Ща как дам• 02 марта 2025

Ви знаєте, що є сім´ї, де від зп до зп живуть, не відкладаючи?

Я сьогодні таких побачила
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Думаєте в ці роки крім пустої каші нічого не хочеться?
Якщо їй не вистачає, то для чого вона відкладає, на похорон лежить 20000?!
Звоночек• 02 марта 2025
А есть семьи кто в минус живет
Аленький носочек• 02 марта 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Корона? Там тупість повинна давити.
Я и о чем )) там корона передавила доступ кровоснабжения в мозг
Можу брикнути• 02 марта 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Так. Геть змінилося. Полікувала голову, попрацювала з самооцінкою і власними кордонами, потім і фін грамотністю зайнялася.
Пишу і прям диву даюсь як же може людина змінитися коли є бажання.
Ви молодець. Не продовжили жити у своєму болоті, а знайшли вихід. І головне, працювали над собою.
Черговий по кухні• 02 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Дякую)
Бабка-байкерша• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
20000 на похорон не вистачить.
Гірчинка• 02 марта 2025
Я не відкладаю. Зовсім. Більше вам скажу, три тижні живемо за з/п, а четвертий знімаю з кредитки, бо з/п не вистачає. Потім отримую з/п, закриваю кредитку і все знову по колу… Я і двоє дітей. Я вже так втомилась, словами не передати, але вижимаю із себе все що можу, дітей бачу сплячими вночі. А грошей більше заробити, щоб хоча б не залазити в кредитку, не виходить.
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
20000 на похорон не вистачить.
Без поминального обіду вкладемось, на нього немає кому йти.
Галя із Дарниці• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
В такому віці вже буває патологічна пристрасть до економії . А реально повноцінне харчування потрібно.
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляГірчинка
Чоловік, аліменти, батьки з двох сторін?
Мовчу, але хочу• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
За Вас беспокоиться, а Вы ей колбасы не можете купить
лаМпочка• 02 марта 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Ржу . Держслужба . Ставка 9800 .. не верите? Работы в городе ахренетт сколько ... на рынке только
Місцеве самоврядування , оклад 7 з хвостиком...
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Я вам кажу як є, що з 4000 можна відкладати і при цьому не вмерти з голоду.
Тектологиня 80lv• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Можно подумать, что если она не отложит на похороны то её не похоронят
И вы ещё это в пример ставите? Лучше бы ваша бабушка на эти 500 грн ежемесячно вкусняшку себе купила, жить надо сейчас, сколько ей осталось и так с такой пенсией явно ничего не видит.
Гірчинка• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Батьки тільки мої, на пенсії, допомагаю ще їм трохи, ліки купую. Все, більше нікого немає.
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну це її особиста справа, суть питання в іншому, чому люди не відкладають маючи явно не 4000 доходу.
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляГірчинка
Що сталось з усією родиною чоловіка і ним самим😳
Ганцю в кєдах• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Тому що ви такі родичі , що в пакеті поховаєте(( . Тому і лежить, що чекати від вас допомоги не варто .. бл..
Покращена• 02 марта 2025
Скумбрия, ты ли чё ли? В люди вышла?
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Так, ми такі, бідна бабка, ой-йой-йо.
Тектологиня 80lv• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Жить хотят, а не проживать.
Я если и откладываю- то только на отдых, моя молодость проходит сейчас, детство моих детей тоже. Им нужны эмоции, а это поездки, покупка модной одежды, гаджетов, посещение кино, кафе, развл.центров, бассейнов и пр. А не жить смотреть в окошко, а вечерком котлета с хлебом, зато у родителей под подушкой деньги лежат.
Мозговая пилочка• 02 марта 2025
Представьте себе,знаем.
Да,все переселенцы сейчас ничего не могут отложить,так как на съеме живут.
Ну и наша семья также,с такими ценами скоро голодать будем,а не откладывать.
Бабка-байкерша• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Може, тому, що вони не бабусі, їм одяг треба і дітей одягати годувати, платити за навчання і так далі. Порівняли з бабусею 80+.
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Я про 4000, а в кого діти то в них доходи по 1000$.
Анонимус Я• 02 марта 2025
Троль переляканий, добрий вечір
Бабка-байкерша• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
ясно, з тролем нема толку розмовляти.
Ганцю в кєдах• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Так, ми такі, бідна бабка, ой-йой-йо.
Да.. кончені .
Чарівне зіллячко• 02 марта 2025
У нас по різному буває,один місяць можемо відкласти 1-1,5 доларів,а іншого нічого або 200-300,все залежить від заробітку,сім´я з двох дорослих і дитини,наші друзі приблизно з такого доходу,як у нас не відкладають нічого
julia-678c• 02 марта 2025
Ответ дляУжгород
Потому что ей больше не на кого надеяться кроме себя
Ужгород• 02 марта 2025
Ответ дляjulia-678c
Ясно, ну хай голодує з мішком грошей🤷