3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
Love_Love_Love_• 03 марта в 10:44
Ответ дляЮния13
мне кажется это тоже какой-то сценарий, нужно закончить войну, и все лидеры это понимают, но не понимают как это преподнести людям...эта сцена очень подняла рейтинг Зеленского, конечно же если все подписал бы и на все согласившись это был бы крах для него и всей страны, люди не поняли, не простили, не приняли...думаю еще будет следующие переговоры, предложения в которых Украине потеряет, но эта ’потеря’ уже не будет казаться такой масштабной...такой себе псих.трюк, ’обманка’для людей
Це все описано в книзі Трампа ; Мистецтво угоди
ВишніВишні• 03 марта в 10:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Як при чому?
Ну ви от так з надією і радістю чекаєте доки нас нагнуть, ви готові жити під москалями?
от чесно, а ми під ними не живемо вже?
- подивіться навколо, рос мова у пріоритеті була і є, багато українців народилися тут і успішно не знають української мови, прогляньте хоча б цей форум - спілкування і теми у переважній більшості рос мовою, але це дрібниці на фоні того, що
- у вищій владі труться особи з російським корінням, про Сирьського - це взагалі нонсенс, як таке допустимо,
- великий бізнес чиє коріння частенько має? з 22 позатирали незручну інфо, але ж суть від цього не зміниться....
- методи кацапські: спробуйте проявіть свободу слова, чого тільки варті незаконно закрити кордони і відлов чоловіків на вулицях,
скажіть, якими ще москалями, якою окупацією ви намагаєтеся залякати?
я так розумію, що саме ви з надією і радістю чекаєте, щоб нас вже всіх знищили фізично
ВишніВишні• 03 марта в 10:53
Ответ дляbrenda2305
Люди, это все лирика и красивые слова. Если мы хотим обсуждать слова - можно. Но давайте спустимся в реальность. ЕС не заменит США. Британия дала деньги на 5000 ракет-зениток, внимание!!! до 2030 года. И, как мы вчера слышали, и бриты, и Макрон, и Дуда сказали, шо без США кина не будет.
Это все капля в море. Кто слушал европейцев на Мюнхенской конфе, тот услышал, что их ВПК за год производит столько, сколько рф за 3 месяца. То есть, дело труба. Та и что-то подсказывает, что они все потрындят, а потом пойдут на поклон к США.
Трамп сегодня рассмотрит прекращение любой помощи Украине. И что-то подсказывает, что он ее прекратит.
В итоге мы будем воевать красивыми словами и лозунгами. Фронт будет двигаться. В итоге будет очень плохая позиция для нас.
Приэтом СЗЧ, дефицит бюджета 40 ярдов, отсуствие норм управления в армии и все остальное.
И как нас спасут правильные слова? В НАТО нас не возьмут, об этом сказали прямо. Никаких гарантий безопастности в том виде, в котором мы хотим, не будет. Ну ни будет ни одна страна напрямую воевать с рф. Это факт.
Вот наша реальность. Мы можем хотеть, что угодно, но мы в жопе
залишається маленька дрібниця, щоб наш презік це зрозумів, але у нього інша реальність, загрався, нашими життями
Ответ дляnennsi
Барига давним давно б уже країну здав і нас на органи.Деньги ж не пахнут-пахнут люди которые их не имеют.пуйло заплатив би і гнили б ми вже давно в могилах та по сибірським концлагерах
вживання психотропних речовин – це однозначно не той шлях, для якого люди приходять у це життя...
Love_Love_Love_• 03 марта в 11:17
Ответ дляВишніВишні
от чесно, а ми під ними не живемо вже?
А чого не саме ви з надією?
ВишніВишні• 03 марта в 11:22
Ответ дляLove_Love_Love_
А чого не саме ви з надією?
я живу тут і без рожевих окулярів оцінюю реальну ситуацію, я ж вам написала основні пункти, які добре відомі кожному, хто живе в Україні,
але вам мало, вам треба, щоб нас тут всіх кров´ю залили, бо без цього ж окупація неповноцінна
Love_Love_Love_• 03 марта в 11:38
Ответ дляВишніВишні
То ви самі собі робите такі висновки про те що мені мало і приписуєте ї мені, для чого?
trickywicky• 03 марта в 12:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Яку позицію? Здатись і віддати пуйлу і трампу те що вони хочуть без гарантій?
