Барабасиха• 04 марта 2025
Інсемінація
Дівчата, кому робили? Чи був результат чи лише витрата сил/часу/грошей? На ЕКО йти можливості немає
Місячне Сяйво• 04 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Так, звичайно, 100%.
Там є консиліум і тільки після його засідання буде прийнято рішення.
Так/ні
Ще не знаю випадків аби консиліум відмовив. Це тільки може бути індивідуально,якщо у жінки проблеми зі здоров´ям.
А так клініка навпаки зацікавлена і беруть всіх.
Да, прийдеться зібрати обстеження і трохи походити і розібратися у всьому.
Але результат того вартий)
Місячне Сяйво• 04 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Автор хочет своего ребёнка. Зачем ей усыновлять?
Таке радять тільки люди, які не стикалися з подібними проблемами.
Бо питання не в появі дитини в сім´ї.
Тобто усиновлення не закриває потребу саме в тому, щоб виносити дитину і народити.
Це абсолютно різні поняття для багатьох пар.
Бо питання не в появі дитини в сім´ї.
Барабасиха
• 04 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Але результат того вартий)
Дякую Вам!!!