Помогалочка• сегодня в 16:29

Как думаете, можно помочь им? Или мошенники?

Вот такое сообщение в группе. Есть её контакт. Пишет, что может по видео показать себя и детей.

Доброго дня ,благаю поможіть нам з дітками щоб купити продукти хочаб хлібину,я виховую сама ,зарез з меншою донькою вдома бо хворіє лишити нема на кого щоб заробити ,ледь виживаємо ,сидимо вже декілька днів геть без нічого ,навіть хліба вдома немає,пишу пости про допомогу але навіть ніхто не допоміг 😭на даний час в нас зовсім нема що іісти ,я вас благаю допоможіть ,я можу на відео показати себе і діток 🙏🙏🙏🙏 😭
Печальки.нет• сегодня в 16:30
Помогалочка, не треба, це розводняк)))
Я такая наивная• сегодня в 16:31
Этому разводу 100 лет уже. Раньше ещё и фото какого-то левого паспорта даже могли скинуть типа личность подтвердить)
В телеге было популярно )
Простоваля• сегодня в 16:31
Мошенники
ЛижТолько• сегодня в 16:31
Я теж себе можу показати. І що це доводить? Зараз стільки офіційних благодійних організацій, соціальної допомоги, що всі, хто не боїться реальних перевірок, а не по фото/відео, той вже вме отримав.
Куплю орехи• сегодня в 16:32
Извините пожалуйста вам
Поможите, люди добрые
Сами мы не местные
Голодаем и скитаемся
Бабо-лебідка• сегодня в 16:33
В місцевих групах ТГ таке щодня. Ще іноді проскакує фраза ’позичте, віддам у вівторок’, яка з дня у день не змінюється.
ЛижТолько• сегодня в 16:34
Є сусіди, родичі, батьки однокласників, одногрупників, от всі такі злющі-презлющі, що не хочуть шматком хліба поділитися?
Ці люди звикли так жити, постійно у когось щось випрошувати, але кардинально щось змінювати, щоб змінити ситуацію у них нема мотивації.
Печальки.нет• сегодня в 16:34
Ответ дляКуплю орехи
Извините пожалуйста вам
Поможите, люди добрые
Сами мы не местные
Голодаем и скитаемся
фотку скиньте))
ЛижТолько• сегодня в 16:34
Ответ дляБабо-лебідка
І таке саме від ’зараз в окопі’ теж.
Куплю орехи• сегодня в 16:35
Ответ дляПечальки.нет
фотку скиньте))
Приехали на лечение
Украли все документы
На вокзалах пожалуйста вам
Не хватает разместиться
Байрактарна• сегодня в 16:35
Так если где-то рядом, то можно ж пакет продуктов отвезти по идее? Спросите адрес, скажите сейчас мешок картошки повезёте. И поедьте гляньте. Хотя может до адреса и не дойти
Стефанія• сегодня в 16:41
200% розводіли
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 16:45
Вы притуле тоже помогаете?
Трахтибидох• сегодня в 16:53
Ответ дляБабо-лебідка
Отдам с детских )
Протру пилюку• сегодня в 16:55
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вы притуле тоже помогаете?
А він досі ще голодає?
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 17:03
Ответ дляПротру пилюку
А він досі ще голодає?
Думаю, как и зєлєнь, до конца войны прбираться будет
Советчица Года• сегодня в 18:47
Однозначно мошеЙники, тобто шахраї.
Бісять маніпуляції дітьми.
Замість постів можна дупу підняти та піти, наприклад, в під´їзді прибрати - то і на хліб буде.
Бо цікава історія: на хліб дітям немає, а на інтернет є.
автор Помогалочка • 1 час назад
Дякую всім за відповіді