Ну з Америки воно видніше, що робити в Україні
І з чоловіком марокканцем, якого на війну не загребуть, можна воювати язиком до останнього українця
Love_Love_Love_• 03 марта в 12:28
Ответ дляtrickywicky
Боже, пишіть вже щось інше, бо ото сь амєєєрікі віднісє….. бла бла бла це дуже тупо
vasilisa-l• 03 марта в 12:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка в нього срачка? Шо ви взагалі пишете?
Ну ок, хочуть вони розібратись то нехай розберуться і тоді щось підписують, а так вони не розібрались, ви підпишіть, а ми потім розберемося, серйозно?
Я її заблокувала і теми стали ´чистішими´
класс123-7dcf• 03 марта в 12:40
Почему за 3 года, мы не бомбим москву? Наши теперишние европейские партнеры позволят и дадут нам оружие бомбить москву?
Мама Никитки-2• 03 марта в 12:41
Ответ дляlilu1990
Таке шось меле. Якшо мене запросять з конструктивним діалогом і Ми дуже залежимо від сша.
Сказав дід трамп уже по моєму доходчіво: я хочу скінчить війну, мені то не цікаво. І як то буде - мені не цікаво. Ты від мене залежний, тому прийми і змирись. Нє, зеленський: вср-сь але не покорюсь
А ви довго протримались…. Періодично вспливали кацапські тезиси і методички, Но не так активно.
Отримали команду мочити Україну незалежно від нічого?
Мама Никитки-2• 03 марта в 12:49
Ответ дляlilu1990
Бо ви дивитесь то всьо не в оригіналі, а в перекладі наших пропагандистів і не розумієте самої суті і позиції сша
Це лав лав дивиться не в оригінали 🤣🤣🤣
Лілу, вона ще й в оригінали бачить купу протестів з криками « fuck you, Trump.” “Fuck you, Vanse”
Мама Никитки-2• 03 марта в 12:54
Ответ дляlilu1990
Макрон, стармер сказали зеленськогому шо без США СТАЛОГО МИРУ НЕ БУДЕ. най їде назад до трампа і домовляється
Де це таке сказано?
Ответ дляlilu1990
Ви взагалі не поняли контекст. Американці цю угоду підписують як лобісти. Ви нам копалини - ми обіцяєм відстоювати або врахувати вашу позицію в перемовинах з путіним.
Гарантії то окрема розмова
Так а копалини за що? ’Ми обіцяєм відстоювати...’ це взагала ні про що. Ні миру ні копалин в результаті.
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:03
Ответ дляlilu1990
Так а це не критика. Це констатація факта
Яка констатація факту? Трамп сидить глибоко в жопі. Напиз@диів в передвиборчій багацько. Тепер хоче перед виборцями бути героєм, повернувши купу грошей в США. 500 ярдів переб’ють 24 години.
Що робив неакредитований журналіст Ізвєстія на перемовинах? Білий дім, не та установа, де хто хоче, той і шляється. Це контроль в прямому ефірі з кацапії чия виконають накази чи ні?
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:05
Ответ дляlilu1990
Ну так ми і не дізнаємось якшо не перестанемо його в чомусь звинувачувати постійно
Нашо нам Трамп? Здатись можна і без рудого посередника.
Графиня Шезвездицкая• 03 марта в 13:06
Ответ длякласс123-7dcf
Мы можем это делать только своим оружием, которого у нас нет.
Ответ дляlilu1990
Шоб зупинити наступальну операцію росіян потрібен не трамп, потрібні ЛЮДИ. Де ви бачите бажаючих воювати?
Ні, люди то минуле сторіччя, потрібні рішучи дії від партнерів і повна ізоляція рашкі. А такі як Венс з Трампом дають зелене світло для неадекватів типу путіна
Мама Никитки-2• 03 марта в 13:07
Ответ дляlilu1990
Ну та ж трампа на зустріч вмовив стармер і макрон.
Це вам особисто стенограму зустрічей надали, ще й кацапською мовою, щоб, гугл перекладач не обтяжували?