Фізик-ядерщик заочно• 04 марта 2025

Ви би працювали за 40 грн/год, як підробітка у вільний час?

А я кумедна• 04 марта 2025
Странная зп. За что?
Хома з пастою• 04 марта 2025
Так, 40 грн краще ніж нічого
Бронетапці• 04 марта 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
За повний місяць це близько 7000 грн, більше ніж мінімалка у нашій країні, думаєте ніхто не працює за таку ЗП.
Минималка 8
Бронетапці• 04 марта 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
8000 тисяч це до оподаткування, на руки 6160 грн., якщо ви не в курсі.
Думаете тут сумма с вычетом налогов указана?
Админко• 04 марта 2025
мама убирает подьезд за 200. это максимум час. меньше я считаю нельзя платить
Все возможно• 04 марта 2025
Я завтра йду на таку роботу оформлюватися, але я не називаю це підробітком, це звичайне волонтерство, за яке компенсують вартість проїзду та кави.
Заробляю я в іншому місті, в цьому отримую дещо інше, і це не гроші