Несемо світло разом• 04 марта в 18:15

Подскажите пожалуйста бухгалтер видит причину больничного?

если они сейчас все в электронном виде??
ЯНаПэПэ• 04 марта в 18:15
Нет, зашифровано
Александра-9f78• 04 марта в 18:16
Номер випадку тільки
Творю чудеса• 04 марта в 18:16
Там шифр.
Svitlo_• 04 марта в 18:16
Ні. Не бачить.
автор Несемо світло разом • 04 марта в 18:18
всім дякую !!!
Роздратована шкіра• 04 марта в 18:21
А хіба шифр не можна загуглити? Чи це якійсь інший шифр?
Дама_с_караваем• 04 марта в 18:23
Видно только это ваш больничный или по уходу или нещасний випадок
Я тут с краю постою• 04 марта в 18:30
Ответ дляНесемо світло разом
всім дякую !!!
шо автор, підчепили зппп і тепер боїтеся шо бухгалтерша з вашої конторки в півтора чоловіка, побаче то і розтриндить про вас на всю контору ?
julia-678c• 04 марта в 18:34
Какая именно болячка у вас он не видит
Гжегож Бженчишчикевич• 04 марта в 19:49
Ответ дляРоздратована шкіра
А навіщо це бухгалтеру, типу у нього інших питань немає, мені навіть в голову б таке не прийшло.
автор Несемо світло разом • 04 марта в 19:54
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
ну мабуть може загуглити, бо вагітність колеги вона знала раніше чим ті хто сидить поряд за робочим столом весь час
Гжегож Бженчишчикевич• 04 марта в 19:57
Ответ дляНесемо світло разом
До Пенсійного фонду потрапить лише та інформація, яка необхідна для нарахування виплат, а саме причина непрацездатності, період лікарняного та лікар, який його виписав. Ні ПФУ, ні роботодавець не будуть знати діагноз. Кожен документ можна буде перевірити за спеціальним номером на сайті Пенсійного фонду.
Роздратована шкіра• 04 марта в 20:38
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну у автора ж виникло питання напевно не просто так. Може там бухгалтер плітки з усього відділу збирає.
Прокачую сідниці• 05 марта в 08:42
Ответ дляНесемо світло разом
Може у пологовому на збереженні була? Пологовий виписував лікарняний, а в лікарняному видно, хто виписував
Оле Лукойе• 17 марта в 09:55
Ответ дляНесемо світло разом
То для бухгалтера важливо знати, бо як людина подумала на колег що вони зміїгадюки, то може й не хотіла казати про вагітність до того як стало явно видно живіт.