Сусідка знизу• 03 марта в 21:52
Які зараз зарплати у кадровиків?
Наша кадровичка надумала звільнятись. Каже зп нижче ринку, є кращі пропозиції. У неї зараз трохи більше 30 на руки, зп "біла" усі соцгарантії, страховка, англійська в робочий час, гнучкий графік. На ній увесь кадровий документообіг +-100 людей
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 21:54
Раніше кадровиків не цінили.
Зараз в зв´язку з веденням військового обліку їх цінність іноді перевищує цінність бухгалтера
Сусідка знизу
• 03 марта в 21:54
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Раніше кадровиків не цінили.
Це без військового обліку
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 21:55
Ответ дляСусідка знизу
Це без військового обліку
Ще й юрист у вас є?
Сусідка знизу
• 03 марта в 21:56
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Яка у вас сфера?
Не хочеться світись, скажу так - інтелігентна:) не продажі, не логістика, не виробництво, не фарма
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 21:56
Ответ дляСусідка знизу
Це без військового обліку
Ну щось не договарюєте
Якщо просто облік кадрів, накази, ведення особових справ то навряд чи звільнялася б?
Сусідка знизу
• 03 марта в 21:57
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ще й юрист у вас є?
Так. Окрема посада
Сусідка знизу
• 03 марта в 21:57
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну щось не договарюєте
Так оце й думаємо, що схоже на набивання ціни
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 21:58
Ответ дляСусідка знизу
Ну раз потрібна англійська, напевно працюєте з іноземним капіталом
І ще ж часто люблять порівняти свою зарплату з зарплатами співробітників.
Якщо у інших менеджерів чи працівників 2-3 к. У.о
То ясно що хоче більше
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 21:59
Ответ дляСусідка знизу
Скоріш так. А ви в січні не підвищували?
Практично всім підвищили а зв´язку з інфляцією та зростом податків
Сусідка знизу
• 03 марта в 22:00
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То ясно що хоче більше
:))) та так, але ж ті інші мають унікальні знання і досвід
Сусідка знизу
• 03 марта в 22:01
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Підвищували, це вже після підвищення
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 22:02
Ответ дляСусідка знизу
Ну дивіться. Зарплата кадровика штат 100-300 чоловік, часто без юриста+ військовий облік.
20000
Можуть різнитись по регіонам.
Але це без знання мов.
20000
Можуть різнитись по регіонам.
Але це без знання мов.
Сусідка знизу
• 03 марта в 22:05
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
20000
Можуть різнитись по регіонам.
Але це без знання мов.
20000
Можуть різнитись по регіонам.
Але це без знання мов.
Оооо... Дякую. Думала таких зп вже не має :(
У нас асистенти більше мають
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 22:05
Ответ дляСусідка знизу
Підвищували, це вже після підвищення
Ну тут вже дивіться.
Звісно ціни ростуть і як тут вище писали мало грошей.
Але якщо брати середню зарплату по цій посаді то 30 т і без сексу з воєнкоматом ви закриєте цю вакансію за день
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 22:06
Ответ дляСусідка знизу
У нас асистенти більше мають
Я сиджу на профільних форумах де часто шукають співробітників, і приблизьно в курсі зарплат.
Але відверто кажучи там не пропонували роботу компанії з іноземним капіталом.
Сусідка знизу
• 03 марта в 22:09
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У нас не іноземний капітал, є спільні міжнародні проекти, але на цій посаді англійська не критична, можна обійтись
А що за форум?
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 22:15
Ответ дляСусідка знизу
А що за форум?
Клуб кадровиків в фейсбук.
Веде Галина Казначей, автор багатьох статей з кадрів
Все і одразу• 03 марта в 22:16
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Раніше кадровиків не цінили.
У нас ввели нову посаду, інспектор з військового обліку, кадры этим не занимаются. Автор у нас кадровик получают 35 тыс на руки, их обязанности приемы,увольнения, переводы, отпуска. Подбором кадров занимаются HR, у них конечно раза в 1.5 минимум ЗП выше.
Тюрюнь_Тюнь• 03 марта в 22:18
Ответ дляВсе і одразу
А штат який?
Сусідка знизу
• 03 марта в 22:18
Ответ дляВсе і одразу
Дякую. У вас декілька кадровиків? Не жаліються що мала зп?
Червона ікорка• 03 марта в 22:41
Ответ дляСусідка знизу
Якщо вона єдиний кадровик, то зп мала.у нас стільки отримує кадровик на філії. А є ще начальник відділу, який робить накази, зводить у одне табелі з філій , подає звіти до держустанов, вона отримує 50 тис.
Сусідка знизу
• 03 марта в 22:47
Ответ дляЧервона ікорка
Звіти у нас подає бухгалтерія, табель автоматично формується
Чемна панночка• 03 марта в 22:57
Київ? Це мало. На ній одній усе. Наші отримують від 50 тис..медстрахування.подарунки на свята..все є. Біла зп. Правльно робить що звільняється. З цими цінами це не зп.і це без іноз.мови. з іноземною більше. За все це 30 тис це сльози.
Сусідка знизу
• 03 марта в 23:10
Ответ дляЧемна панночка
Хочу до вас:)
Все і одразу• 03 марта в 23:30
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А штат який?
Штат у нас 750 чел, но из них мужчин сто с небольшим хвостиком. А так на такой штат 2 кадровика, плюс начальник отдела кадров и 3 HR
Все і одразу• 03 марта в 23:32
Ответ дляСусідка знизу
Конечно жалуются на маленькую зп, про количество написала в посте 27
Файно Замало• 04 марта в 00:34
Якщо людин знає роботу, вас влаштовує, то чи не краще добавити з/п аніж шукати нового співробітника?
Леди_на_драндулете• 04 марта в 09:07
Тут більше питання, як швидко людина знайде вищу зарплату за аналогічні обов´язки. Чи мотивація тільки гроші? Як швидко ви знайдете аналогічну заміну за ці гроші. Промоніторте ринок і все стане на свої місця.