Ща как дам• 02 марта в 21:05
Ви знаєте, що є сім´ї, де від зп до зп живуть, не відкладаючи?
Я сьогодні таких побачила
Ща как дам
• 02 марта в 21:14
Ответ дляФоточки нема
Нет таких, все обычно минимум по 100 долларов откладывают. Есть которые и больше
І в нас так
мегамоСГ• 02 марта в 21:14
Ответ дляФоточки нема
звісно, особливо пенсіонери відкладають, з пенсії в 4-5 тис
Пластилин_Колец• 02 марта в 21:15
Что, еще нет рассказов об очередях в отдел продаж Новопечерских Липок и пенсионеров с тележками продуктов в Le Silpo?
Ща как дам
• 02 марта в 21:15
Ответ длямегамоСГ
автор, а ви знаєте, що в Україні 40% живуть за межою бідності. Це, коли на їжу ледь вистачає. Сподіваюся, ви тупий тріль!
Сподівайтесь,але я не знаю жодного за межею бідності
ОноВамнадо• 02 марта в 21:15
Ответ дляЩа как дам
Знайомі всі відкладають.Це правило номер 1.Для всіх.Я спочатку не повірила.
Цікаво, а про кого ви дізналися таку інформацію? Може в людини є причини, що нема покищо можливості відкладати?
З понеділка на дієті• 02 марта в 21:16
Ответ дляЩа как дам
Вони відкладають і вам про це розповідають?
Знаю бакси• 02 марта в 21:17
Ответ дляЩа как дам
Не вірю
В що саме? Що Україна це не тільки ви і ви ваші знайомі?
Що є не тільки Київ, а і села в які їздить раз на тиждень автобус і раз на тиждень автолавка привозить хліб, мови про роботу там взагалі немає.
Вийдіть за межі вашого кола і побачите і повірите не тільки в таке.
Пластилин_Колец• 02 марта в 21:17
Ответ дляЩа как дам
Вы в Верховной Раде работаете? Или в Кабмине, Офисе президента? В пенсионный фонд сходите, в поликлинику, расспросите сидящих в очереди.
Люблю порядок• 02 марта в 21:17
Ответ дляЩа как дам
Якось і дивно,і страшно
Кількість українців, які живуть за межею бідності, зросла на 1,8 мільйона осіб з 2020 року, що становить близько 29% від всього населення країни.
Про це йдеться у звіті Світового банку, пише Reuters.
Згідно з дослідженням, 9 мільйонів українців із 32 мільйонів населення живуть у бідності. Відомо, що у червні 2023 року близько 25% українців не мали достатньо грошей, щоб купити їжу.
Люблю порядок• 02 марта в 21:19
Ответ дляЩа как дам
Вы с особенностями развития?
Бабка-байкерша• 02 марта в 21:20
Ответ дляЩа как дам
Вчора тут писала дівчинка завбібліотекою, 8000 зарплатня, уже уявляю як вона все навідкладає.
Ниф_ниф• 02 марта в 21:20
Ответ дляЩа как дам
Вам знайомі розказують, як і коли відкладають?
Я, наприклад, поняття не маю, відкладають друзі, а тим більше знайомі, гроші чи ні.
Знаю бакси• 02 марта в 21:20
Ответ дляБабка-байкерша
По 100 у.е. не менше
Губи з філером• 02 марта в 21:21
Ответ дляPrervana
Ну есть конечно. А еще есть те, кто в глубоком минусе по кредитам и заработанные деньги в лучшем случае выводят кредитки в ноль. Все время в долг живут
автор з іншої планети.
у нас %20 населення живе нрмальні, решта - як вийде.
а є багато таких, хто буквально виживають.
Ниф_ниф• 02 марта в 21:21
Ответ длямегамоСГ
100$ за пенсії в 4 тис.грн. відкласти можна легко
я нещодавно користувалась послугами таксі, розговорилась з водієм, виявився армянин, каже втікли з карабаха від війни і тут вона наздогнала. І розповідав, що зрозуміло, що не з хорошого життя таксує, ніг не відчуває ввечері, каже перед війною з другом тримали ювелірний магазин, але почалась війна, і вони обанкротились... так що є люди що мали , якщо не все, то багато, а життя бува складається і так...
Пацелуйнитуда• 02 марта в 21:22
Так . Чекаємо ЗП чоловіка , зазвичай 2-5 числа отримує (ФОП програміс)
Під кінець місяця нікуди не ходимо , на 0 практично . Хоча є своя квартира , є 2 машини , і чоловік десь 4т уе має , інколи більше .
Кожен місяць щось стається ! Цей раз в машину лишила біля школи на парковці , аертаюсь - а фари і бочини нема . Ремонт 2800 уе .
І так кожен місяць щось порівно
Куда_бежать• 02 марта в 21:24
Ответ дляNatal_ka91
Відкрию секрет - таких десь половина, якшо не більше
А в мене ще й кредит. Не відкладування.
Ответ дляПацелуйнитуда
І так кожен місяць щось порівно
ох зря ви тут написали що не вивозите в 4тисячі ))
Губи з філером• 02 марта в 21:24
Ответ длямегамоСГ
ну чому троль.
головне,як розказати.
он у нас і потужність виросла,
і доходи у населення нормальні, (то вони прибідняються.
)
головне,як розказати.
он у нас і потужність виросла,
Пластилин_Колец• 02 марта в 21:25
Автору неизвестны понятия ’минимальная зарплата’ или ’размер пенсии в Украине’, она никогда не встречала на улице дворника, никогда не была в школе, не заходила в Укрпочту, в этих местах так и веет шиком.
Заюшка_хозяюшка• 02 марта в 21:25
Ответ дляЩа как дам
Не вірю
Не верите, что в стране война? Фопов душат налогами, мужики боятся на улицу выходить и тд и тд? Так в это не надо верить… это видно на каждом шагу…
Ответ дляГуби з філером
автор з іншої планети.
Ну я в целом тоже с большим подозрением отношусь к таким рассказам. Потому что практика показывает, что все бедные-несчастные, на одну зарплату живут, а потом херак и машину/квартиру купили.
Прибедняться наш народ любит.
Что конечно не отменяет наличия неблагополучных людей, нефартовых, не знаю даже как их назвать. Ну вот сплошная бидося, с какой стороны не глянь. Там да, ни перспектив, ни накоплений, одни долги и болячки
Прибедняться наш народ любит.