Зеленський най розвертається і їде до Трампа а не в Китай. Бо я тут у Кривому Розі жду союзні війська французів і англійців. А не китайців. Єдине яка користь від китайців - шо можливо бездомних собак менше стане.
Але вибачте, нам пообєщали білих європейців. Я категорично не погоджуюсь на Китай.
Ответ дляGaleTTa
Я его наблюдаю повсеместно в быту. Мой любимый быдлоград.
Я коли була у шотландців, то інколи сумувала за криворізьким бидлячеством
А коли перше їхала в маршрутці після шотландії і слухала сварку водія та пасажира, то на душі було якось тепліше
Sova splushka• 02 марта в 21:07
Ответ дляlilu1990
Я подумала, поміркувала. Китайські добровольці не то
А як же поляки? Якась ви вєтрєнна дуже.
Soulsister• 02 марта в 21:11
Та тиждень помне яйця і буде вибачатися за те, що Трамп такий ранімий
Ирина-bbd0• 02 марта в 21:20
Ответ дляlilu1990
Недавно кстати беговелик вечером устроила майдан антитрамповский.люди подтянулись с палатками и бутербродами.
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Сама то дома отсиделась ясное дело.а люди то пошли.воззвали.
Мы там с ней еще про биполярку болтали
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Мы там с ней еще про биполярку болтали
Ответ дляИрина-bbd0
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Мы там с ней еще про биполярку болтали
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Мы там с ней еще про биполярку болтали
За мною ніхто не піде. Всі знають шо я непослідовна