Чумачечая Весна• 03 марта 2025
Декретні виплати та неофіційна зп
Доброго раночку, працюю у організації скоро ідти в декрет. Оформлена на пів ставки мін зарплата, але на руки отримую набагато більше. Почала приблизно рахувати суму декретної виплати і по моїм підрахункам через те що я так оформлена я втратила близько 100 тис грн. Як думаєте чи можна спробувати домовитись з директором про компенсацію цієї суми? Як вчиняли ви і організація з Вами у такій ситуації?
Диви яка я пава!• 03 марта 2025
Ответ дляКотогосподиня
Непогана зарплата у вас якщо за два місяці більше 100т....
Чому за 2? За 4: два до пологів і два після.
Опля Картопля• 03 марта 2025
Я не думаю, что директор из своего кармана вытащит данную сумму.
Декретные выплачивает соц. страх, а не компания. В среднем это 4 оклада.
Налогов вы платите с минималки, ЕСВ за Вас платят с минималки.
Диви яка я пава!• 03 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Декретні виплачуються з розрахунку середньомісячної. Треба подавати уточнюючі звіти за минулий рік. Нараховувати собі штрафні санкції, привертати до себе увагу контролюючих органів. Який директор при здоровому глузду на це піде ? Він погодиться на це хіба що для дуже близької людини.
Це - офіційно, а може бути виплачена допомога як і зарплата - не офіційно, в конверті
Диви яка я пава!• 03 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Цей варіант пройде. Офіц.зп за один місяць можуть дати . Але самі декретні ніхто коригувати не буде.
Тож автор і не просить їх коригувати. Вона хоче отримати гроші.
Зашла на 5минут• 03 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Ніяк не домовитесь, нічого не можна зробити. P.S. Я- головбух.
Я теж головбух)
Якщо директор і так щомісяця зі своєї кишені платить автору з/п, то може й піде на зустріч)
Украиночка• 03 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
З фактично відпрацьованого часу.
Тобто по факту не менші будуть виплати? Розрахуються по білій за за пропрацьований час?
Перерви в роботі не було взагалі, була просто зміна компанії… біла зп повністю. Але от що року не буде
Мавка• 03 марта 2025
Автор, звісно, молодець - будує будинок, народжує третю дитину, а оплачувати це свято має директор😂
Зашла на 5минут• 03 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Я сама працювала в немаленькій компанії . Сири ’Комо’, чули? Там також зп з двух частин, декретні тільки з офіц.зп. Ні про які компенсації мова не могла бути. На це не було розраховано. Якось же потрібно готівку з обороту виводити , якщо ще й декретні виплачувати.
Що ж ви контору палите)
Веселуха Муха• 03 марта 2025
Прямо интересно, сколько вы сэкономили на налогах и сколько потеряли на декретных?
Бутербродница• 03 марта 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви не платили податки, іншими словами-крали.
Тепер ще хочете якусь компенсацію?
Може спочатку недоплачені податки повернете?
Тепер ще хочете якусь компенсацію?
І ці люди днями волають про корупцію в Україні 😡
Страхованная• 03 марта 2025
Ответ дляУкраиночка
Розраховують по білій за факт .відпрацьований час
Страхованная• 03 марта 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Що ж ви контору палите)
Це давно було, і зі мною також недобре вчинили
празники не помню• 03 марта 2025
Ответ дляМавка
Також повеселило, автор щомісяця чудово економила на свій будиночок, все було добре, а тут на тобі халепа))))
Танго утрьох• 03 марта 2025
автор, ни хрена вы не получите. вы получите до 30 тыс грн, так как оформлены на минималку
Країна мрій• 03 марта 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
З директором домовленість, що після того як я офіційно піду в декрет продовжуватиму працювати неофіційно. Він категорично не хоче, щоб я залишала компанію.
то хай оформить хоче би на один місяць перед декретом, тоді отримати чотири окладу, він втрат не понесе.
Країна мрій• 03 марта 2025
Ответ дляТанго утрьох
так, директор прям дуже постарався, мало того що мінімальна, так ще і 1/2 ставки, щось підказує що і він і чути не захоче
МУСЯкомарова• 03 марта 2025
Ви краще порахуйте скільки ви зекономили, отримуючи 0.5 мінімалки. Вам стане легше.
Жинси на дитину• 03 марта 2025
Ответ дляКраїна мрій
Так и автор не страдала и прекрасно все годы не платила налоги и в декрете сидеть не будет, а выплаты будет получать. Тут сидеть бы ей на жопе ровно т.к. никому из работодателей не надо счастье такое в роли сотрудника-3 детей, один из которых совсем маленький... Да и в дальнейшем автор не сотрудник мечты с таким перечнем отрицательных факторов
МУСЯкомарова• 03 марта 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Директор сам не ініціює, треба просити 🤣
За спрос не б*ють
Марс атакует• 03 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Головне що директор на ЄСВ зекономив, а тут нежданчік.
