Ща как дам• 02 марта в 21:05
Ви знаєте, що є сім´ї, де від зп до зп живуть, не відкладаючи?
Я сьогодні таких побачила
Аленький носочек• 02 марта в 21:27
Ответ дляЩа как дам
Знайомі всі відкладають.Це правило номер 1.Для всіх.Я спочатку не повірила.
Пальто белое не жмёт? Корона не давит в голову?
Ужгород• 02 марта в 21:28
Є такі безтолкові люди, в мене бабуся з 4000 відкладає 500грн в місяць.
Подмигашка• 02 марта в 21:29
Ответ дляЩа как дам
Якось і дивно,і страшно
Ну я зараз така. Чоловік заробляв але зараз мобілізували - нічого не може вислати, зарплатня 20000, то то купить, то то для батальону, то телефон розбився в нього. В мене зарплата маленька, 2 дітей. Нічого не можу відкласти
Пластилин_Колец• 02 марта в 21:30
Ответ дляУжгород
А как бабуся на 3500 грн в месяц оплачивает коммуналку, покупает медикаменты и продукты? Или это в евро?
Простоваля• 02 марта в 21:30
Автор, Ви хвора на всю голову і половину шиї. Ви де живете? І нехай мене забанять. Люди виживають, а не живуть. Вийдіть за межі свого оточення, чи хоча б поцікавтеся, які ЗП люди отримують та пенсії .
Ганцю в кєдах• 02 марта в 21:31
Ответ дляPrervana
Ну я в целом тоже с большим подозрением отношусь к таким рассказам. Потому что практика показывает, что все бедные-несчастные, на одну зарплату живут, а потом херак и машину/квартиру купили.
Прибедняться наш народ любит.
Что конечно не отменяет наличия неблагополучных людей, нефартовых, не знаю даже как их назвать. Ну вот сплошная бидося, с какой стороны не глянь. Там да, ни перспектив, ни накоплений, одни долги и болячки
Прибедняться наш народ любит.
Ржу . Держслужба . Ставка 9800 .. не верите? Работы в городе ахренетт сколько ... на рынке только
Научительница• 02 марта в 21:31
Мы так живём. Траты большие. 10 штук в месяц улетают просто со скоростью света. Как война началась, пришлось уехать, так ничего и не откладывается
Ужгород• 02 марта в 21:32
Ответ дляПластилин_Колец
3500-1100 ліки, комуналка і на 2400 харчується. Субсідія ще 1000грн.
Ганцю в кєдах• 02 марта в 21:33
Ответ дляУжгород
А їсть що , комуналка ліки?
Голова колгоспу• 02 марта в 21:34
Ответ дляАленький носочек
Корона? Там тупість повинна давити.
графиняВишенка• 02 марта в 21:34
Авторе, у чоловіка бронь, інввлідність чи ухилянт? Уявіть, у декого чоловіки служать і відкладати не просто нічого, хоч би було за що жити.
Я знаю несколько таких семей, они сейчас в польше . Дети с тяжёлыми инвалидностями, дцп, аутизм, дауна, пороки зрения. Это семьи без отцов. Дети в специальных школах и их мамы могут работать, в одной из семей мама не может работать и живет только на помощь фондов и церкви. Семьи из северодрнецка и не только
Ганцю в кєдах• 02 марта в 21:35
Ответ дляУжгород
2400 їжа ? Вам бабусю не жалко?
Ужгород• 02 марта в 21:36
Ответ дляГанцю в кєдах
2400 їжа ? Вам бабусю не жалко?
Купує найнеобхідніше, на одну людину в 85 років вистачає.
Блакитне небо• 02 марта в 21:38
Автор ви з планети диких обізян?
Чи придурютесь?
Оренда 1 к+ комуналка+їжа і предмети першої необхідності в Київі буде по мінімуму 18-20. Якщо людина 1 і зп в неї невисока то і самі подумайте. Гарно якщо в кредитку не влізе щоб купити нові чоботи.
Про інші невеличкі міста мовчу. І про професії на держ службі де в людини зп трохи вища за мінімалку..
Вдвох простіше.
Чи придурютесь?
Вдвох простіше.
Вам телефонограмма• 02 марта в 21:38
Ответ дляЩа как дам
а где такое правило №1 почитать?
Ганцю в кєдах• 02 марта в 21:39
Ответ дляУжгород
80 грн на день ? А якщо мило треба купити і шампунь ? То тиждень не їсти ? Ви хвора ?
Нехай щастить• 02 марта в 21:45
Ответ дляГанцю в кєдах
Государство хворе.
Курочка• 02 марта в 21:46
Ответ дляЩа как дам
Якось і дивно,і страшно
Есть такая поговорка - не зарекайся, так что давайте еще больше удивляйтесь...
Галя із Дарниці• 02 марта в 21:46
Ответ дляЩа как дам
Якось і дивно,і страшно
Думаєте, якщо зарплатня жінки 6-8 тис грн, а чоловіка 12-15, то є що відкладати? А таких сімей багато.
Простоваля• 02 марта в 21:47
Ответ дляЩа как дам
Вас заклинило???
Можу брикнути• 02 марта в 21:49
Ответ дляЧерговий по кухні
Я так жила майже все життя(
А зараз? Трохи щось змінилось?
Коленная ложечка• 02 марта в 21:50
Ответ дляГуби з філером
автор з іншої планети.
у нас %20 населення живе нрмальні, решта - як вийде.
а є багато таких, хто буквально виживають.
Да с какой там планеты. Решила повыделываться, поиграть в бахатую женщину тут, на советчице. Пальцы веером: ой, а як це так, николы не бачила, не знаю таких
Тьфу, читать противно этот бред
Черговий по кухні• 02 марта в 21:51
Ответ дляМожу брикнути
А зараз? Трохи щось змінилось?
Так. Геть змінилося. Полікувала голову, попрацювала з самооцінкою і власними кордонами, потім і фін грамотністю зайнялася.
Пишу і прям диву даюсь як же може людина змінитися коли є бажання.
Галя із Дарниці• 02 марта в 21:51
Ответ дляУжгород
Думаєте в ці роки крім пустої каші нічого не хочеться?