Злюка-закусюка• 02 марта в 22:06
Син не оплатив товар
Сьогодні виникла така неприємна ситуація в мене , зайшли з сином в аврору я взяла товар оплатила на касі самообслуговування ідемо на вихід тут ввічливо підходить продавець і каже з вами хоче поспілкуватися наша безпека дає телефон сину йому кажуть що тиждень тому він купував товар в іншому їхньому магазині брав два однакові один оплатив а інший поклав у пакет і не оплатив. Син говорить що сканував один товар і додав на екрані ще один . Нам в цьому му ж телефоні показали відео і фото екрану дійсно оплата була тільки за один товар і там вже не ясно чи він не нажав ще один чи якийсь глюк . Винен треба перевіряти те що оплачуєш та скануєш , Ми звісно оплатили і продавець нас заспокоювала що можливо дійсно не додивився . Але було дійсно не приємно син божиться що випадково тим паче що купував миючий засіб який я попросила купити і розраховувався моєю картою. Я також не перевірила чек. Тепер каже не буду туди ходити бо моє лице в чорному списку я вже його і заспокоюю що не переживай перевіряй все на майбутнє і що це виявили мабуть не по фото обличчя а по карті за якою розраховувались. Сума 45 грн та всеодно не приємно сину 17 років і ніколи не було з ним ніяких неприємностей. Можливо хтось знає чи дійсно його фото тепер у них в чорному списку і дійсно будуть за ним слідкувати бо і вправду більше ходити туди не буде. Одразу пишу що не захищаю його але так як такого ніколи не було списую на його неуважність.
Злюка-закусюка
• 02 марта в 22:44
Ответ дляГуби з філером
А телефон ваш де взяли?
В сенсі мій телефон? Мій телефон ніхто не трогав Я дома в своєму телефоні вже потім знайшла оплату за той день і дійсно сума була така як вони і показали , син дійсно не доплатив.
Дую на вітер• 02 марта в 22:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я там так розгубилась що про все забула дома знайшла ту оплату він дійсно не оплатив.
что вы устроили за трагедию с этого мелкого недоразумения?
не оплатил?да.ошибся.щас заплатим.
всё. конец фильма.
не оплатил?да.ошибся.щас заплатим.
всё. конец фильма.
Злюка-закусюка
• 02 марта в 22:48
Ответ длябулоТАЙминуло
У кого в телефоне видео? У них там что, камеры с суперприближением стоят? Что прям все видно и все показали?
Так на телефоні видно добре що сканується і хто це робить я свою дитину впізнала без проблем але я думаю що це не по фото а по карті якою розраховувались відслідковували . З тим телефоном до нас підійшла продавець магазину одразу після того як ми розрахувались. А купував він в іншому магазині тобто вони це фіксують якось на сеті їхній .
Злюка-закусюка
• 02 марта в 22:54
Ответ дляДую на вітер
не оплатил?да.ошибся.щас заплатим.
всё. конец фильма.
не оплатил?да.ошибся.щас заплатим.
всё. конец фильма.
Я тепер думаю що якщо я піду сама і знову розрахуюсь тою ж карткою бо карта моя то вони мені знову можуть предʼявити те відео я навіть і не запитала яким чином я буду підтверджувати що я оплатила той товар в мене тільки є чек що я сьогодні оплатила але ж як доказувати що я сьогодні не купувала те миюче казати що нехай дивиться відео. Я точно телепень якийсь.
Алгонавт• 02 марта в 22:55
Ответ дляА ось і я
Прямо не Аврора, а Пентагон. Фейскоетроль😂 придумывайте дальше 😂 завтра девочкам тему покажу, хоть поржем. Работаю в Авроре
А расскажите, пожалуйста, по какому принципу распределяется товар? У нас в городе практически никогда нет того, что Аврора показывает в Инстаграме.
Злюка-закусюка
• 02 марта в 22:57
Ответ дляУравнобешенная
Разве там есть охрана? Вроде ж там продавцы сами следят..
Так продавець і підійшла ніякої охорони не було в телефонному режимі служба безпеки пояснила ситуацію а продавець показа на телефоні відео підтвердження я не знаю як так швидко вони це зробили бо ми в магазині були від сили хвилин 5 . Тобто однозначно якась програма яка або по фото фіксує або по карті .
Ответ дляА ось і я
А вы зря смеётесь, мне тоже СБ с Евы звонила на следующий день, была с дочкой 10 лет, я свой товар взяла и ходила за дочкой, а она на самой нижней полке бигуди выбирала, минут 7, я рядом стояла. Оплачивала картой, на следующей день звонок и сразу наезд, сами оплатите или дело будем открывать, и фотки с камер мне скидывает на Вайбер, говорит дочка украла, спрашиваю, а что взяла , а он замешкался, сами знаете, ну я ему и рассказала
И видео скинул, ну я стою и малая выбирает просто присела, а ему ничего не видно и сразу с такими обвинениями, это хорошо что я была
Огірок та Помідорчик• 03 марта в 00:25
Ответ дляАтятя_тётя
Охрана Авроры отслеживает покупателей по всем магазинам??! Тролизмом запахло....
Я не знаю как в Авроре всё отслеживают.
Но мы как-то сидели на фудкорте Велмарта , а он напротив касс. Женщина на кассе оплатила полную тележку товара, и это не просто картошка-молоко. Подлетел к ней охранник и начал рассказывать, что она не оплатила пакетик ванили. Вы бы видели лицо покупательница. Он её заставил переложить все товары в другую тележку и сверял всё по чеку, пока не нашёл ту .раную ваниль. Потом просто отошёл без извинений
Это, конечно,не по всем магазинам этой сети. Но реально было комично, а женщину даже жалко.