Кривая спроса• 03 марта 2025
Кажу вам як бухгалтер по зп, щоб зрозуміти скільки ви втратили, треба зробити розрахунок виходячи із вашої реальної зп за 12 міс до настання страхового випадку (лікарняний по вагітності та пологам) і поділити на календарні дні цих 12 міс, отримати середньоденний заробіток і помножити на 126 днів декрету
Кривая спроса• 03 марта 2025
І ви ж маєте порахувати скільки ви зекономили на податках за весь час отримання зп в конверті
Прагматик флегма• 03 марта 2025
Автор, Вам нема на що розраховувати, крім виплат з мінімалки. Але тут якийсь віктімблеймінг, всі накинулися на автора, шо податки не платить. А багато знаєте роботодавців, навіть великих компаній, які платять все в білу? Це що автор винна, шо в нас так бізнес ведеться? Таких, що виступають за білу зп або не беруть на роботу бо є більш зговорчиві кандидати, яким все підходить або пропонують, що суму податків віднімуть від тих нещасних наприклад 20к, які платять. І що тоді лишається? За ті гроші вже нема суті тоді взагалі на роботу ходити, підприємець ж не збільшить оклад, бо йому байдуже, бо така в нас культура укр бізнесу, вижимати з працівників все. З білого бізнесу знаю лищн держ сектор (само собою там все офіційно і в більшості офіційно мало, якщо ми говоримо про звичайні посади) або іноземні компанії, де материнські філії і США чи країнах Європи. Але на всіх ’білих’ роботодавців не вистачить. Проблема не у авторі, а у відсутності профсоюзів нормальних і бажанні відстоювати себе українцями, щоб не працювати на наш охренівший бізнес, як раьи за миску баланди ще й без соц забезпечення. Можна подумати навіть з тої середньостатистичної зп дуже собі на пенсію збереш сам, ахаха.
Вилосипедниця• 03 марта 2025
очень многие в Украине так оформлены, увы. минималка официально, остальное в конверте чаще всего выгодны намного больше работодателю, а люди вынуждены соглашаться по многим причинам - не могут найти другую работу, например.
мое предпоследнее место работы было с полностью белой зп, я еще тогда считала, что если решусь рожать и пойду в декрет, то разом получу почти 125 тысяч. но таких компаний не так много. вы для себя сделали выбор, неужели не подумали об этом раньше, если так важны эти деньги? у вас же не первый ребенок.
Дай подивлюся• 03 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
производство. белая зп.
производство у мужа. белая зп
производство у подруги ( ну да, мы все со сферы производства, общаемся)- белая зп.
где зп минималка( одно такое знаю производство)- ненормированный рабоичй день и зп намного выше, но и текучка, само собой.
мне странно, что настолько все сложно с оформлением
производство у мужа. белая зп
Куратор дебошей• 03 марта 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Відкладати особливо немає з чого, це наша з чоловіком третя дитинка народиться і щоб не міститись у двокімнатній квартирі, почали будувати будинок. Всі кошти зараз спрямовані туди. З директором нормальні відносини, працюю на нього вже багато років. В Україні я його офіційний представник і якщо я піду з організації все посиплеться. Я розумію, що провтикала з білою зп, але ж якщо чисто по людськи (зважаючи на те що буду працювати і далі) попросити в нього цю одноразову допомогу через те що не буде повного нарахування? Просто цікавить як інші виходили в таких ситуаціях.
А вы хитрожопая во всех местах, куда ни глянь. Мало того, что встругали Ухылянтослава, так ещё и декретные ей подавай из зарплаты в конверте.
Куратор дебошей• 03 марта 2025
Ответ дляОце так цабе
За месяц, автор
Вы законодательство читайте
А так ви втрачаэте пол ляма
По вашей логике
Вы законодательство читайте
А так ви втрачаэте пол ляма
По вашей логике
Вы режете автора без ножа
Куратор дебошей• 03 марта 2025
Ответ дляУкраиночка
А можете, будь ласка, проконсультувати по виплатам.
Приклад: вийшла на роботу січень, завагітніла лютий, народжувати листопад, в декрет в жовтні.
Як рахується з врахуванням, що людина рік не пропрацювала?
Бооожеее, який цінний співробітник
Такій треба виплатити зарплату за рік, бо де ж таких ще знайдеш