І за продовження чи припинення воєнних дій.
Сьогодні запитали двох українців. Думки розділилися.
Результат:
вже голосів:
79 (51.63%)
За поставки зброї
52 (33.99%)
Проти поставок зброї
22 (14.38%)
Результат
За фазу припинення вогню, і нарощування свого Впк.
Для цього потрібні теж поставки західної зброї як один з важелів впливу на ворога. Як і поставки компонентів з західних заводів, і комплектуючих для устаткування тут.
Якщо ’голі і босі і слабкі’’- агресор не припинить.
З Трампом яйками теребонькать вони один одному будуть місяцями, якщо не має важелів і чинників впливу, реальних.
Ответ дляПекельнаКрасуня
как можно быть против если ты украинец? не понимаю
А Ви особисто будете з цією зброєю на передовій? Підете?
Це мізер від потреби.
Зараз більшість усього утримують людськими життями.
Але поки будуть давати цей мізер, будуть далі виловлювати людей на вулиці.
Це мізер від потреби.
Aksinia 111• 14 февраля в 15:20
’Ви за чи проти поставок зброї Україні Німеччиною?
І за продовження чи припинення воєнних дій.’
А как НЕ поставки оружия , прекратят военные действия со стороны хуйла ?
Типа не хер сопративляться , вывешивай триколор куда хуйло скажет ?
Соната любви• 14 февраля в 15:20
за прекращение войны.
всех виновных под трибунал с высшей мерой наказания.
Ответ дляFeel good
Це мізер від потреби.
Я за постачання зброї і за припинення воєнних дій
ПекельнаКрасуня• 14 февраля в 15:21
Ответ дляFeel good
Це мізер від потреби.
при чем тут ’особисто я’?
лучше вообще без оружия остаться?
alenka3108• 14 февраля в 15:23
Як одне іншому заважає? Я за припинення війни, поставку зброї і нарощення свого впк
Ответ дляAksinia 111
Манипулятивно вопрос поставлен)
ЗдохниПуйло• 14 февраля в 15:26
Ответ дляFeel good
Це мізер від потреби.
То, ви проти поставок, щоб не було чим взагалі воювати?
Ответ дляМамаАня
А ви думаєте якщо не буде поставок зброї то війна закінчиться? Чим краще підготовлена і озброєна країна тим більше вірогідність що на неї нападати не будуть, хочеш миру треба завжди готуватись до війни і бути озброєним.
Ви плутаєте поняття.
Мова про нарощення потенціалу зараз узагалі не йде
Aksinia 111• 14 февраля в 15:35
Ответ дляFialkaaaa
За припинення, проти поставок. Вже треба це закінчувать
Вам хуйло лично пообещал ? Не будет поставок оружия, выведет войска и не будет обстреливать терриорию Украины ? Так Вы себе представляете мир от хуйла ? Вы романтик