ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 марта 2025
Дівчата,хто працює в "Фармак"?
Як вам робота?
Як атмосфера,зп?
Балаболка• 04 марта 2025
Чоловік працював. Але давно. Йому після приватних фірм там було дуже важко:). Зп була норм.
Послушная• 04 марта 2025
Працює моя приятелька і її чоловік. Вони дуже задоволені. Є розвозка на/з роботи, класний соц.пакет (страховка, оплачувані больнічні) різні надбавки, відпустка.
Атмосфера : як у будь-якому колективі, своє ’дуже важне мнєніє’ краще тримати при собі, робити роботу по посадовій інструкції і придержуватись усіх норм безпеки.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 марта 2025
Ответ дляПослушная
Дякую.
А ви не знаєте,вони в офісі працюють чи на виробництві?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Дякую.
В офісі чи на виробництві працював?
Послушная• 04 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую.
Вони обоє на виробництві, але у різних відділах.
Хи хи, ну ну• 04 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую.
Моя одноклассница работает, в офисе. Очень хорошее у них отношение у людям. Соцпакет
Весела моль• 04 марта 2025
Все залежить від відділу. Десь добре, а десь зовсім тяжко. Із атмосфери тут дуже люблять доносити на суміжні відділи та плітки розлітаються зі швидкістю світла, тому як тут підмітили свою думку краще тримати при собі. Зп теж дуже різна, залежить від посади, відділу та звісно хто як себе зарекомендує. Ви на виробництво чи в офіс плануєте?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 05 марта 2025
Ответ дляВесела моль
На виробництво