Аврора-оранж• 03 марта в 04:45

Интервью Зеленского.

3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
natapri• 03 марта в 13:08
Ответ дляSombra
То есть предложения не было? А на что тогда нужно было согласиться?
Видимо упасть в ноги и подписать не читая
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:08
Ответ дляlilu1990
Ну то може треба вспокоїтись і не пороти гарячку, бігаючи туди сюди - де краще зрозуміють наші почуття

Це світ бариг і циніків. Накуй кому наші почуття здалися
Дивлюсь, після вчорашнього саміту так добряче підгорати стало…
natapri• 03 марта в 13:10
Ответ дляlilu1990
❗️Нам потрібен лідер, який зможе домовитися з Вашингтоном, москвою і припинити війну, – радник Білого дому Волтц.
Волтц же не скрывал никогда что он за рашку и против Украины
Britishop• 03 марта в 13:14
Ответ дляFeel good
Бля, та підпиши уже той договір, поки з тобою узагалі хтось розмовляє.

ВИБАЧСЯ, мля, щоб розрядити ту обстановку.
Просто за те, що комусь здалося, що десь неповага.

Болять. Аби не пережав. І Трамп би не махнув на усе рукою
Трамп уже давно махнул, это его второй срок за время войны в Украине, ему Путлер-друг и хороший человек! Странно что не Бен Ладен- тоже могли бы подружиться) Задача Трампа- получить Нобелевскую премию, заключив мир на условиях РФ, т.е. капитуляция Украины. И как бы Зе не был одет, что бы не говорил, планы Трампа давно не в нашу пользу, и на Европу ему тоже начхать.
trickywicky• 03 марта в 13:14
Ответ дляlilu1990
Ви шо на приколі? Уже всьо було домовлено. Мали підписати сибіга і рубіо але зеленський через макрона і стармера напросився сам в сша
Кому ви щось доводите? Сидить в Америці непрошибаєма жіночка за 7000 км від лінії фронту і дуже хочеться вигуляти біле пальто і показати, яка б вона патріотка,
Olivia -8871• 03 марта в 13:16
Ответ дляИрина-bbd0
А это нынешняя влада бомбы на головы украинцам бросает?
У нас с вами не выйдет конструктивного диалога
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:17
Ответ дляlilu1990
Я вам ще раз пишу

З путіним ще йдуть перемовини. У рубіо і трампа
Вам би не кацапські новини дивитись і слухати, а хочаб щось з американських. Оно вже і Джонсон відхрестився від Трампа.
Навіть голівудські улюбленці Трампа мовчать в тряпочку. Увесь світ розуміє що відбувається, тікі «українські гниди» звинувачують жертву.
Татьяна-8275• 03 марта в 13:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Це все описано в книзі Трампа ; Мистецтво угоди
Значит надо поднять цену в договоре...
natapri• 03 марта в 13:22
Ответ дляlilu1990
Бо трамп думав шо буде підписання угоди а не оце все
Так вони це все і підстроїли, чому залишилися журналісти, чому там був Венс? Хотіли принизити Зеленського, а не вийшло, показали себе які вони є
виктория7аас• 03 марта в 13:23
Ответ дляИрина-bbd0
Про конституцию по этой теме рассматривайте в свете выборов путлера своего и переписи под его сроки)))
Вы утверждали про призывы к войне в конституции ,там нет в УК есть,перепись под сроки регламентирована в праве есть такое понятие если все законы изменены в соответствии с регламентом, то это - полностью законно.Только вопрос что это меняет в данное время и в эпопее с Зеленским
natapri• 03 марта в 13:27
Ответ дляArgesha
Не буде супротиву - вогонь припинеться.
Чому тоді в 2014 після Криму пішли на Донбас?
виктория7аас• 03 марта в 13:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Вчіпитись в той костюм це -фууу
Ну почему я работала с американцами если мужчина приходил на работу в костюмев котором был вчера следовал вопрос ты что дома не ночевал
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:28
Ответ дляlilu1990
Зеленський САМ ті копалини перший предложив і вчепився з ними в сша

І вже було домовлено шо договір підпишуть і пообіцяно
Ні. Знов кацапські методички? Ліндсі Грем приїздив з цією ідеєю.
lilu1990• 03 марта в 13:29
Ответ дляМама Никитки-2
Ніхто зеленського не звинувачує. Просто не треба було йому туди їхати і шось пробувати доказувати

Я раніше Джонсона відхрестилась від трампа. Він влаштовує світовий рекет.
lilu1990• 03 марта в 13:30
Ответ дляМама Никитки-2
Якого саміту? Бла бла бла від європейців? Їхні чергові безпонтові розмови ні про що

