ЛижТолько• 03 марта в 23:25

Дитину в садку хлопець вдарив кулаком у серце

Дуже сильно плакала, сказала дуже боліло, ще й впала і головою вдарилась.
Пройшло 3 тижні, сьогодні каже, що болить серце((( що це може бути? Завтра підемо до сімейного тільки за направленням до кардіолога.
Моторошні троянди• 03 марта в 23:58
Ответ дляЛижТолько
З вихователькою тоді тато говорив, я так розумію претензій не мав, бо він як вище пишуть не тривожний
Подайте жалобу на имя заведующей в письменном виде и смотрите, чтобы ее при вас зарегистрировали. Начнут возражать обращайтесь с жалобой в департамент образования
сладкий_ноябрь• 03 марта в 23:59
Ответ дляУкраїнська Мрія
Однозначно... там непробіваємо...
Так
Наївність через вуха лізе
сладкий_ноябрь• 03 марта в 23:59
Ответ дляМоторошні троянди
😂😂😂😂😂😂😂
Цирк на дроті• 03 марта в 23:59
Ответ дляУкраїнська Мрія
Всі діти брешуть. Це НОРМАЛЬНИЙ етап розвитку, цей навичок потрібний в житті.
Речь идет о вранье « болит не болит» 🤡
автор ЛижТолько • 04 марта в 00:00
Ответ дляSo_so
Вы сходите не к кардиологу, а к педиатру.
Чому?
Моторошні троянди• 04 марта в 00:00
Ответ дляУкраїнська Мрія
А Ви реально не розумієте що дитина не знає де болить серце і як? Більш того дорослі (котрі не хроніки) теж не знають. Тому оце ’болить серце’ це виключно доросла конструкція котра нав´язана дитині тривожними дорослими.
С чего вы это решили? Думаете дети менее смышленые в нынешнее время?
Цирк на дроті• 04 марта в 00:00
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви краще почитайте про це, не брешуть аутисти, бо не вміють фантазувати
А для дитини, з нормальним розвитком, це є нормою
🤡
Моторошні троянди• 04 марта в 00:00
Ответ дляЦирк на дроті
Я бы воспитательницу хорошенько взбодрила. Потом мамку этого прекрасного мальчика.
Смело можно привлекать полицию
Смурфетта• 04 марта в 00:01
Я хоч і доросла, але скажу, що в мене колись було забиття грудної клітини і сильне забиття. Серце не постраждало і кості також були цілі, але біль декілька тижнів був просто нестерпний.
Це не значить, що можна не звертати увагу. Піти до лікаря мабуть треба. Може рентген зроблять чи КТ. Також серце може педіатр просто послухає. Сподіваюся, що у хлопця адекватні батьки і будуть йому пояснювати, що битися не можна і особливо це стосується дівчат.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:01
Ответ дляСмурфетта
Одразу мрт
Цирк на дроті• 04 марта в 00:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Не обовʼязково бути агресивним, щоб когось вдарити.
Це садок, діти лише вчаться комунікувати
Перекличка ,,клиники,, и потомства
Українська Мрія• 04 марта в 00:01
Ответ дляМоторошні троянди
К заведующей садика обращались?
К врачу сразу ребенка водили?
В полицию заявление подали?
Ви реально думаєте поліція розглядає усі випадки драчок в дитсадку між дітлахами? мамки подуріли реально
Смурфетта• 04 марта в 00:02
Ответ дляБелая и пушистая
Дочка моей знакомой тоже в садике и дома всех бьет. Знакомая ничего не может поделать, они с мужем нормальные интеллигентные воспитанные люди. Эта дочка в садике с 8 до 19, на выходных ужас, что дома творит, няня сразу уволилась. Удивляюсь, как ее еще не выгнали из частного садика
Можуть бути проблеми з психікою, які одразу не помітні при обстеженні і тут дійсно не завжди винуваті батьки.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:02
Ответ дляУкраїнська Мрія
Удалено администрацией...
Цирк на дроті• 04 марта в 00:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Воспитывайте сами, или воспитают другие.это жизнь
Моторошні троянди• 04 марта в 00:02
Ответ дляЛижТолько
Бо той малий завжди до всіх чіпляється і цього разу це була моя дитина. Штовхнув кулаком в груди
Так тем более, жалоба заведующей, снятие телесных повреждений у ребенка и в полицию. Таким агрессивным детям нет место в общественных заведениях
ЗдесяЯ• 04 марта в 00:03
Ответ дляБелая и пушистая
причина завжди є. і скоріше за все «воспітаниє і інтєлігєнтниє» не приділяють увагу дитині. садок з 8 до 19. дитина батьків тупо не бачить. яку увагу вони дають їй?
агресія дитини в такому віці це прохання про увагу. побач мене, почуй мене. негативна реакція в її сторону це вже увага для неї. діти швидко розуміють шо на негатив батьки швидше реагують
Смурфетта• 04 марта в 00:04
Ответ длясладкий_ноябрь
Одразу мрт
Якщо підозра на передом ребра, то ніхто не призначає МРТ. Рентген зробили і там все видно.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:04
Ответ дляЦирк на дроті
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 04 марта в 00:04
Ответ дляСвекруня
А Вы понимаете, что ’Воспетка’ физически не может держать в поле зрения ежесекундно всех детей. Пока отвернулась к одному, другой ударил. Проблема, что неадекватные дети есть в коллективе.
Воспитатель за это получает зарплату.
Если она видит неадекватного ребенка в ее силах написать служебную заведующей, а агрессора более не допускать в коллектив
Українська Мрія• 04 марта в 00:04
Ответ дляМоторошні троянди
Тому що в мене медична освіта і я в курсі як люди в котрих немає проблем з серцем описують ’серцеві’ болі. Діти тим більше.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:04
Ответ дляСмурфетта
Якого ребра ;)))
Ви хоч уявляєте Кий удар повинен бути, щоб зламати ребро
автор ЛижТолько • 04 марта в 00:04
Ответ дляМоторошні троянди
Там справа в тому, що він там менший за всіх, група різновікова, моя дитина старша на пів року його, інші ще старші, то ж ніхто не жаліється окрім нас.
Смурфетта• 04 марта в 00:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Якого ребра ;)))
Це просто був як приклад.
Цирк на дроті• 04 марта в 00:06
Ответ дляСмурфетта
Вы ответы почитайте подобных мамок. Воспитывать своих Они не считают нужным, все у них врут и это норма 🤷‍♀️ над автором насмехаются
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:06
Ответ дляСмурфетта
Це просто був як приклад.
Та нічого там не буде, автор мега тривожна, дитина така ж
Тому дитині ще повірку буде боліти
Платье Длинное бальное• 04 марта в 00:07
Ответ дляМоторошні троянди
Точно. А виводити того хлопця з дитсадку будуть так як на фото.
Моторошні троянди• 04 марта в 00:07
Ответ дляУкраїнська Мрія
ВИ з якої планети? ВИ колись пробувлаи релаьно щось зробити з неадеквашками в групі чи класі? На таких дітей впливу ніякого. Батьки кажуть - він нормальний. Навіть довідку принесуть. І все.
Снимаете побои с ребенка, открываете уголовное дело...
Українська Мрія• 04 марта в 00:08
Ответ дляСмурфетта
Перелом ребра проявився за 3 тижні? Якщо навіть забій грудної клітини, травмування легень - вдихнути не можна, перелом ще більш болюче... Це неможливо помітити аж за 3 тижні. Але такі ушкодження не може наробити ударом дитина 3-5 рочків.
Цирк на дроті• 04 марта в 00:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...