ЗАВТРАШНЯ НІЧ БУДЕ ВЕЛИКОЮ. Я РОЗКАЖУ ВСЕ ЯК Є, — Трамп.
До цього, президент США також опублікував:
Єдиним президентом, який не віддав жодної української землі — путінській Росії, є Трамп. Пам´ятайте, що коли слабкі та неефективні демократи критикують, а фейкові новини із задоволенням викладають все, що вони говорять!
Нужно раздобыть гидазепам без рецепта, чтобы пережить хаос текущего времени..
Результат:
вже голосів:
138 (52.87%)
Нам хана
123 (47.13%)
Нам не хана
freedom_2015• 03 марта в 16:36
ну цей дід своїм базіканням схожий на пуйло ,тому або нічого або комусь війну оголосить .Нічого доброго у будь якому випадку він зробити не зможе
СвітланкаОК• 03 марта в 16:36
Ответ дляRetu
Скаже, що я старався і хотів.. Україна відвернулась та проявила неповагу, припиняю допомогу, хай Європа тепер займається Україною, санкції з росії знімаю, всім привіт і гудбай
І томагавки на Київ 😂 Не здивуюсь взагалі. Будемо їх Петріотами збивати.
Nathalie27• 03 марта в 16:36
Ответ дляJul-Ap
Ещё и в 4 утра по Киеву собирается вещать.
Дежавю
Ще одна сво?
IndividualForce• 03 марта в 16:37
Ответ дляRetu
+
Mrs.Ochmonek• 03 марта в 16:37
Робимо поправку на - 35% прорашистів, і картинка дуже навіть оптимістична
СвітланкаОК• 03 марта в 16:37
Ответ дляJul-Ap
Дежавю
Сьогодні в 4 ранку? Тобто цієї ночі?
класс123-7dcf• 03 марта в 16:38
Ответ дляlilu1990
Шось позитивне це тіпа - українці, воюйте до кордонів 91, я вас підтримаю
ага, будет хлопать в ладошки
klaraneill• 03 марта в 16:38
Ответ дляRetu
не знаю, почему Вам лепят фейспалмы, 99% что так и скажет
Mrs.Ochmonek• 03 марта в 16:39
Ответ дляlilu1990
А ви хочете озброєння і мобілізацію з 18 років?
Озброєні мають бути всі , це однозначно.
trickywicky• 03 марта в 16:39
Ответ дляlilu1990
Прямо на фронт - було б непогано
Зараз мама синочки зайде в тему і всім буде мало місця 😂
Пишуть расслабіть булки
Як варіант
’
ТЕРМІНОВИЙ ВИСТУП ТРАМПА ПЕРЕД КОНГРЕСОМ
…який швидше за все не містиме жодних сенсацій, бо це звичайний State of the Union Address — щорічне послання Президента США перед обома палатами Конгресу.
Він планується завчасно, проходить кожного року, присвячений питанням бюджету, економіки, досягнень і найближчих завдань США, пріоритетів президента і законодавчим ініціативам. Як у нас щорічне послання Президента до Ради.
Як варіант
’
Aksinia 111• 03 марта в 16:41
Ответ дляlilu1990
Скаже шо сша виходить з нато
Приїжджають його тіки уніжать, оскорблять і звинувачувати у чомусь з Європи
Глава ХДС и будущий канцлер Германии Фридрих Мерц заявил, что конфликт с Зеленским в Белом доме мог быть заранее спланирован
’По моему мнению, на этой встрече в Овальном кабинете была не спонтанная реакция на слова Зеленского, а, очевидно, спровоцированная эскалация. Я был несколько удивлен тоном разговора - он не принес никакой пользы’, - сказал он.
Он добавил, что подобная риторика вписывается в общую линию поведения новой администрации США за последние месяцы, включая появление американской делегации в Мюнхене на конференции по безопасности.
Vlada-Maria• 03 марта в 16:42
Ответ дляБасина
Не віддав, але й не повернув. Це важливо.
маленька поправочка, ’не віддали наші ЗСУ.’
Ответ дляAksinia 111
Нічого такого там не було. Просто треба було мовчати зеленському з самого початку
Венс на початках не переходив на особистості, просто лиже жопу босу
Видно розуміє, шо рубіо іде по пятам
Ответ дляAksinia 111
Він же має чімчикувать скоро до Сша, то що ж не лиже діду Трампу? Вибився якось