lilu1990• 02 марта в 20:55

Це подстава

Зеленський най розвертається і їде до Трампа а не в Китай. Бо я тут у Кривому Розі жду союзні війська французів і англійців. А не китайців. Єдине яка користь від китайців - шо можливо бездомних собак менше стане.

Але вибачте, нам пообєщали білих європейців. Я категорично не погоджуюсь на Китай.
Байрактарочка• 02 марта в 20:56
напишіть йому в інстаграмі
JENYABEST• 02 марта в 20:56
Автор, вы всегда в ударе, но сегодня особенно, у вас все хорошо ?
HelloKitty18• 02 марта в 20:57
Що ви читаєте?
GaleTTa• 02 марта в 20:57
Пожалейте французов и англичан, да и китайцев. Им после Кривого Рога как после Мордора нужно будет проходить реабилитацию. Кривой Рог только для местных и для Вилкула)
автор lilu1990 • 02 марта в 20:58
Ответ дляGaleTTa
Як Зеленського українці так і кривий ріг тіки криворожанє можуть обсирати
laska_vo• 02 марта в 20:58
😂 ви бачили тих хранцюзів? Вони темніші за китайців.
GaleTTa• 02 марта в 20:58
Ответ дляlilu1990
Предлагаю вам набросать мне поводы для гордости) обещаю внять
автор lilu1990 • 02 марта в 20:59
Ответ дляGaleTTa
Специфічний криворізький вайб. Ви могли його наблюдать у розмові зеленського і трампа
nennsi• 02 марта в 21:00
а хто куди їде вже
GaleTTa• 02 марта в 21:00
Ответ дляlilu1990
Я его наблюдаю повсеместно в быту. Мой любимый быдлоград.
nennsi• 02 марта в 21:01
нам французи і британці дадуть ядерку
автор lilu1990 • 02 марта в 21:02
Ответ дляGaleTTa
Я коли була у шотландців, то інколи сумувала за криворізьким бидлячеством

А коли перше їхала в маршрутці після шотландії і слухала сварку водія та пасажира, то на душі було якось тепліше
Манула• 02 марта в 21:03
Лілу, ви така непередбачувана, не вспіваю за ходом ваших думок Ще в обід ви начебто були за налагодження партнерства з Китаєм
автор lilu1990 • 02 марта в 21:04
Ответ дляМанула
Я подумала, поміркувала. Китайські добровольці не то
Sova splushka• 02 марта в 21:07
Ответ дляlilu1990
А як же поляки? Якась ви вєтрєнна дуже.
Seehund• 02 марта в 21:07
Ответ дляМанула
Видимо Китай был против партнёрства с Лилу.
автор lilu1990 • 02 марта в 21:09
Ответ дляSova splushka
А як же поляки? Якась ви вєтрєнна дуже.
Мене дуда страшне розчарував. Шось ходив там у трампа під кабінетом, круги намотував.
автор lilu1990 • 02 марта в 21:09
Ответ дляSeehund
Польську знаю, англійську знаю гірше. Китайську вже нема сил вчити
Манула• 02 марта в 21:11
Ответ дляlilu1990
Будуть вам британці, але дивіться до ранку не передумайте знов

Ми відправимо війська до України, щоб захистити виконання мирної угоди, - Стармер
Soulsister• 02 марта в 21:11
Та тиждень помне яйця і буде вибачатися за те, що Трамп такий ранімий
автор lilu1990 • 02 марта в 21:14
Ответ дляМанула

Шоби тут бездомних собак стало менше завдяки китайцям то би був великий плюс звичайно. Але...
Seehund• 02 марта в 21:14
Ответ дляlilu1990
Ну да столько тем написать, где силы взять.)
автор lilu1990 • 02 марта в 21:16
Ответ дляSeehund
Прокрастінація
Ирина-bbd0• 02 марта в 21:20
Ответ дляlilu1990
Недавно кстати беговелик вечером устроила майдан антитрамповский.люди подтянулись с палатками и бутербродами.
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Сама то дома отсиделась ясное дело.а люди то пошли.воззвали.
Мы там с ней еще про биполярку болтали
автор lilu1990 • 02 марта в 21:22
Ответ дляИрина-bbd0
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Мы там с ней еще про биполярку болтали
За мною ніхто не піде. Всі знають шо я непослідовна
Amalpi• 02 марта в 21:27
Ответ дляМанула

Какого мирного договора?
Птицекрыл• 02 марта в 21:37
Ответ дляlilu1990
А з трампом обсуждали? Що він думає?
Манула• 02 марта в 21:40
Ответ дляAmalpi
Какого мирного договора?
Питання не за адресою, то до Стармера
Oxy3• 02 марта в 21:40
Ответ дляlilu1990
Ну вы даете. Я только в youtube раздел красивые китайцы открыла, а вы уже передумали их звать.
Oxy3• 02 марта в 21:41
Ответ дляlilu1990
Почекайте, ще треба французьку осилити