Божа кульбабка• 03 марта 2025

18 років, пройти ВЛК тому що обмежено придатний

Дівчатка, порадьте, в кого сини 18 років і обмежено придатний, і зараз приходить повістка пройти ВЛК, як діяти, коли малий вчиться за кордоном. Навіть і повістку не можемо забрати без нього на пошті. Порадьте де почитати за це все. Знаю, що проходження продовжили до 5 червня.
ПолБатона• 03 марта 2025
Він виїхав офіційно? За правилами?
Якщо так, найміть адвоката нехай він сам все порішає
автор Божа кульбабка • 03 марта 2025
Ответ дляПолБатона
Він виїхав офіційно? За правилами?
так, поїхав як було 17, все офіційно
Сливочная пенка• 03 марта 2025
Яка дурня, приїхати для прохзодження ВЛК щоб штурмовиком стати в угоду партнерам?
Чудова ідея.
Нікуди не іхати, нвчого не проходити. Зелені продожвують терміни виконання своїх дебільних незаконних постанов. Чекайте.
автор Божа кульбабка • 03 марта 2025
не приїде, звісно, але де б прочитати за це все, щоб штраф не прилетів... таких як він багато
Все і одразу• 03 марта 2025
Мне звонили с военкомата и сказали принести справку с института, больше ничего.
Сливочная пенка• 03 марта 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Ще й штраф. Боже, країна мрій від боневтіка-узурпатора
из желе я• 03 марта 2025
Малий)))
Директор Пляжу• 03 марта 2025
Він резерв встановлював?
автор Божа кульбабка • 03 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Він резерв встановлював?
ні, а мав встановити в 18?
Директор Пляжу• 03 марта 2025
Ответ дляБожа кульбабка
ні, а мав встановити в 18?
Питаю тому що сину теж прийшла повістка на влк. Йому 20, він обмежено придатний, вчиться за кордоном.
Виїхав в 17.

Я дзвонила адвокату, який займається такими питаннями (правда не вразила вона мене).
Сказала, що повістку надіслали не правильно, бо всунули в двері. А повинні поштою або особисто. Але потім може прийти правильна.

У мене були питання - наслідки якщо не піти, і як піти і теж наслідки.
Сказала, що варіантів в обох випадках кілька, на кого попадеш в ТЦК. По перше в обох випадках можуть виписати штраф за те, що не встановив розеов + і не оновив дані.
Якщо не йти, можуть подати в розшук, і які далі наслідки хто зна.
Якщо піти - знову ж таки той штраф можуть виписати. Якщо йти - принести їм довідку про навчання в ВНЗ за кордоном.

Повістка була на 14 лютого. Не ходили бо ні з чим було.
Довідку сину дали лише пару днів назад. Але він її ще не передав.

І у мене вагання - на даний момент в тцк не знають де він. Телефон у нього змінився. А підеш - даси про нього знати. І точно потрібно буде той резерв оновити.
А не піти - теж невідомо чого чекати.
автор Божа кульбабка • 03 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Виїхав в 17.

А не піти - теж невідомо чого чекати.
ті самі в мене питання, але повістку надіслали поштою тож вважається врученою.
Директор Пляжу• 03 марта 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Тут би нормального адвоката, який би пояснив нормально що до чого, плюси, мінуси.
Але я такого не знайшла.