Фиона Шрековна• 05 марта в 08:21

Скоріш за все я «хороню» себе ..

Прожили 23 роки разом.
Війна, інвалідність
Чоловік фізично на ногах вже, але постарів…
А я з ним
Мені 41. Дивлюся на нього, все погано,все не так, всі не такі, нічого йому не потрібно.
Був вірус два тижні й нього, я ледь не повісилася. Такі думки вже були …
А я жити хочу! Жити!
Я ще пару років назад посміхалася і жила своє щасливе життя.
Дякую, виговорилася мабуть
автор Фиона Шрековна • 05 марта в 12:46
Ответ дляБез QR коду
Робота, донька, собака це зрозуміло.
Які ще проблеми вирішуєте ви? Просто коли одлна людина працює на двох роботах, то інша повинна бути домогосподарем. Ві виконує цю роботу? Чи все ви тянете?
Нічого не виконує. Поки нічого.
Без QR коду• 05 марта в 12:49
Ответ дляФиона Шрековна
Нічого не виконує. Поки нічого.
Ось з цього і почніть. Ви ж не залізна.
Ви просто за..ї..балися всим. Коли все лише на одному члені сім´ї це не добре, бо не буде здорової обстановки в сім´ї.
Автор, чоловік передвигається? Може ходити?
А я женатая• 05 марта в 12:57
ви свій псих.стан переклали на чоловіка,тому вам все не так, життя, інвалідність, чоловік не той(хоч ви ж самі його вибрали) зараз ви чекаєте що прийде хтось хто вас ощасливіть,або чоловік щось повинен зробити, діти й т..д. але такого не будет, вам треба самій змінювати свій стан-свої звички, режим дня, спорт, настрій, думки-це все називається розвиток людини тому вам є що робити, зря ви поставили хрест, ви не дійшли до самого головного-до себе
А я женатая• 05 марта в 12:58
Ответ дляБез QR коду
Ось з цього і почніть. Ви ж не залізна.
вона написала ’Чоловік фізично на ногах вже
Прагматик флегма• 05 марта в 12:58
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
Мне понятно только то, что люди с низким интеллектом, некачественным воспитанием и плохим образованием всегда опускаются до сортирного юмора или поведения в качестве последнего аргумента, что вы, для всех нас, наглядно и продемонстрировали)
куркулиха• 05 марта в 12:59
Ответ дляПрагматик флегма
Точно!
Мабуть правильніше буде
А я женатая• 05 марта в 13:01
Ответ дляФиона Шрековна
Бо я не залізна. Я працюю, у мене донька, собака і у мене ж купу проблем які вирішую тільки я.
Я просто не виношу зараз це все
І я не писала що я не допомагаю
І я не писала що я хочу кинути і піти
ви втомилися, вам треба розподілити зобовязання-дочка може покупати харчі по списку, чоловік чистити картоплю, прибирати й т.д.
ПодругаМужа• 05 марта в 13:16
Ответ дляФиона Шрековна
Нічого не виконує. Поки нічого.
Собаку вигулювати чому не може? Собака неслухняна? Чи на довгі дистанції не може? Дороги поряд гарні? Сігвей з ручкою проїде? Бо якщо собака слухняна, то може стояти триматись, нехай колеса везуть.
Я такая - жду трамвая• 05 марта в 13:45
Ответ дляПрагматик флегма
Удалено администрацией...
да это двоечница писала.
Зрадорозганячка• 05 марта в 14:28
Автор, тут не тільки чоловік причина вашого стану. Поясню, що я маю на увазі.
Мені 39, нема чоловіка і дітей, а відчуття, що за останні 6 років я постаріла років на 20, при цьому і морально, і на зовнішності відобразилося. А ще років 6 тому була життєрадісною і молодою. Були суб´єктивні причини, але не настільки значні, щоб так почуватися. Можливо мені давно пора психіатру здаватися.
В той же час в знайомої дитина із СМА і чоловік з онкологією мозку, обоє (чоловік і дитина) на кріслі колісному. При цьому знайома завжди енергійна, життєрадісна, бореться за обох (чоловік в неї вже 4 роки хворіє) і не хотіла б їх втратити.
