то должны ей и следовать- если ванная не указана-вы не можете ее начать делать) а если указали замену и стоимость замены и уплатили пошлину- то прийдется сделать и забыть)
Не заздріть тьоті• 02 марта 2025
Ладно, мы вас не уговариваем. Ждите еще минимум полгода, делайте ремонт в ванной и переезжайте, раз вас так плющит.
3@йk@• 02 марта 2025
Ответ дляЧу Ча
Водичку я пила без всяких санаториев , когда в Трускавец приезжала
whenallissaidanddone• 02 марта 2025
Ответ дляХачапууури
А воно що, дуже стареньке? На фото, так доволі сучасно. Не супер останній хай тек, але вельми презентабельно.
Ви хоч підраховували у скільки грошей стане вам оте свіженьке і новеньке.
Чу Ча• 02 марта 2025
Ответ для3@йk@
Я теж. Але ж ви їздили)) а треба щороку чи через рік. Я бачу результат тих хто не їздить ніколи.
whenallissaidanddone• 02 марта 2025
Автор, хочете я вам для заспокоєння свою ванну кімнату покажу? Ну щоб ви зрозуміли, що у вас чудова кімната? У приват, звісно. Тільки я не знаю як;)
АБВГДэшница• 02 марта 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Какая-то инфантильность сквозит в старпосте и всех комментах, смысл что-то советовать
Вона просто прийшла похвалитись квартирою.