Приблизно 30 годин всі будуть чекати, а він скаже шо забув шо мав зробити .
І до речі, фото з орального кабінету
Sova splushka• 03 марта в 18:16
Ответ дляLisa_m
То ж Венс у своїй улюбленій перуці.
Так а чого тоді не в костюмі?
Бессмертный пони• 03 марта в 18:17
«Кто, по-вашему, этот мощный старик? Не говорите, вы не можете этого знать. Это - гигант мысли, отец русской демократии и особа, приближенная к императору».
вы о президенте США? я надеюсь, что вы не из дипломатического корпуса.
что еще можно сказать, когда все адекватное вызывает ненависть, агрессию, делать врага из сограждан так легко в тоталитарном государстве. ответственности никакой.
только отчеты об «успешной» работе батальона ив..
«Особенность тоталитарного государства та, что, контролируя мысль, оно не фиксирует её на чём-то одном. Выдвигаются догмы, не подлежащие обсуждению, однако изменяемые со дня на день. Догмы нужны, поскольку нужно абсолютное повиновение подданных, однако невозможно обойтись без коррективов, диктуемых потребностями политики власть предержащих.“ — Джордж Оруэлл
я жду хороших новостей, потому что я здесь и мои дети здесь и я хочу, что бы миллионы жизней сохранялись.
Ответ дляSvetrise
І сюди приперлось, мало сто інших схожих тем?
Бессмертный пони• 03 марта в 18:23
Ответ дляSvetrise
Про шахрайські дії та фінансування тероризму Ощадбанком почуємо???
Ответ дляnoree
А мені цікаво, чому він каже «ніч». В нього ж не ніч буде. На яку авдиторію це розраховано? Тобто шоу виключно для нас?
Що значить: в нього ж не ніч буде?))))
Ответ дляLudaSHS
Бактерії розводить в Овальному кабінеті.
Хоча.. згадала рідини Клінтона і Моніки.
Виявляється це не аби що, а сама радниця Трампа і зробила вона не саме гірше, що робили в цьому кабінеті, тільки з ногами залізла на диван, ну всьо, візит без кастюма ващє фігня на фоні цього вар´єте
Мабуть керівники вузів і коледжів для афроамериканців це не така поважна публіка, можна собі дозволити.
Ответ дляnoree
Він вночі працює?
Я вже зрозуміла, що night перекладають і як ніч, і як вечір.
Як то в нього не ніч буде? Він написав що завтра вночі чекати щось цікаве
Ответ дляIncol
Якась стрьомна тетка
Тинка_тинка• 03 марта в 18:55
Ответ дляuma
Его заменили! У Трампа фобия на микробы. Тот стол срочно вынесли и поставили какой-то очень ценный и исторический, но без свежих козявок.
По поводу микробов и Трампа алиєкспресс пошутил уже