Ворую вкусняшки• 05 марта в 03:30
Чтобы вы сделали, если бы нашли свое фото в интернете
Которое используют с целью рекламы? Тому фото 10 лет. Фото публиковала когда-то еще в ВК. А недавно случайно нашла на одном сайте. Скажу сразу что на фото есть плюшевая игрушка, и как бы сайт использует это фото как будто эта игрушка была куплена у них. Имеют ли они такое право вообще? Покупалась вещь не у них и согласия на публикацию своего фото я тем более не давала. К тому же на фото хорошо видно лицо, это даже не со спины. Писала им на почту - нет ответа. Как бы вы реагировали на это?
Лорка-хлорка• 05 марта в 03:32
Ну как бы вы выставляете фото в интернете, и их могут использовать, вы даже сами об этом знать не будете
Лучше писать не хозяину объявления, а модераторам сайта на котором выставлено объявление, они его могут убрать
Ворую вкусняшки
• 05 марта в 03:33
Ответ дляЛорка-хлорка
Так это не объявление, это что-то вроде отдельного сайта.
Лорка-хлорка• 05 марта в 03:35
Ответ дляВорую вкусняшки
Тогда даже не знаю, больше геморроя будет с этим разбираться,
Поищите информацию в интернете, по использованию чужих фото есть ли закон
ТАЗератти• 05 марта в 03:38
Стаття 308. Охорона інтересів фізичної особи, яка зображена на фотографіях та в інших художніх творах
Цивільного кодексу України
1. Фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, розповсюджені лише за згодою цієї особи, а в разі її смерті - за згодою осіб, визначених частиною четвертою статті 303 цього Кодексу.
Згода, яку дала фізична особа, зображена на фотографії, іншому художньому творі, може бути після її смерті відкликана особами, визначеними частиною четвертою статті 303 цього Кодексу. Витрати особи, яка здійснювала публічний показ, відтворення чи розповсюдження фотографії, іншого художнього твору, відшкодовуються цими особами.
2. Якщо фізична особа позувала авторові за плату, фотографія, інший художній твір може бути публічно показаний, відтворений або розповсюджений без її згоди.
Фізична особа, яка позувала авторові фотографії, іншого художнього твору за плату, а після її смерті - її діти та вдова (вдівець), батьки, брати та сестри можуть вимагати припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження фотографії, іншого художнього твору за умови відшкодування автору або іншій особі пов´язаних із цим збитків.
3. Фотографія може бути розповсюджена без дозволу фізичної особи, яка зображена на ній, якщо це викликано необхідністю захисту її інтересів або інтересів інших осіб.
Цивільного кодексу України
Христя в тiстi• 05 марта в 03:44
Ответ дляЛорка-хлорка
Нет, не могут.
Могут, если вы как модель сделали фотосессию и выставили фото на сайте с фото (есть бесплатные, но много платных).
Моя знакомая участвовала в таких фотосессиях, я потом ее фото на разных сайтах видела. Даже в рекламе лекарства. Но это было официально, так как она получила деньги за фото.
Король дивана• 05 марта в 04:55
Если бы вас сфоткали, а так фото из соцсети.., все, что туда попадает уже не ваше. Вы условия читаете? Соглашения? Когда скачиваете приложение любое. Посмотрите чего хочет только лишь Гудвайн, например))
Но интересно мнение юриста увидеть. Вообще, если норм контора, то будут идти вам навстречу, чтоб не было скандалов, но это зависит от них. Ваши вот морозятся…попробуйте позвонить, записывая разговор, но лучше в письменном, конечно. Мне так когда-то компенсировали стоимость ужина после отравления, общение вела лично с их юристом(сети ресторанов). Могла и за лечение выбить деньги, но не стала с этим запариваться.
узнавайте и действуйте)
Раздражевская• 05 марта в 05:32
Моя подруга рожала в частном роддоме. И там был бонус, фото после родов малыша, на память. Бесплатно. И потом она обнаружила, что фото ее ребенка клиника использует на рекламных листовках. Малыш у нее действительно красавчик, но она не давала никакого согласия использовать фото ребенка никому.
Завжди недо...• 05 марта в 06:08
Залежить від масштабу і репутації компанії, яка так використовує фото. Але якби там був хтось серйозний - вони і так ті фото без модельного релізу не взяли б. А ПП Іванов - ну, спробувати можна, але я б дуже не розраховувала на успіх, вони легко можуть відповісти як коментатори вище - фото з вільного доступу і взагалі доведіть що то ви, може ви їх теж десь скачали.
Янка-угомонись• 05 марта в 07:01
Ответ дляТАЗератти
Цивільного кодексу України
+ авторське право того, хто зробив знімок, а тут ще й використання з комерційною метою (бо сайт продає товари). Теоретично можна навіть судитися. Практично, можна написати листа з юристом і вказати, що подаєте до суду, зазвичай, допомагає і після цього приберуть, коли зрозуміють серйозність.
Янка-угомонись• 05 марта в 07:02
Ответ дляХристя в тiстi
Нет, не могут.
То було TFT і вона фотографу підписала дозвіл , фотограф продає на фотостоки, це його заробіток
ТАЗератти• 05 марта в 14:27
Ответ дляЯнка-угомонись
да, все верно.