trickywicky• 04 марта 2025

Почему жена JD венса

Не красит волосы?
Tatianyshka• 04 марта 2025
Блін, думала їй 45-47 років.
Olga Zelenyak• 04 марта 2025
Ответ дляfreedom_2015
більш схоже на історію для вступу в Йель ,там таке люблять
ну і такі сім´ї у багатьох ,це не привід ставати сукою .До того ж маючи дружину емігрантку так топити за депортацію всіх
Насправді він ще в 2016 році вважав Трампа ідіотом і навіть фашистом, про що висловлювався. Тобто справа звичайно не в дитинстві. Просто дуже хочеться грошей і влади. Тому навіть самий ідіотський ідіот може стати вже й не таким ідіотом.
Макака Джо• 04 марта 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Розумашка однако. Ідіотами легше керувати
Love_Love_Love_• 04 марта 2025
Ответ дляtrickywicky
Ваша фраза звучить як « погано ж вона виглядає для свого віку»
Я здивувалась бо знаю багато індіанок, вони як правило молодше свого віку виглядають
Ирэн1983• 04 марта 2025
Ответ дляЕлена1265
На советчице пишут, что седина это красиво, молодо и естественно
вы думаете она читает?
Макака Джо• 04 марта 2025
Ответ дляTatianyshka
Блін, думала їй 45-47 років.
3 дітей
PinkyPink• 04 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона з 86 року афігєть
І хто після цього буде казати, що ботокс - то погано?))
lilu1990• 04 марта 2025
Блін, але які в неї зуби. Шикарні
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Трамп його певне спеціально взяв шоб виставити ідіотом і настроїти проти нього всіх - європейців і т.д.

Він йому завжди слово дає і таке все інше. Мені інколи здається, спеціально - ти говори, говори. На срок може собі наговориш
PinkyPink• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Блін, але які в неї зуби. Шикарні
В індійців майже в усіх дуже класні зуби. Генетика в цьому плані 👌
Valia13• 04 марта 2025
Мне всё равно на внешность людей .
Меня больше волнует, почему эту женщину волнует Украина. Лучше бы она занялась своей историей происхождения и этой страной.
А она очень любит хуйло.
При этом забывая свои корни
Кросівки оригінал• 04 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона з 86 року афігєть
Вона нам всім тіки шо підняла самооціночку)))
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляPinkyPink
І шкіра у них гарна, волосся, діти у них симпатичні вийшли. Я оце собі прям захотіла хлопа з Бангладеша
Valia13• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Вперёд и с песней!)
Kapitoshka7• 04 марта 2025
Она и так красивая.
dneprovskaya• 04 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона з 86 року афігєть
Та ладно. Я думала ей лет 60😳😳😳😳
Berill• 05 марта 2025
Ох, з такими зубами (предмет моєї лютої заздрості) на сивину звертаєш увагу в останню чергу
Tatianyshka• 05 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
3 дітей
І що, це ж не 13
Макака Джо• 05 марта 2025
Ответ дляTatianyshka
І що, це ж не 13
За 10 років шлюбу?)
Tatianyshka• 05 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
За 10 років шлюбу?)
І це все при наявності купи помічників, і 3-є дітей не за 3 роки і народжувала не в 45+.
Ось приклад, Ольга Рябенко 38 років (можливо вже трохи більше), 4-ро малих дітей