ой, в смысле капитуляции. Или как они видят "мир" без путина? Путин то войну не хочет останавливать.
Ответ дляPinkMa
я это уже читала от росийских ботов, слово в слово про черта лысого.
ПУТИН Не хочет мира. С кем договариваться?
Ну или киньте доказательства что путин хочет мира.
З Трампом, треба було домовлятися з Трампом. Але тепер ми потужно розісрались з Америкою, бо Володимира Олександровича образили, тому він сікався до американського президента, внаслідок чого його виперли з Білого Дому і сказали -всьо, ми з Зеленським більше не розмовляєм.
І шо буде з Україною через пів року коли скінчиться американська допомога? Будем лопатами шахеди збивати?
олена олена• 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
Правда? А от командувач сил оборони України генерал НАЄВ в інтерв´ю сказав, що йому до останнього дня перед вторгненням не поступало офіційної інформації про вторгнення і без наказу влади він не міг віддати наказ розгортати війська, а війська якшо шо розгортаються протягом 45 днів (на сєкундочку).
і що він на свій страх і ризик, без наказу влади, почав сам віддавати накази про направлення військ на самі небезпечні напрямки.
А якби у нас на кордоні з Білорусією були мінні поля, протитанкові рви і війська, то чи змогли колони російських танків на третій день заїхати в Бучу? захопити ЧАЕС?
Це б не ДЕЩО покращило ситуацію, це б могло її докорінно змінити, міг бути не захоплений Енергодар, який здали без оборони, міг бути не оточеним Маріуполь.
У мене інша інформація. Всі були в стані бойової готовності і зі зброєю на руках завчасно. Військове керівництво знало про війну
Ответ дляDumky
Ніхто не хоче вʼязуватись у війну. Всі хочуть перекласти обовʼязки на когось. З цього усього вони лише посилюють апетити кацапів і всемогутність путіна.
І схоче Європу спасе лише якесь чудо, ну і нас теж.
ну по факту все повторяет события перед второй мировой. Скормим путину Украину, а США подлижем трампу чтобы они нас защищали ядерным зонтиком
Ответ длязавитушка
З трампом о чем договариваться? Он начал войну? Каким образом он ее остановит? У него есть мирный план для путина, вы его видели?
Sova splushka• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
хорошо, что делать Украине дальше? воевать пока люди не закончатся?
Як мінімум, не маніпулювати і не переводити стрілки, як оце зараз робите ви.
Ответ дляолена олена
А в інтервю сказало, що не знає, то Наєв набрехав виходить?
А якшо воно знало, то яким чином російські колони так швидко просунулись вглиб України? А перші блокпости організовували прості люди, бувші атошніки, де ж були наші війська, якшо вони все знали? Знали і спеціально не давали відсіч ворогу, запускали його в Бучу, ви до цього ведете чи що?
А то дивно з ваших слів виходить -всі знали, всі в готовності, а танки їхали як у себе вдома.