Фиона Шрековна• 05 марта 2025

Скоріш за все я «хороню» себе ..

Прожили 23 роки разом.
Війна, інвалідність
Чоловік фізично на ногах вже, але постарів…
А я з ним
Мені 41. Дивлюся на нього, все погано,все не так, всі не такі, нічого йому не потрібно.
Був вірус два тижні й нього, я ледь не повісилася. Такі думки вже були …
А я жити хочу! Жити!
Я ще пару років назад посміхалася і жила своє щасливе життя.
Дякую, виговорилася мабуть
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Он все 23 года ж таким был. Не комфортно Вам с ним встала и пошла жить свою жизнь к чему это нытьё, Вы ж не дерево? Но этож попу нужно поднять и начать все сначала. Но подозреваю вы просто будете продолжать ныть и винить во всем мужа который всегда был немного мудаковатым.
Звісно він такий не був.
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляГалябалована
А хоч збирається? Дома робить щось, поки Ви працюєте?
Поки нічого не робить. Займається документами
Цікавий писочок• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
А коли він щось робив вдома?
Брюльтик• 05 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Потрібно більше часу. Зять без ноги вернувся і з численними пораненями по тілу. Донька ні від кого не приймала слів, що ти наш бідненький і йому не дозволяла себе жаліти. Після госпіталя вдома заставляли до роботи: миску помити, уроки з дітьми і т.д.,щоб не лежав в телефоні і новинах. Психіка певно, що порушена, але по тихо все налагоджується.
А Ви дозволили йому вести себе як дитина
Брат моего мужа был в иловайском котле. После этого не мог в лес заходить - слышал голоса и взрывы... ничего отошёл. За пару лет вернулся в нормальное состояние
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляЦікавий писочок
А коли він щось робив вдома?
Він все життя щось робив.
Він Завжди був хорошим чоловіком і батьком.
У нас приватний будинок, у дворі вся краса це рук справа.
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Добре, а яке рішення?
Залишити його і влаштувати своє нове життя?
По ідеї донька вже повнолітня, може про себе попіклуватися

Швидко Ви здалися…
По перше не здалася.
По друге я прохожу зараз це вдруге , але знаючи як мені тоді було важко, я не впевненна що знову це зможу пережити.
tarveldy• 05 марта 2025
Ви його взагалі любили?
Цікавий писочок• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Він все життя щось робив.
Була вже ваша тема. Він ще й випивати почав, так?
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляГолубая фишка
Скільки чоловіку років?
Ліньки гуглить• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
В в 2016 проходили. Я ледь вмолила тоді. Зараз вже в мене ресурсу не вистачить на ті вмовляння.
Йдіть до психіатра, обоє. Нехай лікарі виключать депресію, ПТС тощо та призначать лікування за необхідності. Це не жарти, ми живемо в складні часи і не дивно, що психіка дає збій. І не треба соромитись, душа може хворіти так само як і тіло. Ви ж йдете до лікаря якщо болить серце, шлунок або нирки? От так само треба звернутися за допомогою до психіатра, тому що хворіють думки
Галябалована• 05 марта 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Думаю, що і раніше, він крім роботи нічого не знав. Весь побут був на дружині.
То зараз може дізнатися
Ліньки гуглить• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Це крайня міра
Не хочеться поки що
І не треба. Розлучення це бігство від проблеми, а не її вирішення.
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляЦікавий писочок
О боже ні.
Ні курить , не пʼє
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Ви його взагалі любили?
Люблю
Ліньки гуглить• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Він все життя щось робив.
Ну і про яке розлучення тут може йти мова? Не слухайте дурнуватих, бережіть свою родину. Я вам з досвіду можу сказати, що коли людина починає приймати ліки від депресивних розладів вона поступово вертається в свій звичний стан, стає майже такою як раніше. Але це не швидко, іноді проходять місяці з початку лікування ніж починається покращення
куркулиха• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
По перше не здалася.
Звичайно, що зможете!
Я впевнена, було б бажання.
Не вистачить у Вас совісті залишити чоловіка в безпорадному стані.
Одна справа піти від не коханого чоловіка, який здоровий, а інша - піти від чоловіка, який став інвалідом

Якщо виникають дурні думки про суїцид, то це до лікаря і причому бігом!
tarveldy• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Люблю
Його, чи те що отримували від нього?
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ну да, это ваш муж, он заболел. Слава Богу не серьёзно, выздоровеет. А вы уже хотели бы в закат уйти, раз заболел? Двойные стандарты женщин в действии. Что бы слелали с мужиком, если бы он заявил, что хочет слинять от постаревшей жены?
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Дякую. Я про розлучення не думаю
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Його, чи те що отримували від нього?
Що отримувала від нього?
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляБурундучиха
Ппц ви не уважна
Seehund• 05 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Давайте во всем обвиним автора, взрослый мужик не причем.))
Seehund• 05 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Добре, а яке рішення?

Швидко Ви здалися…
Сколько вы прожили с инвалидом?
tarveldy• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Що отримувала від нього?
Автор, ви писали , що щось завжди робив, красу, відносини
Зараз чоловік у важких обставинах фізично, психічно, психологічно і що ви? Не здатні допомогти людині яку ви любите, бо що? Бо не може вам дати те життя яке ви любили
автор Фиона Шрековна • 05 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Бо я не залізна. Я працюю, у мене донька, собака і у мене ж купу проблем які вирішую тільки я.
Я просто не виношу зараз це все
І я не писала що я не допомагаю
І я не писала що я хочу кинути і піти
куркулиха• 05 марта 2025
Ответ дляSeehund
Сколько вы прожили с инвалидом?
А Вы оставили своего мужа, потому, что он стал инвалидом?
Так как жизнь одна, и зачем себя хоронить?
И тоже ищите здесь индульгенцию на новую жизнь?
Seehund• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я просто не виношу зараз це все
І я не писала що я не допомагаю
І я не писала що я хочу кинути і піти
В вашем случае надо сохранить прежде всего свой рассудок, игнорировать бурчание, относится как к шумовому фону, если конечно вам не угрожает опасность.
Seehund• 05 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Нет, у меня никогда не было мужа- инвалида, я просто сама по себе такая эгоистка и индульгенция мне анонимов не нужна. Ответа на мой вопрос, я так поняла не будет.))
Українська зірочка• 05 марта 2025
Ответ дляSeehund
По перше,винна війна і то не обговорюється. По друге написала автор, а не її чоловік. По третє,жалість не найкраща плрадеиця в цій ситуації
Брюльтик• 05 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я просто не виношу зараз це все
І я не писала що я не допомагаю
І я не писала що я хочу кинути і піти
Разводитесь.
Продавайте дом, делите деньги пополам и идите жить с дочкой в однушку.
Вам сразу станет намного легче.