PinkMa• 02 марта 2025

Стармер, Макрон і Мелони хотят принуть Украину к миру

ой, в смысле капитуляции. Или как они видят "мир" без путина? Путин то войну не хочет останавливать.
Bennd• 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
З надрами Зеленський перший вискочив, в своєму плані перемоги пропонував надра.
Трамп повівся, хотів своїм показать, який він молодець, уклав удачну угоду.
Зеленський сказав -да да да, приїхав в Америку і коли вже все було готово -сказав нє.
Логічний результат - Трамп внє сєбя, Зеленський вигнаний, шо буде з Україною без допомоги Америки?
Ви там хотіли шоб всьо скінчилось? Ну то чекайте, скоро буде.
им из-за границы или с львовской области виднее, как зеленский всех переиграл
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
Саме так. Бо більше нема варіантів. Або з ним, або з хуйлом.
Хуйло попаялось на українському питанні, з ним домовитись неможливо.
Отож залишається Америка.
но трамп не смог договорится с хуйлом
Чомучка• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
та договорится. надо ее на передовую, пусть договорится остановить боевые действия. ’Мальчкі перестаньте стрелять’
Це було б чудово
Авокада• 02 марта 2025
Ответ дляPinkMa
он не срался, на него напали и буллили два мародера
у него в подтанцовке был ермак.чего он сидел и молчал,только красный был как рак?
пусть бы тоже подгавкивал как венс.
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Авокада, не відволікайтеся, ви нам обіцяли продемонструвати наказ Зе про заборону перемовин. Чого тягнете?
Dumky• 02 марта 2025
Ответ дляАвокада
он хочет мира на своих условиях,которые нас не устраивали ни в 22году, ни теперь.
а придется...
Ви покусані кацапами?
Весь світ не знає, самі казали три роки хороводи водять навколо цієї теми, а ви знаєте. То розкажіть. А ж цікаво. Це в нових методичках прописано чи що?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
ну Трамп там уже 4 раза через представителей и даже через перепост маякует Зеленскогму типа ’ау ты будешь снова общаться или нет?’)))
так что вопрос кому еще это надо. При том что Зеленский не говорит что хочет с ними контактов.
Чомучка• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
Удалено администрацией...
завитушка• 02 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Покірними жертвами ми вже були.
Це нам ніяк не допомогло і не захистило.
Значить треба бути такими як кацапи - слать Трампа з його ’пропозиціями’. До нього так краще доходить, то його рідна мова мабуть.
Кацапи можуть собі дозволити слать кого куди хочуть, у них бабла дохрєна і впливу.
Трамп тим паче може слати кого куда хоче, у нього в країні війни нема.
А у нас в країні ВІЙНА Є, нас вбивають кожного дня, на цьому фоні ми не можемо собі дозволити слати такого партнера як Америка, бо бубочка обідився.
Так бубочка в бункєрі сидить, а за його посилання заплатять прості люди в окопах.
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ дляАвокада
пусть бы тоже подгавкивал как венс.
соблюдал регламент потому что ермак. Венс вообще не имел права открывать рот на президента
Чомучка• 02 марта 2025
Ответ дляBennd
фото
КОНСТАТУВАТИ неможливість перемовин з путіним

Де пункт про заборону?

Чи для вашого IQ констатувати то заборонити?
автор PinkMa • 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
у Трампа нет плана как остановить войну, поймите. Иначе бы вы его увидели
Чомучка• 02 марта 2025
Ответ дляDumky
Ви покусані кацапами?
та воно і є кацапка) Так само як і Бенд
Авокада• 02 марта 2025
Ответ дляЧомучка
І про що ж саме ви хочете домовлятися із світом? До чого цей популізм?

Ви ж нічим не відрізняєтеся від цього світу, чому б вам не провести перемовини самотійно, якщо ви так класно володієте їхньою мовою? Покажете їм наказ Зелі про заборону перемовин, щоб знали який той диктатор
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №679/2022
Чомучка• 02 марта 2025
Ответ длязавитушка
Я ще раз питаю: позиція покірної жертви нам багато користі принесла?
Bennd• 02 марта 2025
Ответ дляЧомучка

Де пункт про заборону?

