Бойцовская• 03 марта в 18:19

Дитина розтягла зв´язку, не сильно турбує але

Травматолог сьогодні подивився,не критично болить при його маніпуляціях з ногою,але чомусь на завтра знов нам призначив зустріч,я запитала рентген чи що там буде,каже може і рентген,ми без картки були,сказав картку привезти з собою. Чи не гіпс там буде? Лікування нурофен та німід гель. На сьогодні. Нога вже 5 день травмована. Не зв5ртались бо не сильно турбувала ходила з ьінтом еластичним,а сьогодні післяфізри гірше було то й повезли в лікарню. Від п´яти та вище болить. У кого так було у діток,що нас чекає? Не хочеться школу пропускати. Хай би на уроках сиділа, привеземо... Ну без фізри. Чи це надовго

Электричка• 03 марта в 18:20
При переломі розпухає вмить усе
Стати неможливо на ногу було б
автор Бойцовская • 03 марта в 18:21
Ответ дляЭлектричка
При переломі розпухає вмить усе
Стати неможливо на ногу було б
Ні там розтягнення,просто незрозуміло чого другий раз їхати ів черзі бути,коли вже сьогодні були по направленню
dulenok• 03 марта в 18:36
Моей , правда при разрыве связок, гипсовали. Да и при ушибе тоже
Дайте вподобайок• 03 марта в 19:03
Врач хотел оставить нас дома, но мы слишком резвые. 10 дней мази, бинтование. Таблеточки и никакой физической активности, все чинно и медленно. Потом сами 5 дней компресс с димексидом. Сейчас норм. Все зависит от степени повреждения связок.
Я натуралка• 03 марта в 20:53
Какая физра?! Ногу туго забинтовать и покой. И рентген сделать, а скажут гипс, то и его.