Непонятно• 04 марта в 09:46

Видалення нижньої 8-ки

Поділіться своїми історіями (хорошими і не дуже)), хоча, якщо чесно, хочеться хороших - як пройшло видалення і реабілітація нижніх 8. В мене лише 1 зуб залишився, до цього три 8-ки вже видалила. От нижню видаляли 1 годину, на черзі ще одна, не знаю, як зібратись з духом. Верхні дуже легко, а після нижньої і боліло довго, і синяки. Не можу себе настроїти, як це перетерпіти знов. Хочеться позитивних історій)) Всім гарного дня!
П.С. знімок є, коріння рівне, але дуже довге.
Невгамовна шахиня• 04 марта в 09:47
Бажано КТ зробити, якщо дуже довге коріння.
Карамелька• 04 марта в 09:49
В чоловіка сама 8-ка випала. Почала хитатися, пішов до стоматолога, записали на видалення, а за 2 дні до запису зуб сам випав. Вчора ходив до ортодонта, щоб подивився всі інші зуби чи не хитаються чи все в порядку, бо це дивно і все добре
Коли мовчу- приємна жінка• 04 марта в 09:50
Залежить від положення зуба.
Одна 8 в мене стояла нормально і майже розвалилась. Її діставали по частинам і не все дістали. Дещо вийшло потім само і дуже довго заживало.
Друга лежала перпендикулярно.
Рвали 2.5 години. Це було пекло.
Лікар двух метровий і сильний аж упрів.
В результаті втрата чутливості більше чим на рік в цій частині обличчя і язика
Червона рута• 04 марта в 09:50
Мій досвід видалення нижньої 8 печальний, видаляв майже годину, я мало не втратила відомість (напевно від анестезії). Після видалення дуже боліло, майже тиждень була на німесилі, хоча до цього його ніколи не прйимала. На третій день після видалення відчула гнилостний запах з лунки, пішла до лікаря, сказав, що почалося запалення лунки.
Призначив промивання та гель, через два дні не покращало і я пішла до іншого лікаря, який нарешті призначив аб.
Після прийому АБ стало легше, однак я ще місяць не могла відкрити рота, навіть їсти було складно(
Але добре, що таких випадків, як у мене, значно менше, ніж коли все відбувається нормально.
Тень льва• 04 марта в 09:51
Всё прошло хорошо. Дольше, чем верхнюю восьмерку, врач прямо напрягался и тужился пока вынимал ))) Вынимал минуты 3. Зуб был огромный ) И длинные ровные корни.
Больно не было, только очень страшно ))
Наркоз полностью сошёл через 3 часа. Чуть поныло до вечера, но даже пить ничего не пришлось. Синяков никаких не было. Швы (нити) рассосались через 3 недели.
автор Непонятно • 04 марта в 09:51
Ответ дляЧервона рута
оо, це я. 5 днів німесил, 5 - кетанов, потім альвеоліт, промивання і нарешті полегшало. співчуваю. дуже боюсь повторення
автор Непонятно • 04 марта в 09:52
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Залежить від положення зуба.
Друга лежала перпендикулярно.
Рвали 2.5 години. Це було пекло.
Лікар двух метровий і сильний аж упрів.
це страший сон мій. дуже боюсь , щоб не заділи нерв
Невгамовна шахиня• 04 марта в 09:52
Ответ дляКарамелька
Випала з великим корінням?
Червона рута• 04 марта в 09:53
Ответ дляНепонятно
Можливо мені просто не пощасило з лікарем, хоча верхні 8ки я теж у нього видаляла і все було добре
Невгамовна шахиня• 04 марта в 09:54
Ответ дляНепонятно
Ну так для цього і бажаео зробити КТ. Знімок не дасть чіткої інформації.
автор Непонятно • 04 марта в 09:54
Ответ дляТень льва
Больно не было, только очень страшно ))
о, мені Ваша історія схожа як з моїм верхнім останнім - це перший раз за всі 3 видалення, що я не лізла на стінку від болю і майже не пила обезбол (1 табл нурофену хібо що, бо боліла голова, коли анестезія відходила).
Карамелька• 04 марта в 09:55
Ответ дляНевгамовна шахиня
Випала з великим корінням?
Там не великі корені були, як не дивно. Стоматолог дивився після, сказав, що все добре
пАлАвинкА• 04 марта в 09:56
У мене всі 8-ки були в правильному положенні і без гострого стану, видалення 1 хвилина, ніяких набряків, навіть німесилу не пила, наступного дня пішла на роботу. В мене більше стресу було від уколу анестезії. Хірург дуже хороший+зуби без проблем.
автор Непонятно • 04 марта в 09:56
Ответ дляНевгамовна шахиня
дякую. Якщо є ортопантомограма - це не те?
Флюорография гуся• 04 марта в 09:58
у меня одна восьмерка лежала плохо, это было видно на кт, ее очень долго удаляли, пилили, потом в итоге я еще две недели ходила с фингалом на пол лица и пила таблетки.
а вот вторую с другой стороны удалили быстро и там была ситуация получше. так что думайте, что плохую восьмерку вам снизу уже удалили, осталась та, что быстро и легко:)))
Невгамовна шахиня• 04 марта в 09:58
Ответ дляНепонятно
Треба дивитись на конкретний випадок, але якщо довгі корені і близько канал, то краще перестрахуватись з КТ, чим потім ходити з парестезією.
автор Непонятно • 04 марта в 09:59
Ответ дляФлюорография гуся
ох, буду настраивать себя именно так) что плохая уже тю-тю)
ПадаюВреверансах• 04 марта в 10:42
Авьор, в мене ідентична була історія.я так довго налаштовувалась на видалення останнього. А потім у нас в місті мені порекомендували хірурга. Типу як горіхи ті зуби лускає.
Я все ж пішла. І це зайняло 2 хв. Я не встигла видихнуть навіть.
Хай і у вас так буде
Море_море_я_скучаю• 04 марта в 12:39
Авторко, я два тижні тому видалила дві нижні вісімки за один раз, синців не було, боляче майже не було, дуже швидко
Единорог_помог• 04 марта в 13:25
Я видалила складну лежачу вісімку з кривими корнями, яки впирались в нерв 😅
По часу це тривало хвилин 30-40, було трохи боляче, бо був задітий нерв цим корінням, анестезія там не брала, пиляли, тягнули, було складно психологічно. Після видалення через годин 10 повністю зійшла анестезія, болі сильної не було, одного пакетика нвмесил вистачало на цілий день, я пила його три дні, їсти почала також на третій день, бо перші два рот відкривався тільки на чайну ложку, набряк був, зійшов повністю до зняття швів, а так я на пʼятий день поїхала гуляти і він вже був мінімальний. Синяк сходив довше, був навіть на 8 день після видалення, так що загалом все добре, не дивлячись на дуже складне та глибоке положення зуба з кривим корінням процес реабіліаціі та загоєння пройшов вері найс
Бронетапці• 04 марта в 14:30
У меня верхние удалили хуже, чем нижнюю.
Сверху больше недели болело все+при удалении сильно повредили одну семёрку.
Нижний - один Нимесил на ночь и все. Удаляли и зашивали
автор Непонятно • 04 марта в 15:11
дякую всім за історії ! буду налаштовуватись на краще - що не болітиме, ну хіба що трошки) і швидко заживе