Я вся ваша• 03 марта в 16:59
Подагра, діанностика
Доброго дня всім, питання щодо подагри. У чоловіка сильно заболіло кілька пальців, опухло. Здали аналіз на сечову кислоту (бо у його брата така хвороба, але він далеко) рівень вищий за норму. Сьогодні був у терапевта, та сказала: шукай собі лікаря і здавай сам аналізи. Бо до ревматолга в обласну не пробитися....... Ну то ладно, почали дивитися ревматологів по приватним. І от в декількох клініках написано, що на прийом здати купу аналізів. Воно то зрозуміло, що це краще, прийти з усним готовим і одразу буде діагноз, лікування, але дуже сумнівний список (фото прикріпила). З ан.крові загальним та на сечову згодна, але навіщо то все? Чому тоді і терапевт нічого з аналізів не назначила? Тільки загальний крові згадала до аналізу сечі? До чого віт Д, Са та Нечипоренко?
Я вся ваша
• 03 марта в 17:00
У його брата вже давно цей діагноз, і він здає лише сечову кислоту. Тому і дивує.
І так, ми не здаємо аналізи заради аналізів. Є куди витрачати кошти
Божий одуванчик• 03 марта в 17:05
Ответ дляЯ вся ваша
У вашого чоловіка ще немає діагнозу. Те, що у брата є діагноз і ваш чоловік має схожі симптоми, не є 100% гарантією того, що у вашого чоловіка буде такий самий діагноз. Ви йдете до лікаря саме за діагнозом, а потім вже за планом лікування. Якщо ви самі встановлюєте діагнози, то навіщо вам взагалі ревматолог?
Коко Шанель• 03 марта в 17:05
Брат мужа сдает только мочевую кислоту,потому что диагноз уже поставлен и он контролирует только этот показатель
Если вас смущает кальций и витамин Д ,ну не сдавайте их . Все остальное точно по делу
Нечипоренко нужно ,чтоб проверить почки ,при подагре они страдают
Я вся ваша
• 03 марта в 17:07
Ответ дляБожий одуванчик
Ну чому немає. Терапевт написала вже в картці. Діагноз поставила по принесеному аналізу та скаргам
Коко Шанель• 03 марта в 17:08
Ответ дляЯ вся ваша
Это предварительный диагноз
Она вас отправила с этим диагнозом к узкому специалисту ( ревматологу )
Бандитка Сью• 03 марта в 17:10
Ответ дляЯ вся ваша
А може то не подагра, а артріт чи артроз.
Я вся ваша
• 03 марта в 17:12
Ответ дляБандитка Сью
Рівень сечової кислоти високий. По нечипоренко точно не діагностують ні артрит, ні артроз. Як і з загальним сечі та Д і Са
Божий одуванчик• 03 марта в 17:13
Ответ дляЯ вся ваша
По одному аналізу і скаргам
терапевт могла написати діагноз лише зі знаком питання.
Божий одуванчик• 03 марта в 17:13
Ответ дляЯ вся ваша
Нашо вам взагалі ті лікарі, ви ж сама лікар
Я вся ваша
• 03 марта в 17:19
Ответ дляБожий одуванчик
Ну десь так. Прийшла до лікаря з ячменем, око майже не відкривалося: погрійте яєчком, нагрійте сіль.... Вийшла з кабінету, погуглила, купила краплі та мазь - ввечері вже стало на 80% краще. Нажаль треба все перевіряти. Не від гарного життя.
Я вся ваша
• 03 марта в 17:32
Ответ дляТумба-юмба
Ви вирішили на здоров´ї чоловіка економити ?
Ми вирішили зекономити на непотрібних аналізах. А що вас дивує?
БеллаДонна• 03 марта в 17:53
Ответ дляЯ вся ваша
але ж у вашогоинема цього діагнозу.ревмопроби сечу і мочову кислоту точно треба здати
Голубка миру• 03 марта в 17:55
Ответ дляЯ вся ваша
Автор, это глупости, ничего не нужно на первичный прием к врачу, и это врач должен вам обследование назначать, а не вы что то решать
Голубка миру• 03 марта в 17:56
Ответ дляЯ вся ваша
Для диагностики подагры достаточно мочевой кислоты
Жена брата Админа• 03 марта в 18:25
Ответ дляКоко Шанель
скажу за витамин Д.его надо контролировать.
вы же не знаете какие показатели у вашего мужа.да и кальций напрямую имеет отношение к костям.
сдайте хоть один раз.
Жена брата Админа• 03 марта в 18:27
Ответ дляТумба-юмба
и я так подумала.себе сдала бы всё что написали.
а муж может быть еще один )))
Коко Шанель• 03 марта в 18:28
Ответ дляЖена брата Админа
сдайте хоть один раз.
Я знаю про витамин Д и что его нужно контролировать
Ваша информация нужна автору ,она не хочет сдавать эти анализы
Жена брата Админа• 03 марта в 18:29
Ответ дляКоко Шанель
прошу прощения.промахнулась.
Я вся ваша
• 03 марта в 19:09
Ответ дляГолубка миру
Дякую, ваш коментар ледь не єдиний по темі і розумний. Мені теж здається, що не потрібно все підряд здавати просто так.
Я вся ваша
• 03 марта в 19:13
Ответ дляЖена брата Админа
сдайте хоть один раз.
Якщо так вважати: то контролювати треба все. І феррітин, і гормони, і вітаміни інші..... Я рада за те, що ви маєте змогу все підряд, потрібне і не потрібне контролювати. Ми обмежені в коштах
Я вся ваша
• 03 марта в 19:15
Ответ дляЖена брата Админа
а муж может быть еще один )))
Думайте як хочете, наче ви не в Україні живете. Матеріальний стан може бути різним, здавати непотрібні аналізи просто так - це дурість.
Голубка миру• 03 марта в 19:24
Ответ дляЯ вся ваша
А я- врач
Жена брата Админа• 03 марта в 21:52
Ответ дляЯ вся ваша
Я не следила за своим витД пока у меня не начались судороги в ногах и руках и сам показатель был 8 вместо 30.
потому проверить надо если врач рекомендует.
и диагноз подагра мне тоже поставили.
я вам просто посоветовала,потому что это важно.
как хотите так и поступайте.
и диагноз подагра мне тоже поставили.
как хотите так и поступайте.
Я вся ваша
• 03 марта в 22:14
Ответ дляЖена брата Админа
и диагноз подагра мне тоже поставили.
как хотите так и поступайте.
и диагноз подагра мне тоже поставили.
как хотите так и поступайте.
Звісно що ще ніхто нічого не рекомендує. І запалений суглоб - це не судоми. Я все таки буду дотримуватися рекомендацій лікарів
Аноним_1858• 04 марта в 20:27
У меня папе поставили этот диагноз, главный анализ это на мочевую кислоту
Сейчас уже месяц с пальцем на ноге мучается
Выписали аллопуринол
Когда не может терпеть боль принимает Нимесил
Вот тоже зашла на кидстаф поискать что как у кого, чем помочь
Выписали аллопуринол