ЛижТолько• 03 марта в 23:25
Дитину в садку хлопець вдарив кулаком у серце
Дуже сильно плакала, сказала дуже боліло, ще й впала і головою вдарилась.
Пройшло 3 тижні, сьогодні каже, що болить серце((( що це може бути? Завтра підемо до сімейного тільки за направленням до кардіолога.
Сижуревувшоке• 04 марта в 00:09
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви реально думаєте поліція розглядає усі випадки драчок в дитсадку між дітлахами? мамки подуріли реально
Я ржу , уявила лице поліцейського
ЦібаФу• 04 марта в 00:10
Ответ дляЦирк на дроті
Я бы воспитательницу хорошенько взбодрила. Потом мамку этого прекрасного мальчика.
Не перекладайте виховання дітей на вихователів.Битися вчать не вихователі а батьки.По факту в садочку пошкублися два сопляки,яких батьки не виховують а винувата вихователь?
Моторошні троянди• 04 марта в 00:10
Ответ дляЦирк на дроті
Удалено администрацией...
Браво! У самой такой же подход
Українська Мрія• 04 марта в 00:10
Ответ дляМоторошні троянди
Снимаете побои с ребенка, открываете уголовное дело...
Ви реально думаєте що на кожен синець чи подряпину в бійці дітлахів в садочку відкривають кримінальне впровадження?
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:10
Ответ дляЦирк на дроті
Удалено администрацией...
Смурфетта• 04 марта в 00:10
Ответ дляЦирк на дроті
Вы ответы почитайте подобных мамок. Воспитывать своих Они не считают нужным, все у них врут и это норма 🤷♀️ над автором насмехаются
Навіть не хочеться читати, бо з дочкою в першому класі пройшли жахіття з неадекватним хлопцем. Він бив кулаками дівчат, які нижчі ростом за нього. Мою не бив бо вона висока, але вона приходила додому і плакала від побаченого. Мамаша його захищала і казала, що зараз дівки такі, що він ледве від них відбивається. Дівки це 6 річні дівчата. Там наче батьки навіть до поліції зверталися.
Моторошні троянди• 04 марта в 00:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Не обовʼязково бути агресивним, щоб когось вдарити.
Це садок, діти лише вчаться комунікувати
Ударил - значит агрессивный и ему не место среди остальных
Цирк на дроті• 04 марта в 00:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Та нічого там не буде, автор мега тривожна, дитина така ж
Тому дитині ще повірку буде боліти
А если хрустальный шар ваш барахлит и у ребенка автора проблемы со здоровьем после того удара, ответственность понесете? Язык прикусите ?
Голубая фишка• 04 марта в 00:11
Ответ дляУкраїнська Мрія
ВИ з якої планети? ВИ колись пробувлаи релаьно щось зробити з неадеквашками в групі чи класі? На таких дітей впливу ніякого. Батьки кажуть - він нормальний. Навіть довідку принесуть. І все.
Нормальный, неравнодушный воспитатель таких неадекватов старается держать в поле зрения.
ЦібаФу• 04 марта в 00:11
Садок це скільки років 4,5? Він ще довго буде маніпулювати цим ударом.Але сходіть перевірте це ’серце’.
Цирк на дроті• 04 марта в 00:12
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Точно. А виводити того хлопця з дитсадку будуть так як на фото.
Того хлопця мамка с папкой дома будут развлекать, если вырастили социально не приспособленного и агрессивного
ЦібаФу• 04 марта в 00:13
Ответ дляМоторошні троянди
К заведующей садика обращались?
К врачу сразу ребенка водили?
В полицию заявление подали?
К врачу сразу ребенка водили?
В полицию заявление подали?
Все вірно!Злочинця за грати!Термін до повноліття не меньше!Мамину бубочку образили!!!
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:13
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 04 марта в 00:13
Ответ дляУкраїнська Мрія
Если вы не можете защитить своего ребенка или вам просто лень, то вынуждена это делать полиция
Цирк на дроті• 04 марта в 00:13
Ответ дляЦібаФу
Не пошкубилися, что бы это не значило, а один неадекват ударил нормального ребенка.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:14
Ответ дляМоторошні троянди
😂😂😂😂😂
Українська Мрія• 04 марта в 00:14
Ответ дляГолубая фишка
Я на 10000% впевнена що ваша дитина і падала, і розбивала колінки, вдарялася. І це вона одна. Чого ви за однією не могли доглянути, вона ж адекватна і одна. Може тому що діти непередбачувані і навіть те, що дитина поруч не означає що в наступну секунду щось не ’викине’. А діти неадекватної поведінки ще більше непередбачувані.
Моторошні троянди• 04 марта в 00:14
Ответ дляЦирк на дроті
Воспитывайте сами, или воспитают другие.это жизнь
Не обращайте внимая, это просто троль пишет глупости
ЦібаФу• 04 марта в 00:15
Ответ дляМоторошні троянди
Я зараз заіржала як кінь,початок першої ночі.Пожалійте моїх сусідів🤣🤣🤣 Яке ще ’уголовное дело’ на дитину 4х років???Мамо,у вас разом з дитиною і мозок з піхви пішов?
Цирк на дроті• 04 марта в 00:16
Ответ дляМоторошні троянди
Браво! У самой такой же подход
Удалено администрацией...
Голубая фишка• 04 марта в 00:16
Ответ дляУкраїнська Мрія
Поэтому за ними двойной надзор нужен. И причем тут вред, который мой ребенок причинял или нет сам себе? Тема о том, как чужой ребенок бьет других.
ЦібаФу• 04 марта в 00:16
Ответ дляЦирк на дроті
А хто з них хто вже визначилися?
Цирк на дроті• 04 марта в 00:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 04 марта в 00:18
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тому що в мене медична освіта і я в курсі як люди в котрих немає проблем з серцем описують ’серцеві’ болі. Діти тим більше.
Все зависит от воспитания, если дома рассказывали - ребенок уже с сада знает и про сердце и откуда дети берутся, а если дома не занимаются, то и в пятом классе будет верить что аисты его принесли
Сижуревувшоке• 04 марта в 00:18
Ответ дляЦібаФу
Ото і я ржу , спати тре , а тут перли , камедіклаб просто )
сладкий_ноябрь• 04 марта в 00:19
Ответ дляЦирк на дроті
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 04 марта в 00:19
Ответ дляЛижТолько
Там справа в тому, що він там менший за всіх, група різновікова, моя дитина старша на пів року його, інші ще старші, то ж ніхто не жаліється окрім нас.
Без разницы, станьте первой.
Я бы с заведующей не слезала, пока та порядок не наведет
Цирк на дроті• 04 марта в 00:19
Ответ дляСмурфетта
Выше есть такая маман. Но неадекватной называет меня. От осинки не родятся апельсинки