PinkMa• 02 марта 2025

Стармер, Макрон і Мелони хотят принуть Украину к миру

ой, в смысле капитуляции. Или как они видят "мир" без путина? Путин то войну не хочет останавливать.
Авокада• 02 марта 2025
Ответ дляDumky
Вам росія пропонує перемовини? То капець. Хто їх забороняє і що то взагалі має бути?
🫣🤦🏽‍♀️🤯😁🤬
Удалено администрацией...
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Если агрессор хочет напасть, он найдёт повод. Уступки не спасают — они только откладывают неизбежное.
Dumky• 02 марта 2025
Ніхто не хоче вʼязуватись у війну. Всі хочуть перекласти обовʼязки на когось. З цього усього вони лише посилюють апетити кацапів і всемогутність путіна.
І схоче Європу спасе лише якесь чудо, ну і нас теж.
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляBennd
чего вы решили что трамп не может?
Трамп не смог с ним договорится о прекращении огня
завитушка• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
я это уже читала от росийских ботов, слово в слово про черта лысого.
ПУТИН Не хочет мира. С кем договариваться?

Ну или киньте доказательства что путин хочет мира.
З Трампом, треба було домовлятися з Трампом. Але тепер ми потужно розісрались з Америкою, бо Володимира Олександровича образили, тому він сікався до американського президента, внаслідок чого його виперли з Білого Дому і сказали -всьо, ми з Зеленським більше не розмовляєм.
І шо буде з Україною через пів року коли скінчиться американська допомога? Будем лопатами шахеди збивати?
олена олена• 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
Правда? А от командувач сил оборони України генерал НАЄВ в інтерв´ю сказав, що йому до останнього дня перед вторгненням не поступало офіційної інформації про вторгнення і без наказу влади він не міг віддати наказ розгортати війська, а війська якшо шо розгортаються протягом 45 днів (на сєкундочку).
і що він на свій страх і ризик, без наказу влади, почав сам віддавати накази про направлення військ на самі небезпечні напрямки.
А якби у нас на кордоні з Білорусією були мінні поля, протитанкові рви і війська, то чи змогли колони російських танків на третій день заїхати в Бучу? захопити ЧАЕС?
Це б не ДЕЩО покращило ситуацію, це б могло її докорінно змінити, міг бути не захоплений Енергодар, який здали без оборони, міг бути не оточеним Маріуполь.
У мене інша інформація. Всі були в стані бойової готовності і зі зброєю на руках завчасно. Військове керівництво знало про війну
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
с чего вы это взяли?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Переговоры возможны, когда обе стороны их хотят. Россия же требует не мира, а капитуляции.
Dumky• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
чего вы решили что трамп не может?
А з цього, що зараз відбувається не видно? )))
Авокада• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
так и я об этом, план они о МИРЕ собираются с Жертвой подписывать.
А путину нафига это? он такой - ой ну конечно, раз вы договорились я перестану стрелять? дичь
это вообще вне логики.нападает путин,а мир будет подписывать макрон?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляDumky
ну по факту все повторяет события перед второй мировой. Скормим путину Украину, а США подлижем трампу чтобы они нас защищали ядерным зонтиком
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляDumky
нет, зеленский поехал и посрался на камерах с ним, кто знает что было бы дальше если бы он подписал то о чем уже стороны договорились
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
и что делать? вот всегда такие как вы интересуют, что делать дальше?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
З трампом о чем договариваться? Он начал войну? Каким образом он ее остановит? У него есть мирный план для путина, вы его видели?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляBennd
с чего вы это взяли?
с реальности) у вас есть другая информация?
Dumky• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
Рожеві поні у вашому світі видно існують
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляАвокада
да и путин сразу перестанет стрелять. инфа сотка
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
хорошо, что делать Украине дальше? воевать пока люди не закончатся?
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляDumky
что делать дальше?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляBennd
он не срался, на него напали и буллили два мародера
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
хорошо, пускай, что делать дальше Украине вопрос?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляBennd
Защищаться, а что еще делать. Плана нет ни у кого в мире
Sova splushka• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
Як мінімум, не маніпулювати і не переводити стрілки, як оце зараз робите ви.
Авокада• 02 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Ви самі-то зрозуміли, що написали?
Зі скаженою собакою, яка вкусила людської крові, домовитися неможливо, і тому треба примусити її жертву не брикатися, хай собака спокійно доїдає?
не приписывайте мне свои фантазии.про доїдає пишете вы,а не я.
Чомучка• 02 марта 2025
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Заборона перемовин? Це щось новеньке. Скинете нам цей наказ?
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
чем? и кто это будет делать? люди закончатся
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляBennd
воевать или капитулировать, вы за какой вариант?
Dumky• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
Ви собі чекайте путіна. Шукайте однодумців. Що вас бентежить? Чому так довго чи що?
завитушка• 02 марта 2025
Ответ дляолена олена
А в інтервю сказало, що не знає, то Наєв набрехав виходить?
А якшо воно знало, то яким чином російські колони так швидко просунулись вглиб України? А перші блокпости організовували прості люди, бувші атошніки, де ж були наші війська, якшо вони все знали? Знали і спеціально не давали відсіч ворогу, запускали його в Бучу, ви до цього ведете чи що?
А то дивно з ваших слів виходить -всі знали, всі в готовності, а танки їхали як у себе вдома.
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляBennd
вы за капитуляцию?