у вас проблема с пониманием? невозможность это что по вашему?
Авокада• 02 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Все більше дивуюся, чому адміністрація форуму дозволяє оцю вакханалію явних рашистських тролів.

Йдіть нах зі своїм улюбленим хуйлом.
самі туди йдіть,шановна
Авокада• 03 марта 2025
Ответ дляPinkMa
да, капитуляции. Вы за нее?
я за конец войне на любых условиях.
Чомучка• 03 марта 2025
Ответ дляАвокада
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №679/2022
Ти не в собі, тьотя?
Указ КОНСТАТУЄ факт неможливості перемовин. КОНСТАТУЄ.
Ти власною мобою не володієш настільки що не в стані второпати що таке константувати?
завитушка• 03 марта 2025
Ответ дляЧомучка
А позиція непокірної жертви, яку користь принесла? Зеленського виперли з Білого Дому, сказали шо не хочуть з ним говорити, дали доручення перевірити чи можна зупинити допомогу УКРАЇНІ (Не Зеленському, а УКРАЇНІ).
Ну і вишенька на тортику- русня просто захлинається від щастя, от цих перформансів.
За то шо Зеленський не стримав себе в руках заплатить Україна.
Чомучка• 03 марта 2025
Ответ дляBennd
Жесть. Неможливість - це значить що перемовини були і не мли жодної конкретики.
З тебе українка, як з мене кацапка, вбоге.
Не в стані навіть з автоперекладачем второпати що означає констатувати
Авокада• 03 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Давайте просто віддамо тій скаженій собаці Авокаду.

Най домовляється, вона ж не гопник, вона вміє. Костюмчик на крайняк вдягне.
так я той собаке вас предложу.вы вкуснее))
Лисий хвост• 03 марта 2025
Ответ дляАвокада
с трампом договорится было невозможно после его облизывания с путькой.
они там поворковали и нам теперь достался облызень.
и надра отдайте и денег миллиарды и гарантий шиш,под честное трамповское слово.
Не падайте в обморок, Америка поимеет деньги и с нас и с русских. Потому что Америка это 25% мировой экономики, а рашка - 2%. Ясна вам теперь карта мира? Этот дебилоид с рашки реально подумал, что умный? Чекист, только убивать может. Вот он в рашке и убил все культуру, науку, армию .. продолжать можно список
Чомучка• 03 марта 2025
Ответ длязавитушка
Ще 10 разів повторіть) Все, ми тепер всі помремо, біжіть капці білі взувайте
Bennd• 03 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
автор PinkMa • 03 марта 2025
Ответ длязавитушка
Дала головне – суб’єктність. Україна перестала бути просто «територією», про яку вирішують інші. Вона стала гравцем, який сам визначає свою долю, а не чекає рішень від сильніших. Україна має право голосу – бо не мовчить.

По ситуації з Білим домом: це не питання особисто Зеленського, а змін у політиці США. Трамп із самого початку заявляв, що не хоче допомагати Україні, і його рішення не залежало від того, як поводиться Зеленський.

А те, що русня радіє – вона б раділа в будь-якому випадку. Їм не потрібен привід, вони б раділи і від поступок, і від поразок. Але поступки ще ніколи не рятували жертву від агресора – вони тільки давали йому більше сміливості й апетиту.
Авокада• 03 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Тобто ви провокували росіян? Як і навіщо ви то робили?
так то не я,а криворожский мальчик-задирака не смог порешать и решил драться с большим дядей,потому что ему пообещали помочь набить морду тому агрессору.
Чомучка• 03 марта 2025
Дивіться як паляться кацапи на очевидних речах.

Дві ідіотки щойно прочитали Указ і вирішили що рядочок Констатувати немоливість перемовин і переклали це як Заборонити перемовини з путіним)
Bennd• 03 марта 2025
Ответ дляЧомучка
даже зеленский это комментировал уже и сказал что запрет для всех кроме него, хоть бы уже не позорилась
Allize_di• 03 марта 2025
Принуть где вы это слово откопали?