Хомо_сапиенс• 04 марта в 16:08
А з якої сім´ї ваш ЧОЛОВІК? Чи було це для вас важливо?
Мається на увазі не тільки батько і мати, але і дідусі, бабусі і родичі в цілому. При виборі чоловіка чи відігравало це якусь роль? І чи можуть якісь погані риси або спосіб життя повторитись?
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:24
Ответ дляНа пів ставки
Взагалі нечасто. Ви перебільшуєте.Не знаю взагалі нікого, хто повторив би долю своїх батьків чи бабусь/дідусів.
Ну можливо і перебільшую, але такі мої спостереження: там, де батько будував будинок і ціле життя старався для сімї, то і син так само робить, а де в однокімнатній квартирі сиділи один в одного на голові і не шкрябались, то і сина все влаштовує....це я мала на увазі...якому способу життя навчили, такими вони і є потім....ну я так думаю
Істеріомама• 04 марта в 16:24
Так получилось, что я узнала его семью когда уже было поздно.
Если заранее, то однозначно нет, не выходила бы за него замуж.
Смайликівна• 04 марта в 16:24
Ответ дляДа будет так
Не думала об этом, о чем пожалела. Во первых бабушка моего мужа умерла в дурдоме, мать имела диагноз, который им удалось скрыть переехав в другой город. Сестра мужа лечится, при современной медицине это помогает. И вот дочка......
У мужа семейные диагнозы проявляются?
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:24
Ответ дляОксана-76e4
Закохалась і не дивилась звідки він, хто батьки та що мають) була по вуха очарована. Живемо вже 5 років, маємо малятко, все добре;) Але звичайно все має значення. Я ні про що не жалкую, але донечці при виборі партнера порадила приглядатись до батьків. З вірогідністю 90% він несе тіж ціності що і вони.
100 відсотків, це і маю на увазі
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:25
Ответ дляЛукава Кішка
Звісно дивилася, чи не наркомани бандюки раптом. Але, на бабусь дідусів то вже задалеко трохи. Звернула б увагу, якби старше покоління керувало молодшим, тобто дідусі його батьками і ним самим. Але дивитись треба було на інші речі, як показала практика)))
На які саме, не підкажете?
Бензопирен• 04 марта в 16:25
Ответ дляНа пів ставки
Чемна панночка• 04 марта в 16:26
Ответ дляХомо_сапиенс
Але ж напевно, і спосіб життя в них схожий чи ні?
Взагалі ні, абсолютно ні. Я ж написала як + і -. Моя подружка побачила, на весіллі брата, він їй сподобався, але вже через день, вона : випалила: ’я думала, що брат такий як і твій чоловік, а ні. Я не хочу з ним спілкуватись’. Короче вона була в шоці. Хоче зовнішньо брат дуже симпатичний, я мій чоловік не дуже. Але після спілкування вона була в глибокому шоці.
Лупаю цю скелю• 04 марта в 16:26
Для мене важливо з якої сім´ї, і справа не в достатку, а у взаємовідносинах і життєвих орієнтирах. Але вивчати бабусь/дідусь вважаю вже лишнім.
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:26
Ответ дляГалябалована
Я знакомилась с родственниками в процессе встречаний, видела нормальных людей. Специально не изучала, но спрашивала о дедушках, прабабушках.
А если бы что то было очень плохое, вряд ли кто то бы рассказывал, какой смысл.
Ну а якби не розповідав, що були якісь алкоголіки, а потім ви б дізналися, то вас би це налякало?
На пів ставки• 04 марта в 16:27
Ответ дляХомо_сапиенс
Ні, не бачила такого в реальному житті
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:27
Ответ дляСамавиховуюКота
Кстати да, заметила, что многое зависит от наследственности.
Так что это важный фактор при выборе
От і я про це ж. Тільки як роздивитись і не злякатись😂
Помидорина• 04 марта в 16:28
«чи можуть якісь погані риси або спосіб життя повторитись» - не просто можуть, але вірогідно й повторяться. Особливо генетичні схильності.
Файно Замало• 04 марта в 16:28
Бабушек-дедушек не изучала. Но из какой семьи было важно. Какие у него родители, какие между ними отношения. Какие у людей ценности, чем они живут.
