Я такая наивная• 04 марта 2025

Випускний в садку для 5 дітей, поговоріть зі мною

Вже батьківський комітет став писати готуємося до випускного в травні, давайте список витрат складемо. І почалося: конверти квіти няні і вихователям, подарунок групі, квіти цукерки директору, методисту, фізкультурнику, психологу, музкерівнику ну і далі по списку... Закінчується це все фотографом і святкуванням в ТЦ. Я в шоці, про що і написала в групі, бо не уявляю як ці витрати мають покрити 5 батьків. На що мені відповіли це ж мало, от колись і подарунок для садка купували, не тільки на групу...
Я не проти квітів, якихось символічних подяк, але ж не усьому персоналу, що на зарплаті і так. І оці конверти мене вкурвили. Не розумію, чому не можна по-скромному, без розмаху і понтів, тим паче, якщо в групі 5 дітей випускаються.
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Забийте на той випускний, а на зекономлені гроші розважте свою дитину в трц.
Можна взяти батькам всіх 5 і повести в ігрову кімнату. І навіть тих, хто не випускається, можна прихопити) діти ж дружать мабуть. Вихователям і няні квіти подарувати.
Ну ще тортик на всіх )
Шалена красуня• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Будуть, але гроші здають лише ці 5 батьків. Плюс випускники ще мають якісь подарунки цим дітям що лишаються подарувати. І подарунки випускникам і медалі батьки теж купують.
Что за бред? 😂
автор Я такая наивная • 04 марта 2025
Ответ дляПапина дочка
Ещё и дети детям подарки?
Так, це якась взагалі фігня
автор Я такая наивная • 04 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Сколько сдавать сказали?
Ще суму не озвучили, список склали приблизних витрат
3@йk@• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Театр абсурду, чесне слово. То який може бути випускний, якщо більша частина групи лишається в садочку. А отже діти малі, а отже група не випускна тоді
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
І що приблизно виходить? Тисяч по 5?)
Шалена красуня• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Так, це якась взагалі фігня
Кто это придумал? Дарить подарки детям оставшимся?
Представила ситуацию, когда дети-выпускники 9 класса, которые поступают в колледж должны дарить подарки своим одноклассникам, которые переходят в 10 класс 😂😂😂
Шалена красуня• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
И сколько получилось? У нас выпуск в 4 классе. С альбомами 5500 с человека хотят 🤦🏻‍♀️
Суцільна зрада• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
А можна скріни подивитись з того чату?
Про подарунки всім і вся.Бо щось чим далі ви розповідаєте,тим менше віриться в те що ви тут пишете.
Папина дочка• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Так, це якась взагалі фігня
Берите ситуацию в свои руки. Пишете в чат родителей: шановні батьки, як Ви знаєте, у частини наших діток цей рік випускний.
Наразі я бачу, що є багато ідей стосовно його святкування.
Я хотіла би наголосити, що випускається 5 діток, отже бюджет на святкування досить обмежений.
Я особисто можу внести 500 (1000 грн). Вважаю хорошим варіантом подарувати квіти нашим чудовим вихователям і няні, а потім відсвяткувати з дітками в кімнаті Веселі Бджілки в тц Весна.
Всё. Вы свободны.
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
У дитини в садочку теж було з розмахом. Але нас багато було, 30. То і кафе було - один зал дітям. Один батькам. І подарунки вихователям. І аніматори дітям в кафе, і величезний торт з іменами дітей… Але це було спільне добровільне рішення. На ціну в кафе ніяк не вплинеш, а такий формат всіх влаштував. Всі батьки по двоє прийшли, а дехто ще й з бабусями)) повеселилися і потанцювали гарно
автор Я такая наивная • 04 марта 2025
Ответ дляСуцільна зрада
А можна скріни подивитись з того чату?
Мені оце робити нічого, ага )))
Шалена красуня• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Мені оце робити нічого, ага )))
Понятно
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Мені оце робити нічого, ага )))
Так замажте все особисте, імена/телефони. Чому не можете?
Папина дочка• 04 марта 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Это гос сад? Мне интересно, у нас частный, в этом году выпуск, никаких кафе, тортов с именами))
Чумацький Шлях• 04 марта 2025
Найміть дітям аніматора в ігровій зоні і зробіть їм нормальне свято, а не оте завивання про ’прощавааай дитинствоооо’. Лютий крінж, як кажут діти.
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
Ответ дляПапина дочка
Так, державний. Але з хороших так сказати. Київ
В садочку було свято в актовому залі. Замовляти щось в садочок з їжі заборонили чомусь тоді. Вирішили в кафе. Ну так якось все склалося, що гарно організували.
Батьки дружні були, а так як це навчально-виховний комплекс ( школа плюс садочок) багато дітей потім пішли в одну школу і навіть в один клас
Bilenkova• 04 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
сколько в месяц стоит свобода?
моя знайома платить 10 тис
Русланка з гілки• 04 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
альбом для 9 класу 1500, Дніпро.
ProstoKoschka• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
А с какого перепугу подарки детям, что остаются? Зачем вообще выпускной в садике? Если всего 5 детей, откажитесь
3@йk@• 04 марта 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Який це рік був?
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
Ответ для3@йk@
Який це рік був?
Шалена красуня• 04 марта 2025
Ответ дляРусланка з гілки
альбом для 9 класу 1500, Дніпро.
У нас в 4 классе - 900 грн, Киев (3 разворота)
Фляшка на трьох• 04 марта 2025
Альбом теж був, але ми його робили дуже завчасно, восени мабуть. Тому ця сума до випускного вже відношення не мала. Цін вже не памʼятаю. Але вони не були астрономічні.
Але 5 батьків не можуть влаштовувати свято доя всіх в групі. І подарунки дітям - то взагалі зайве
rudko1992• 04 марта 2025
Откажитесь и все. Нам повезло, был ковид тогда и запретили эти тусовки в саду))
Фуліганка• 04 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
месяц свободы стоит дороже чем год в гос саду
ладно это лирика
глобально я с вами согласна
забембали этими поборами
Ну це як рахувати - в мене в державному садку дитина тиждень не могла виходити, щоб не захворіти в тому балагані. В приватному хворіла 2 рази в рік. Якщо порахувати витрати на ліки, вітаміни, походи до лікарів, не так вже й дорожче виходило... + ще матеріали для підготовки до школи, нові подушки, нове вікно, нові шкафчики, ремонт в туалеті в держ.садку., ітп... і самий більший + - спокійна дитина, спокійні батьки, жодних істерик і жодного разу не брала лікарняне по догляду за дитиною, поки дитина в прив.садок ходила... я вважаю, що якщо можна відкупитися від дитячих хвороб, щоб дитина замість 12 раз в рік захворіла 2 рази, то це варте того .
Фуліганка• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Ото загон... немає чим зайнятись тим мамашам видно. .
Суцільна зрада• 04 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Кого ви слухаєте?
Це брехня.
Фуліганка• 04 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Дешевле пару раз в год воспитателей поздравить и выпуск один раз отметить
Ага, і вікна замінити в спальні, бо з вікон дує, а дітки розкриваються і потім впісюються... і санвузол замінити, і шкафчики в роздягальні .. і майданчик на вулиці оновити/пофарбувати/поремонтувати і так безкінечно
Шалена красуня• 04 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Я сомневаюсь, что вы в гос садике платите за год 180 тыс на поборы. А за 3 года - 540 тыс
Так что не надо. Дешевле при любых раскладах