Анонимус Я• 03 марта 2025
Баночки від соусів, огірків, 200-400г ви просто викидаєте?
Я мию і складаю. Раніше варення варили дітям. А зараз такої потреби немає. Куди їх ? Викинути чи можливо хтось здає в пункти здачі вторсировини?
Юлия_Юлия-2175• 03 марта 2025
.Люди з радістю заберуть чи куплять, для консервації. Знайома колись в´ялені томати на продаж робила, то у всіх маленькі не потрібні баночки просила.
Якщо не хочете заморочуватися, то просто в під´їзді залиште чи біля смітника в пакеті поставте. Правда якщо ви у новому ЖК, то не впевнена чи будуть охочі забрати.
А в старих будинках забирають охоче. Мама колись кладовку на сходовій клітці розхламляла і просто на поверсі залишила стару диряву величезну кастрюлю і в ній не потрібні літрові банки. Ми чекали вихідного, щоб по трохи винести все в смітник, бо важке. Але до вихідних нічого вже не було, хтось із сусідів забрав
Садова гойдалка• 03 марта 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Я покупала, приезжала и забирала) нашла в своем районе, очень удобно. Поэтому продавайте по небольшой цене, люди с радостью заберут. Я когда то и баночки от детского питания покупала, вроде кому они нужны, а мне вот нужны были для детского квеста))
Щоб продати 20 баночок за 10-20 грн, треба їх зібрати, помити, зберігати весь цей час. Хто має терпіння, може цим займатися, ніхто ж за однією баночкою не поїде.
Я викидаю, або якщо мамі потрібно, завожу їй.
Анонимус Я
• 03 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ну от я мию, закручую , і в коробку, а потім коли коробка повна думаю де тільки взялося....
Садова гойдалка• 03 марта 2025
Ответ дляАнонимус Я
Добре, якщо ця коробка не заважає. Мені б заважала.
Анонимус Я
• 03 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
В мене під мийкою стоїть, є банки на балконі, і трохи ще в кладовці. Короче багато
Стильна штучка• 03 марта 2025
Я в них храню приправы. И если заморочиться, можно крышки покрасить баллончиком одинаково и отлично смотрятся.
Душка-свекрушка)))• 03 марта 2025
Я не викидаю. До 0.5 раніше віддавала чоловіку на ринку, який хрін продавав.
Потім волонтери збирали на ліки військовим.
Вдома використовую на спеції, какао, пудру і тд
Те, що більше 0.5 - роблю закрутки
Анонимус Я
• 03 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Те, що більше 0.5 - роблю закрутки
Я не роблю закрутки, на спеції банки290-380 г? Завеликі. Та й не використовую я стільки спецій. Ото їх з пакетиків пересипати, то скільки пакетиків треба щоб наповнити таку банку?!
Душка-свекрушка)))• 03 марта 2025
Ответ дляАнонимус Я
Какао
Пудра
Крохмал
Льон
Чіа
Ромашка сушена
Календула
Мигдаль
Кеш´ю
Лавровий лист
Перець горошком
Лимонна кислота
Мені на все треба
Інші на джеми /соуси.
Просто я не купую те все в тих кількостях, що у вас.
Пудра
Крохмал
Льон
Чіа
Ромашка сушена
Календула
Мигдаль
Кеш´ю
Лавровий лист
Перець горошком
Лимонна кислота
Мені на все треба
Інші на джеми /соуси.
Алина-1240• 03 марта 2025
В 400-500 граммовках консервирую огурцы потом,их летом за копейки набираю.к картошке вкусно
Душка-свекрушка)))• 03 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Де в цьому році огірки були за ’копєйкі’?
Алина-1240• 03 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я купила на рынке их за 50 грн ведро у бабули..то чего не законсервировать?
Алина-1240• 03 марта 2025
Ответ дляАнонимус Я
То переберите те банки,ненужные в ящик и выставьте у помойки.бабки или бомжи в склотару заберут
Анонимус Я
• 03 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Какао
Пудра
Крохмал
Льон
Чіа
Ромашка сушена
Календула
Мигдаль
Кеш´ю
Лавровий лист
Перець горошком
Лимонна кислота
Мені на все треба
Інші на джеми /соуси.
Пудра
Крохмал
Льон
Чіа
Ромашка сушена
Календула
Мигдаль
Кеш´ю
Лавровий лист
Перець горошком
Лимонна кислота
Мені на все треба
Інші на джеми /соуси.
За рік збирається купа. Незнаю десь банок 50
Чудовий каламбур• 03 марта 2025
Ответ дляАнонимус Я
Я б віддала, тільки щоб до мене прийшли і забрали.
Спитайте у групі мікрорайону.
Я так дізналася, що у моєму дворі консьєрж цим займається.
Тепер не збираю багато, штук 15 банок є - і несу їй. Це аж пару хвилин часу, бо той будинок через дитячий майданчик від мого.
JenyaFlower• 13 марта 2025
Ответ дляЯ весела булька
Здаємо скло, жесть та пластик на переробку
А куда сдаёте? Впервые слышу о таком
Я весела булька• 13 марта 2025
Ответ дляJenyaFlower
А куда сдаёте? Впервые слышу о таком
Ух.. Жили в Києві, там багато де стоять контейнери, є УБС (Україна без сміття) та Ecola, можна погуглити. У Львові теж жили, то там контейнери є також, купа. Тепер живемо в маленькому містечку, то тут теж була сортувальна станція, а тепер є нова - вивозимо сюди, й ще якихось 20-40 грн дають) Але головне, що те все перероблюється згодом
Я весела булька• 13 марта 2025
Ответ дляJenyaFlower
А куда сдаёте? Впервые слышу о таком
Спитайте у місцевих старших людей, вони шарять місця)
JenyaFlower• 13 марта 2025
Ответ дляЯ весела булька
А контейнер разве платит за то что в него банки кидают?
Я весела булька• 13 марта 2025
Ответ дляJenyaFlower
Звичайно, ні) Але якщо відвезти те сміття на переробку, це виходить бензин. Так що вигідніше здати в контейнер, в принципі) Якщо поруч з місцем проживання немає сортувальної станції чи прийму втор. сировини.
JenyaFlower• 13 марта 2025
Ответ дляЯ весела булька
Ну понятно, спасибо. У нас в окрестностях только контейнеры по сбору барахла замечала. Туда накидала много,а для банок, нет. Тут в теме кто-то их ещё и продавать на олх умудряется 🤦
Я весела булька• 13 марта 2025
Ответ дляJenyaFlower
На ОЛХ треба бути готовим реально час приділити цьому питанню. Бо дуже цікаві особистості попадаються) Попитайтеся за прийом склотари, він всюди є, лиш не афішується частіше за все. Ще можна бабуськам запропонувати на базарчиках, як і лотки для яєць.
JenyaFlower• 13 марта 2025
Ответ дляЯ весела булька
На базар я их не попру. Разве что на ярмарке спросить, у нас рядом она два раза в неделю.
Вообще я в шоке откуда только эти банки берутся, недавно только выбросила их миллион и вот опять🤦 да, я консервацию люблю но живу одна, притом что большие банки (литр-полтора) я оставляю для повторного использования
Я весела булька• 13 марта 2025
Ответ дляJenyaFlower
Не кажіть.. взагалі дивуєшся, скільки сміття здатна згенерувати людина(
JenyaFlower• 13 марта 2025
Ответ дляЯ весела булька
УжОс((
Я мало ем в принципе,а сколько ж мусора у людей с мощным аппетитом)))
Я весела булька• 13 марта 2025
Ответ дляJenyaFlower
УжОс((
Страшно уявити))