ФсеСама• сегодня в 17:24

А зачем женщине замужество?

Сегодня мне мама сказала одну вещь "Зачем ты выходила замуж,раз не хочешь готовить?"..И я задумалась. Разве чтобы обслуживать мужа женщины выходят замуж?А мужчина что ли чтобы его обготавливали?Какая роль у женщины в браке,как вы считаете? Вот зачем мужчине нужна жена?
Крем для арбуза• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
Готовишь вкусно? Чувство юмора есть?!
нет
но могу пельмени сварить и мивины, за твои деньги конечно
Кокосиха• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
Никому не приглянулась?
Мене навіть це і не цікавить вже.Працюю ,навіть і часу нема.Вийшла,спорт,шопінг,свої справи.А роботу я ніколи не покину.Та ну,такий напряг,я ні до кого жити не поїду і до себе не хочу.
мадамГрицацуева• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Без свидетельства о браке, что вам мешало все это дедать?
Я, например, ещё тех правил,мне обязателен брак и ребенок в браке для меня это нормально и жить в сожительстве десятилетиями не для меня.Чисто принцип и так комфортно.
Баба на горошині• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
нет
Та нафиг такое счастье нужно
Крем для арбуза• 2 часа назад
мое коронное блюдо - пошарится по хате, найти то что не пропало без света, на сковороду, засыпать специями и готовить минут 5. Все.
Крем для арбуза• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
Та нафиг такое счастье нужно
Так я и не хочу быть нужной, мне деньги надо, а не это
мадамГрицацуева• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
І в чому ви бачите відмінність?
А вы думаете мы одинаковые?
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ми не одружені, 12 років живемо разом, зараз стало питання нерухомості, спадщини, не дай Бог що, то будемо списуватися.
Черговий по кухні• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Потому что потом ,не дай бог,вас не пустят в реанимацию ,вы не сможете принимать решения,если что-то случиться,вы не будете в наследниках,вы никто для него будете везде по закону.амесли дети,то вообще
Крем для арбуза• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
У мужика много недвиги?
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
У мужика много недвиги?
В обох є по квартирі, авто.
Крем для арбуза• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
В обох є по квартирі, авто.
тогда смысл вам расписываться? другое дело если у женщины ничего нет, а у него много имущества и высокий доход, то она может унаследовать имущество и получать за него пенсию потом или пособие.
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Рождены дети в браке или нет, не имеет никакого значения. Главное, чтобы оба родителя были записаны родителями у них в свидетельстве. И да, в Украине в реанимацию пускают так же независимо в браке люди или нет. Ну а вопросы наследования реулируются завещанием
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
В чем проблема уже при жизни оформить недвижимость согласно своей воле или оставить завещание?
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Піти писати заповіти один на одного, але не піти розписатися?
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
А почему нет? Если нет завещания, то другие родственники могут получить свои доли наследства, а супруги только половину. А завещаниее избавляет от нежеланных потендентов в большинстве случаев
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Не треба жінці той заміж, але про це не прийнято говорити.
Вишиванка• 2 часа назад
Дивно, що приготування їжі для вас ´обслуживать´ і ´обготовливать´ мало пальці не зламала. Їжа в мене, для того щоб їсти, отримати задоволення і користь. Якщо це роблять в ресторанах, окремий вид мистецтва.
Задираю носа• 2 часа назад
Ответ дляФсеСама
Когда мой муж был временно у родителей,это был такой кааааф. Готовила мало,весь день для себя,хочешь в салон поехала,хочешь по магазинам
Тобто ви яскравий приклад маминої теорії?
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Так саио і чоловікам
Легше сплатити за прибирання,їжу ніж слухати, сріачувати, вигулювати, підтримувати...
Ой, не гудіть. Багатьох ви знаєте, які платять? Щоб за все ’сплатити’ треба 100+ в місяць віддати. Уже розбіглися
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
Заміж не потрібен тій, хто не бідує. А більшість жінок мріють присісти на статки чоловіка, навіть на малі та нестабільні
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
Знаю, і вони зовсім не страждають без жінки в домі
Вишиванка• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Навіть близько так не розмірковували. Мабуть були інші часи. В моєму колі всі одружились молодими студентами. Кохання шалене і пристрасті. Всі більше 20 років у шлюбах. Не було на що присідати, статків не було ні в кого. Росли разом, в 90х.
Задираю носа• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Все можна оформити юридично і без шлюбу
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляВишиванка
Бо у той час, займатися сексом просто тому, що хочеться без шлюбу, це був позор. Тому і була така кількість ранніх шлюбів
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Ага. В потім суп із сокири варити? Ще жодного разу нічим добрим не закінчилось. То була бідна і сама, а стала бідна з дитиною, бо ж бабці навчили, що бігом народити, щоб ’нікуди не дівся’. Чисто практично жодній жінці той заміж не впав
Вишиванка• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Я не про 50ті роки. Кінець 80х, 90ті секс був в людей, тільки ніхто того не афішував. Камінням ніхто не закидав. В моєму оточенні незайманими ніхто заміж не виходив
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Я теж знаю. Але про найм ви перебільшуйте. Майже ніхто цього не робить. Максимум колінінг рвз на пів року і їжа з доставки, але це вже рівень втгк середнього. Багато їх таких?
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Та ну, який ’позор’. Це десь мої часи, хто чим хотів тим і займались вже, від слова ’презерватив’ свідомість не втрачали.
Вишиванка• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
Сто відсотків