Ща как дам• 02 марта в 21:05
Ви знаєте, що є сім´ї, де від зп до зп живуть, не відкладаючи?
Я сьогодні таких побачила
Ужгород• 02 марта в 21:52
Ответ дляГаля із Дарниці
Думаєте в ці роки крім пустої каші нічого не хочеться?
Якщо їй не вистачає, то для чого вона відкладає, на похорон лежить 20000?!
Аленький носочек• 02 марта в 21:55
Ответ дляГолова колгоспу
Корона? Там тупість повинна давити.
Я и о чем )) там корона передавила доступ кровоснабжения в мозг
Можу брикнути• 02 марта в 21:56
Ответ дляЧерговий по кухні
Так. Геть змінилося. Полікувала голову, попрацювала з самооцінкою і власними кордонами, потім і фін грамотністю зайнялася.
Пишу і прям диву даюсь як же може людина змінитися коли є бажання.
Ви молодець. Не продовжили жити у своєму болоті, а знайшли вихід. І головне, працювали над собою.
Черговий по кухні• 02 марта в 21:57
Ответ дляМожу брикнути
Дякую)
Бабка-байкерша• 02 марта в 21:58
Ответ дляУжгород
20000 на похорон не вистачить.
Гірчинка• 02 марта в 21:58
Я не відкладаю. Зовсім. Більше вам скажу, три тижні живемо за з/п, а четвертий знімаю з кредитки, бо з/п не вистачає. Потім отримую з/п, закриваю кредитку і все знову по колу… Я і двоє дітей. Я вже так втомилась, словами не передати, але вижимаю із себе все що можу, дітей бачу сплячими вночі. А грошей більше заробити, щоб хоча б не залазити в кредитку, не виходить.
Ужгород• 02 марта в 21:59
Ответ дляБабка-байкерша
20000 на похорон не вистачить.
Без поминального обіду вкладемось, на нього немає кому йти.
Галя із Дарниці• 02 марта в 22:00
Ответ дляУжгород
В такому віці вже буває патологічна пристрасть до економії . А реально повноцінне харчування потрібно.
Ужгород• 02 марта в 22:00
Ответ дляГірчинка
Чоловік, аліменти, батьки з двох сторін?
Мовчу, але хочу• 02 марта в 22:01
Ответ дляУжгород
За Вас беспокоиться, а Вы ей колбасы не можете купить
лаМпочка• 02 марта в 22:02
Ответ дляГанцю в кєдах
Ржу . Держслужба . Ставка 9800 .. не верите? Работы в городе ахренетт сколько ... на рынке только
Місцеве самоврядування , оклад 7 з хвостиком...
Ужгород• 02 марта в 22:02
Ответ дляМовчу, але хочу
Я вам кажу як є, що з 4000 можна відкладати і при цьому не вмерти з голоду.
Тектологиня 80lv• 02 марта в 22:02
Ответ дляУжгород
Можно подумать, что если она не отложит на похороны то её не похоронят
И вы ещё это в пример ставите? Лучше бы ваша бабушка на эти 500 грн ежемесячно вкусняшку себе купила, жить надо сейчас, сколько ей осталось и так с такой пенсией явно ничего не видит.
Гірчинка• 02 марта в 22:03
Ответ дляУжгород
Батьки тільки мої, на пенсії, допомагаю ще їм трохи, ліки купую. Все, більше нікого немає.
Ужгород• 02 марта в 22:03
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну це її особиста справа, суть питання в іншому, чому люди не відкладають маючи явно не 4000 доходу.
Ужгород• 02 марта в 22:05
Ответ дляГірчинка
Що сталось з усією родиною чоловіка і ним самим😳
Ганцю в кєдах• 02 марта в 22:05
Ответ дляУжгород
Тому що ви такі родичі , що в пакеті поховаєте(( . Тому і лежить, що чекати від вас допомоги не варто .. бл..
Ужгород• 02 марта в 22:06
Ответ дляГанцю в кєдах
Так, ми такі, бідна бабка, ой-йой-йо.
Тектологиня 80lv• 02 марта в 22:07
Ответ дляУжгород
Жить хотят, а не проживать.
Я если и откладываю- то только на отдых, моя молодость проходит сейчас, детство моих детей тоже. Им нужны эмоции, а это поездки, покупка модной одежды, гаджетов, посещение кино, кафе, развл.центров, бассейнов и пр. А не жить смотреть в окошко, а вечерком котлета с хлебом, зато у родителей под подушкой деньги лежат.
Мозговая пилочка• 02 марта в 22:08
Представьте себе,знаем.
Да,все переселенцы сейчас ничего не могут отложить,так как на съеме живут.
Ну и наша семья также,с такими ценами скоро голодать будем,а не откладывать.
Бабка-байкерша• 02 марта в 22:08
Ответ дляУжгород
Може, тому, що вони не бабусі, їм одяг треба і дітей одягати годувати, платити за навчання і так далі. Порівняли з бабусею 80+.
Ужгород• 02 марта в 22:09
Ответ дляБабка-байкерша
Я про 4000, а в кого діти то в них доходи по 1000$.
Бабка-байкерша• 02 марта в 22:10
Ответ дляУжгород
Ганцю в кєдах• 02 марта в 22:10
Ответ дляУжгород
Так, ми такі, бідна бабка, ой-йой-йо.
Да.. кончені .
Чарівне зіллячко• 02 марта в 22:12
У нас по різному буває,один місяць можемо відкласти 1-1,5 доларів,а іншого нічого або 200-300,все залежить від заробітку,сім´я з двох дорослих і дитини,наші друзі приблизно з такого доходу,як у нас не відкладають нічого
julia-678c• 02 марта в 22:13
Ответ дляУжгород
Потому что ей больше не на кого надеяться кроме себя
Ужгород• 02 марта в 22:14
Ответ дляjulia-678c
Ясно, ну хай голодує з мішком грошей🤷