Достала робота бухгалтером, раніше працювала ним, але не єдиним, а тепер все на мені, містечко не велике і відповідно зарплата 15тис. І ось надивилася на вакансію оператор - касир на АЗС , такаж зарплата, позмінна робота 12 год. Більше часу вдома, значить і більше рідним уваги і часу для себе. Але постає питання може потерпіти і час зміниться? І буде більш оплачувальна бухгалтерія, якщо буде досвід роботи більший.
Черпак_для_фантазий• 05 марта в 12:39
12год.на роботі, я б була як вичавлений лимон. Але мені за сорок. Може вам норм. Там свої мінуси про які Ви не знаєте.
Залізний кіготь• 05 марта в 12:39
Міняйте, кажу як главбух з 20 річним стажем. Це не зарплата для бухгалтера
Залізний кіготь• 05 марта в 12:40
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
То Ви не працювали єдиним бухгалтером , особливо в звітний період)) Там відпрацював і голова не болить
Залізний кіготь• 05 марта в 12:41
І так, Вами ніхто не заважає, паралельно шукати роботу бухгалтера з нормальною зарплатою
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта в 12:41
Мы в прошлом месяце взяли бухгалтера на один участок и с ЗП 32 тыс на руки. Можно работать как в офисе, так и удаленно. На заправке тяжело работать, но и бухгалтером за такие копейки нуегонафиг. Ищите альтернативу
Советчица Года• 05 марта в 12:41
Смотрите. Если вы бух на каком-то узком участке ( по сути разносите документы в 1с так, как вам показал главбух. То есть оператор ЭВМ), то вы НИКОГДА не повысите свою квалификацию.
Зарплата у вас будет больше если 1) будет инфляция и ее всем поднимут 2) вы будете делать это в крупной корпорации, где з/п выше. Но п.2 не ваш вариант
В чем конкретно ваш опыт должен стать больше?
Если вы бух на каком-то участке, то вы максимум за 1 год научитесь всем нюансам и даже больше. расти некуда.
Черпак_для_фантазий• 05 марта в 12:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Я працювала, але давно. Важко. А те що голова не болить-це так. Я зараз не головний, але купа строків за якими сам слідкуєш, і то думаєш чи не прогавив щось
Черпак_для_фантазий• 05 марта в 12:43
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Клас. Це в якому місті, які вимоги були?
Залізний кіготь• 05 марта в 12:43
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Давно не було блокування ПН))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта в 12:43
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У нас головной офис в Киеве, филиалы по всей Украине. Но если можно работать удаленно, то неважно где территориально
После шести ни-ни• 05 марта в 12:43
Не забудь что всю недостачу на азс будут делить на смену. И часто сами начальники и воруют
Черпак_для_фантазий• 05 марта в 12:45
Ответ дляПосле шести ни-ни
Це величезний мінус. Я з готівкою працювала. Ну його нафіг. Я не знаю як зараз, але раніше перевірки постійні.
Пи Пи Пилюля• 05 марта в 12:49
Ненавижу свою работу, я единственный бухгалтер. Но больше ничего не умею. Была бы помоложе и поздоровее уехала бы за границу работать. А так.. ех
Автор бухгалтерия это треш
Залатавая• 05 марта в 12:50
Ответ дляПи Пи Пилюля
Автор бухгалтерия это треш
тоже бухгалтер и тоже ненавижу работу, но работаю тоже уже вроде как возраст и тяжело воспринимаются перемены
Бибер-анонимер• 05 марта в 12:51
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Цікаво, на який участок взяли?Мені б теж підійшла така робота,де можна з дому працювати.У вас більше немає подібних вакансій?
Залатавая• 05 марта в 12:51
автор, я вам не советую эту работу тем более те же деньги, а за смену 12-часов сильно уставать будете...шило на мыло , если бы денег было больше, а так смысла нет, ищите еще
Не виправдовуюсь• 05 марта в 12:55
Ответ дляЗалізний кіготь
Буха на касира?? Кар´єра капец. Ладно якби ще виграш у зп, а так те саме
Ответ дляЗалізний кіготь
Мене тому і мучить воно, зарплата як в продавця, а обов´язків як директора, бо я і бухгалтер і помічник директора , ну все на мені, та хоть бихни, і цього року мали вийти за чистий прибуток за 40млн, я сказала стоп я ще звітність не подавала, кожний квартал за ці гроші, то по проводила реалізацію після нового року.
Ответ дляСоветчица Года
Я єдиний бухгалтер на підприємстві з ЗЕД + транспортне, і дали ще суміжне ТОВ З орендою і зараз мають запустити виробництво + Тов на єдиному з ПДВ. ТАК, але я працюю лише 2 рік на цій посаді.
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так і це по 3 різним ТОВ, пн блокують. Завжди в напрузі чи все вірно зробив чи не забув.
Советчица Года• 05 марта в 13:04
Ответ дляоля 100
если вы единственный бух, то это очень маленькая фирма, ничему вы там не научитесь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта в 13:22
Ответ дляБибер-анонимер
Первичка , у нас полностью электронный документооборот. Ноутбук и телефон выдают, моб связь оплачивают. Вакансий сейчас нет
Роздратована шкіра• 05 марта в 13:23
Ответ дляоля 100
Оце гарно ваш роботодавець сів вам на голову і ніжками поганяє))) Якщо ви впевнені у своїй компетентності і силах як спеціаліст, просіть підвищення зп. Навіть для маленького міста 15 тис для цих обов´язків це смішно.
Черпак_для_фантазий• 05 марта в 13:28
Ответ дляоля 100
Так у вас ще обороти огого. Скільки у вас податкових? Може вже пора ще бухгалтера брати як мінімум?
Черпак_для_фантазий• 05 марта в 13:31
Ответ дляоля 100
А коли ви все встигаєте? Тут для кожної ТОВ з ПДВ повинен бути свій бух.