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:29
Ответ дляДа будет так
А чоловік як? З дочкою біда я так розумію
Чемна панночка• 04 марта в 16:30
Ответ дляХомо_сапиенс
В моєї подруги чоловік з сім´ї алкоголіків. Ні він ні брат, ніколи не пробували алкоголь. Обидва мають по будівельній компанії і відповідно і квартири і машини. Завжди коли гуляли вони замовляли в барах сік. Сказали, що з дитинства їм алкоголь як страшний сон.
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:30
Ответ дляІстеріомама
А сам він хороший чоловік?
Аноним Советчик• 04 марта в 16:30
Не важливо взагалі. Я сама з сім´ї без батька, з однією дитиною і неймовірно токсичною мамою. При тому це все ніяк не збиралася відтворити вже у своєму житті (і не відтворила). Чому повинна ваажати, що інша людина буде копією батьків чи судити її за родичами?
Хоча, звичайно, приємно мати хороших рідних хоч зі сторони чоловіка
Да будет так• 04 марта в 16:30
Ответ дляСмайликівна
У мужа семейные диагнозы проявляются?
Муж упорно не хочет идти к врачу. Какие-то моменты я думаю есть. Но хоть голосов в голове нет и уже хорошо. У свекрухи брат, у одной из его дочерей тоже есть отклонения, она лечилась, как началась война перестала, и покончила собой в итоге.
ОливьЕЖечка• 04 марта в 16:31
Ответ дляЯжбоматуся
Было не важно. Кто думал то в 16 лет об этом. Да и сейчас в принципе пофиг.
Можно даже не общаться с ними
Тут уже другой вопрос как муж заставляет границы между женой и мамой.
Можно даже не общаться с ними
аналогічно, батьки не дуже путьові, особливо мама, я її навіть не застала, але чоловік реально чудовий.
Галябалована• 04 марта в 16:31
Ответ дляХомо_сапиенс
Так видно по человеку из какой семьи, чем занимается. Детям из семьи алкоголиков сложно в мире. Где учится, где бывал, как привык проводить свободное время, какие планы, кем хочет быть в жизни? Вы же общаетесь о чем то. Спалился бы гле то. А там уже думать
Пьяная вишня• 04 марта в 16:32
Ответ дляЯжбоматуся
Можно даже не общаться с ними
Мне было важно и в 16, тк я из приличной семьи.
Помидорина• 04 марта в 16:33
Ответ дляЧемна панночка
Але це не значить, що в них нема відхилень зі здоров´ям, там цілий комплекс порушень передається від алкоголізму.
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:33
Ответ дляЧемна панночка
Боже який чудовий приклад, щиро радію за таких людей
Аноним Советчик• 04 марта в 16:34
Ответ дляХомо_сапиенс
Чому повинен бути? У сіблінгів часто різні погляди, різні цінності, різні темпераменти
Да будет так• 04 марта в 16:35
Ответ дляХомо_сапиенс
Дочка уже замечает звоночки. Я ей рассказала обо всем, чтобы она была в курсе и шла к врачу если что. Я надеялась что пронесёт, потому как не все родственники пострадали. Будет принимать лекарства чтобы не поехать крышей. Муж вроде нормально, но он не идёт к врачу.
Хомо_сапиенс
• 04 марта в 16:35
Ответ дляОливьЕЖечка
Довго в шлюбі? Звідки ж Ваш чоловік приклад брав, якшо так?
Смайликівна• 04 марта в 16:36
Ответ дляДа будет так
Надо найти хорошего психиатра и заставить мужа сходить на консультацию. И не затягивайте
ОливьЕЖечка• 04 марта в 16:38
Ответ дляХомо_сапиенс
25 років. чесно не знаю.мати розвелась коли йому було 9 років, потім кожен раз новий тато, батько поїхав в іншу країну.
як батько мій чоловік хороший, як чоловік теж, все допомагає.
але в мене і колись була колега, батьки взагалі лишили в 7 років, щоб жила сама, раз в тиждень їжу возили, виросла нормальна і любить своїх дітей
Бензопирен• 04 марта в 16:41
Ответ дляХомо_сапиенс
Я таких не встречала. Как раз все наоборот наблюдаю.