ой, в смысле капитуляции. Или как они видят "мир" без путина? Путин то войну не хочет останавливать.
Ответ дляPinkMa
Ответьте мне на вопрос, которого вы избегаете упорно или пойдете в бан _ о чем должны быть переговоры? путину нужна капитуляция Украины.
а потом отвечу я
в бан? серьезно, вам ответ один вперед на мобилизацию. А то умные все только с дома и за границей.
Лисий хвост• 02 марта в 23:48
Ответ длязавитушка
Ви не можете цього знати, ніхто не може цього знати, і навіть якшо так, то у цьому і є мистецтво дипломатії - проводити перемовини, переконувати, добиватися якихось результатів, а не сікатися до партнерів, бо тебе образили. Образили бубочку, а допомогу припинять Україні. Відчуйте різницю.
Дипломатія померла 24 лютого 22 року. Що ще не ясно?! Хуйло попер на країну порушив усе міжнародне право. У Трампа за першу каденцію не було можливості витіснити війська хуйла у малому обсязі?! Ніхто нічого не робив з 2014 починаючи з Обами. Чорний президент- тупо закрив очі як і вся Америка.
Ответ дляDumky
Чого Україну змушують припинити оборонятися, а не кацапів перестати вбивати? Чому путін обстрілює мирні міста України, які далекі від лінії фронту? За які кордони нас вбиває путін? Де межа?
За що росія напала на Україну, які вимоги і коли має припинити це?
Відповідь дуже проста, бо змусити припинити Україну - важелів, хоч відбавляй, в черзі всі стоять, а припинити війну зі сторони расії всі сруться, тільки вже он чергу займають на ПП2.
Ответ длязавитушка
З Трампом, треба було домовлятися з Трампом. Але тепер ми потужно розісрались з Америкою, бо Володимира Олександровича образили, тому він сікався до американського президента, внаслідок чого його виперли з Білого Дому і сказали -всьо, ми з Зеленським більше не розмовляєм.
І шо буде з Україною через пів року коли скінчиться американська допомога? Будем лопатами шахеди збивати?
с трампом договорится было невозможно после его облизывания с путькой.
они там поворковали и нам теперь достался облызень.
и надра отдайте и денег миллиарды и гарантий шиш,под честное трамповское слово.
Ответ длязавитушка
это факт. Трамп блокировал военную помощь Украине еще в своем первом сроке.
Ответ дляЧомучка
Домовлятися з тим, хто ставши президентом, першим ділом скасував вже призначену нам Байденом допомогу?
Саме так. Бо більше нема варіантів. Або з ним, або з хуйлом.
Хуйло попаялось на українському питанні, з ним домовитись неможливо.
Отож залишається Америка.
Ответ дляIncol
Я вибачаюсь, а що значить своє етнічне руське, то де воно там взялося, чи то понаєхавші всякі перебєжчики тепер вже , як свої етнічні і начинають там права качати.
лучше не копаться в их фантазиях)
тут факт того как они а) угрожают балтам и что там будет не дай бог туда русня придет
б) как они используют руский язык как повод и в других странах.
Ответ дляBennd
пхаха ладно, началось выдумывание, где он отказался?
’Министр иностранных дел России Сергей Лавров исключил возможность остановки боевых действий против Украины по линии соприкосновения.
Об этом сообщает российские средства массовой пропаганды.
’Некоторые говорят, вот были идеи, давайте оставим линию соприкосновения – вот российская, а вот украинская. Во-первых, такого не будет, у нас есть Конституция, основанная на волеизъявлении людей’, – утверждает Лавров.’
Ответ длязавитушка
Покірними жертвами ми вже були.
Це нам ніяк не допомогло і не захистило.
Значить треба бути такими як кацапи - слать Трампа з його ’пропозиціями’. До нього так краще доходить, то його рідна мова мабуть.
Лисий хвост• 02 марта в 23:52
Ответ дляАвокада
он хочет мира на своих условиях,которые нас не устраивали ни в 22году, ни теперь.
а придется...
Женщина, хорош прославлять хуйоа с его миром в Стамбуле или где либо. Этот подонок со своей армией присутствует на территории Украины 12 й год и ваше стенания что он хочет мира не убеждает никого. Хотел был хуйло мира для начала всех пленных отпустил бы и прекратил запускать шахиды и ракеты. Остальное дело дипломатов
Ответ дляАвокада
З надрами Зеленський перший вискочив, в своєму плані перемоги пропонував надра.
Трамп повівся, хотів своїм показать, який він молодець, уклав удачну угоду.
Зеленський сказав -да да да, приїхав в Америку і коли вже все було готово -сказав нє.
Логічний результат - Трамп внє сєбя, Зеленський вигнаний, шо буде з Україною без допомоги Америки?
Ви там хотіли шоб всьо скінчилось? Ну то чекайте, скоро буде.
Ответ дляАвокада
так если есть сила,зачем уступать хоть что-то?
нам теперь только принимать мир на условиях агрессора.
и это можно было сделать ещё в 22 году,а не слушать патлатого джонсонюка.
Авокада, не відволікайтеся, ви нам обіцяли продемонструвати наказ Зе про заборону перемовин. Чого тягнете?