Аврора-оранж• 03 марта 2025

Интервью Зеленского.

3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
Графиня Шезвездицкая• 03 марта 2025
Ответ дляSandr1n
Між нехтуваннями всіма протоколами та схилянням колін існує ще безліч дипломатичних шляхів. І так, політика - це дипломатія перш за все, тим більше, коли в країни ’нема козирів’, треба грати розумом і мистецтвом переговорів.
Прям не знаю,чего Вы сидите на Советчице,а не даёте советы в ОП.
Sandr1n• 03 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Треба з чогось починати
Графиня Шезвездицкая• 03 марта 2025
Ответ дляSandr1n
Треба з чогось починати
Видимо,Вы начали с вирусологии.
Желаю удачи в повышении квалификации
Sandr1n• 03 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Видимо,Вы начали с вирусологии.
Желаю удачи в повышении квалификации
Дякую, сьогодні віруси, завтра дипломатія, головне вміти адаптуватись. Впевнена, що я не одна така розумна, і 450 попередніх дописів від експертів ще у 450 напрямках.
nennsi• 03 марта 2025
А тем временем военная полиция в кабинетах и на фронте избивает калек на костылях за отказ на штурма.Тува Кызыл электрошокер в задний проход