Сіли балакали - Угорщина все заблокувала. Ще пів року будуть Угорщині руки заламувати
lilu1990• 03 марта в 13:32
Ответ дляМама Никитки-2
А ви довго протримались…. Періодично вспливали кацапські тезиси і методички, Но не так активно.
Отримали команду мочити Україну незалежно від нічого?
Я за те шоб не їздити не принижуватись перед трампом

Або підписати той договір і хай покаже - як він здатен досягти миру
natapri• 03 марта в 13:33
Ответ дляFlower Girl23
Причём методички? У США сейчас политика на остановку конфликта, вполне разумное решение, как по мне... Те кто топит за продолжение войны, не понимает, что дальше - только полноценная третья мировая, которая закончится ядеркой, и нашей планеты не будет...((( Вы хотите именно такой сценарий?
Так мы все за прекращение войны, только рашка ее прекращать не собирается, как бы мы все не хотели
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:34
Ответ дляlilu1990
Пля, та його вмовили стармер і макрон до зустрічі з зе а не до угоди. Угоду він хтів. Її мали підписати рубіо і сибіга. Ви добре розумієте прочитане?
Шо ви несете? Яким боком міністри іноземних справ до фінансової угоди?
По перше угоду повинні були підписати Бассент і шмигаль.
По друге, бассент вже вчора давав інтерв’ю, де сказав, що підписання угоди про надра не має сенсу без підписання мирної угоди. Вочевидь, що на Зе давили з капітуляцією.
trickywicky• 03 марта в 13:37
Ответ дляnennsi
Зеками войны не выигрываются
А наловлеными под АТБ сантехниками все войны выигрывают 🙈🤡
trickywicky• 03 марта в 13:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Як при чому?
Ну ви от так з надією і радістю чекаєте доки нас нагнуть, ви готові жити під москалями?
Вам нічого ж не загрожує
Ви живете під американцями
Чого так розпинаєтеся?
lilu1990• 03 марта в 13:38
Ответ дляМама Никитки-2
27 лютого
Угоду про корисні копалини від України підписуватимуть віцепрем’єр-міністр, міністр економіки Юлія Свириденко або міністр закордонних справ Андрій Сибіга.
Про це йдеться у розпорядження № 164-р Кабінету міністрів.
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:40
Ответ дляlilu1990
Я би туди просто не їздила. І нічого нікому не доказувала. А ждала би результатів перемовин з росіянами у трампа і які він для себе висновки зробить
А вас туди і не запрошують. Ноунейм з мамського форуму чогось вважає, що знає все краще
Love_Love_Love_• 03 марта в 13:41
Ответ дляtrickywicky
Вам нічого ж не загрожує
Ви живете під американцями
Чого так розпинаєтеся?
Тут навіть пояснювати нічого не варто
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:44
Ответ дляlilu1990
Ну або він використовує те нато як привід залишитись при владі
Лілу. Чесно кажучі, на сьогодні у Зе не має конкурентів. То шо тут купка проплачених ботів щось намагаються чірікати, мало шо змінить.
Реакція світу показова. І вона не на користь Трампа. Як в принципі і реакція пересічної Америки.
Шо далі буде вимагати хуйло через Доні, коли Зе стане на другий термін офіційно? Чи будуть піз@ти, що вибори неконституційні, бо ж військовий час?
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:45
Ответ дляМелания-25
Согласна. Если смотреть другие источники новостей (оригинал), то это совсем другая картина.
В нашей ситуации, любые ситуации с Америкой это хоть что-то, с гарантией или без, это уже поживем-увидим. Без США - это однозначно еще хуже положение в Украине(( Поэтому надо не выпендриваться, как бы тяжело это ни было((
Сейчас не время бороться за справедливость!
Какиє другІє? Можна напрімєр?
lilu1990• 03 марта в 13:45
Ответ дляМама Никитки-2
Нас це не спасає
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:47
Ответ дляVeraS.
Зеленский сказал, что уйдет с поста президента, только когда Украина будет в НАТО.
Это о психическом здоровье тех, кто у власти.
Де він таке сказав? Давайте пруф.
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:49
Ответ дляlilu1990
Не сперечатись з трампом. Це перше
А може трампу вести себе як нормальна людина, що представляє велику країну? А весну взагалі сидіти в куточку і рота не відкривати. Протокол жеж…
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:51
Ответ дляFlower Girl23
Не в Америки, а у Трампа, і не на зупинення війни, а на на Афгані показати свою перемогу. Бо пиз%ів багацько на виборах. Но шось, Ані мЄня УважаютЪ» не дуже то і спрацьовує.
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:53
Ответ дляlilu1990
Та всіх тих союзників краще би на одного, справді надійного поміняти
Кацапію?