Mira-a102• 04 марта 2025

Это меркантильный мужчина? Или я плохо выгляжу?

Настолько плохо, что только деньгами могу заинтересовать? Так неприятно :(
PureTea• 04 марта 2025
Ви вже це скидували, ви просто не вмієте підтримувати розмову от він і не знає, що запитувати
Николай-b526• 04 марта 2025
напишите пнх)
Nerses• 04 марта 2025
Ответ дляPureTea
ага. Именно потому все вопросы о деньгах?
Nathalie27• 04 марта 2025
У Вас нудні діалоги. Спробуйте в розмові прийняти участь, а не бути пасивною стороною.
PureTea• 04 марта 2025
Ответ дляNerses
Ну якщо автор живе робота - дім, то про що її ще запитувати?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 марта 2025
так не говорите с гомнюками и все. без всякой рефлексии и сомнений.
Без_паніки• 04 марта 2025
Ответ дляNathalie27
з таким співрозмовником веселі діалоги не вийдуть) бо його цікавлять конкретні відомості про автора: її рівень освіти і приблизний розмір з/п.
З´ясувати це непрямими запитаннями у нього очевидно розуму не вистачає.
allo4ka21• 04 марта 2025
Он так удивился, что у вас есть образование, что можно предположить каков его круг общения.
demicandum• 04 марта 2025
Так а что отвечать за такие банальные вопросы? Вы друг друга стоите
dreamsunny• 04 марта 2025
Так потролльте его.
Напишите, что Вы зам.управляющего или фин.дир. банка , что очень заняты, пусть изложит все интересующие его вопросы сразу касаемо вашей работы.

А по сути, мужик прощупывает почву и пытается определить ваш материальный статус.

Можно потроллить через позиции работников низшего звена....
Natalia505• 04 марта 2025
Звичайні питання, звичайної людини. Нафіга тролити людину яка виявляє інтерес, мені незрозуміло.
Millie• 04 марта 2025
Ви багата жінка й керівник компанії? Чи банально не можете тему в інше русло перевести
Natalia505• 04 марта 2025
Ответ дляNerses
Немає всіх питань про гроші, воно єдине, в кінці.
Natalia505• 04 марта 2025
Ответ дляMillie
Вона не зацікавлена в розмові взагалі. Односкладні відповіді ще й досить іронічні.
dreamsunny• 04 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Для звичайного знайомства вистачає, що авторка відповіла, що працює у банку.
Про те вн намагається з´ясувати ще щось.
Враження що матеріальний стан автора, його цікавить більше,ніж автор.
Millie• 04 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Чомусь тема грошей зачепила її. На подібних посадах розгін зарплат великий може бути. Може чоловік хоче зрозуміти взагалі з ким спілкується
Sweet_angel• 04 марта 2025
Ответ дляPureTea
Ну здесь обычно говорят, что все домохозяйки деградируют и тупеют. То ли дело работающие женщины, они развиваются и с ними всегда есть о чем поговорить
Natalia505• 04 марта 2025
Ответ дляMillie
Сто відсотків, хоче зрозуміти але її він не цікавить. Або характер досить пасивний.
Elen_17• 04 марта 2025
Ответ дляNerses
Про вышивание крестиком он ещё меньше знает)
Natalia505• 04 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Не більше, так само. Нічого дивного в цьому немає. Якщо людина безробітня, без грошей, то цілі знайомств зрозумілі. Це не всім потрібно.
Білий шум• 04 марта 2025
Ви дуже нудна, автор. Дивуюся, навіщо він взагалі витрачає свій час і пише вам.
Millie• 04 марта 2025
Авторе, а нащо він вам? Жодного питання не задали.
Natalia505• 04 марта 2025
Ответ дляБілий шум
То ви ще попередніх тем мабуть не читали.
вре_Динка• 04 марта 2025
Ответ дляPureTea
нууу чекайте, то він все в гроші перевів, вона відповіла про її хоббі на питання про захоплення. а він і про роботу і про освіту і гроші. в блок треба було його ставити ще на третьому повідомленні
Nerses• 04 марта 2025
Ответ дляElen_17
Да пофиг ему на все кроме того сколько она зарабатывает.
Nerses• 04 марта 2025
Ответ дляБілий шум
На шею ей сесть хочет.
dreamsunny• 04 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Якщо безробітна, но с грошима. Цілі знайомств зрозумілі?
Lena015• 04 марта 2025
Меня бы тоже такое напрягло.
Когда то общалась на сайте, тоже один сильно интересовался где работаю, какой доход.
Написала, что есть свое дело, на жизнь хватает, так ему интересно стало а сколько в месяц, своя квартира или снимаю… короче не то должно интересовать мужчин вначале знакомства
СвітланкаОК• 04 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Він її про хобі спитав, на що отримав іронічну відповідь.
вре_Динка• 04 марта 2025
Ответ дляСвітланкаОК
а що іронічного в Хрестиком вишиваю? я також колись мала хоббі хрестиком вишивала картини.
тут більше дивно що на відповідь про хоббі він наче чекав що вона відповість про роботу, бо тон А чи працюєш взагалі звучить не дуже, не знаходите?
та і вцілому тон всіх його повідомлень дивакуватий