Барабасиха• 04 марта 2025

Інсемінація

Дівчата, кому робили? Чи був результат чи лише витрата сил/часу/грошей? На ЕКО йти можливості немає
Місячне Сяйво• 04 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Так, звичайно, 100%.
Там є консиліум і тільки після його засідання буде прийнято рішення.
Так/ні
Ще не знаю випадків аби консиліум відмовив. Це тільки може бути індивідуально,якщо у жінки проблеми зі здоров´ям.
А так клініка навпаки зацікавлена і беруть всіх.
Да, прийдеться зібрати обстеження і трохи походити і розібратися у всьому.
Але результат того вартий)
Місячне Сяйво• 04 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Автор хочет своего ребёнка. Зачем ей усыновлять?
Таке радять тільки люди, які не стикалися з подібними проблемами.
Бо питання не в появі дитини в сім´ї.
Тобто усиновлення не закриває потребу саме в тому, щоб виносити дитину і народити.
Це абсолютно різні поняття для багатьох пар.
автор Барабасиха • 04 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Але результат того вартий)
Дякую Вам!!!
Місячне Сяйво• 04 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Дякую Вам!!!
Бажаю вам вагітності
автор Барабасиха • 04 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Бажаю вам вагітності
Дякую! Реву 🥺
Гитта Ягг• 05 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Немає там факторів відбору.
Але я не буду вас вмовляти і розповідати деталі)
Це вибір кожного як йому діяти
Не хочет человек детей. Да и не тянет. Но ей нужно верить, что она делает то, что может. То есть процесс принятия мер это и есть цель.