Я це до того, що в кожного свій внутрішній ресурс, в когось ’батарейка’ сідає швидше.
Тобто не факт, що і за інших обставин ви в даному віці почувалися б краще.
Seehund• 05 марта в 14:36
Ответ дляIshoy
Все считают себя гордыми и независимыми пока не приходит беда
Уже пережила ни одну беду и как видите никого не осуждаю и справляюсь. Чего и вам желаю.)
polski• 05 марта в 15:06
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви жили з людиною ,яка повернулася з війни ?
Уявляєте так, я жила з людиною котра повернулася з Афганістану і навіть не хочу згадувати який шлях пройшла вся родина щоб повернути психо емоційний стан людини до норми. Це тяжкий труд. Але ж головне бажання.
Вкаблучках• 05 марта в 16:17
Ответ дляФиона Шрековна
Бо він себе так вів як дитина
Мужчина включает дитятко с теми кто ему это позволят. Вы устали от какой роли? Она у женщин бывает разная.. Вы (вероятно) застряли в той роли которая не ВАША..
Самая СоветЧиваЯ• 05 марта в 18:07
Ответ дляФиона Шрековна
Бо я мінімум двічі на день гуляю з собакою.
Поручите это мужу и дочке🤷‍♀️кто ее вообще хотел?
Ластовиння• 05 марта в 18:18
Ответ длякуркулиха
Цікаво…
А як же і в горі і в радості?
У всіх бувають погані моменти, а Ви так радикально - хороню себе… дивна риторика
Яке там горе і радість, купа жінок покидали чоловіків і поїхали
Большой секретик• 05 марта в 18:41
Ответ дляSeehund
У наших женщин на подкормке прямо страдание и быть терпилой, куча оправданий мужикам, хотя они плюют на чувства находящихся рядом.
Яких виправдань? Що людина хвора, але не лише фізично, а й у важкому психологічному стані? Так, таке буває з військовим, особливо після поранення. А якби чоловік кинув хвору дружину, то що б ви тут писали?
sim_sims• 05 марта в 19:22
Ответ дляФиона Шрековна
Я просто не виношу зараз це все
І я не писала що я не допомагаю
І я не писала що я хочу кинути і піти
Тільки ’ледь не повісилася’.
Купа проблем настільки складна?
Seehund• 05 марта в 19:34
Ответ дляБольшой секретик
Всегда надо оставаться человеком.
Скляна миша• 05 марта в 19:37
Ответ дляФиона Шрековна
З грудня інвалід
Поки не працює .
До слова я на двох роботах, донька, собака.
А чоловік просто дома
Муж получает деньги по инвалидности? Там пенсия не поохая
автор Фиона Шрековна • 05 марта в 19:51
Ответ дляСкляна миша
Не погана це яка?
Щас ухожу• 05 марта в 20:07
Разлюбили , разведитесь, найдите любовника, или живите сами, будете свободны и жизнь наладится. Это же от совка осталось, ненавидеть друг друга, но все равно жить, нафига?!. у вас одна жизнь.
Пацака-задирака• 05 марта в 20:47
Ответ дляФиона Шрековна
Саме це мене вбиває зсередини . Що молоді ніби, а відчуваємо що старі
Це у всіх зараз так. Емоційні гойдалки краси і психологічної стійкості не додають. Тримайтеся, зараз почне тепліти, чоловік втягнеться в життя і все буде добре. І взагалі, ми всі чудово знаємо хто з нас слабка стать. Якщо мій чоловік при 37 температурі вже падав замертво під одіялко, то боюся уявити, що буде, якщо, не дай Боже, він з війни повернеться з інвалідністю 🫣 так що вас розуміємо, але ж ви сильна, все витримаєте!
Скляна миша• 05 марта в 23:30
Ответ дляФиона Шрековна
Не погана це яка?
Друг моего сына был ранен в ногу, год лежал в больнице. Было сделано 33 операции. В итоге нет ноги почти до бедра. Сейчас получает пенсию около 20 тыс
Анти-анонім• 05 марта в 23:42
Не читала відповіді, але зачепила фраза, про «жила і посміхалася», бо до 24.02 в мене була прямо проблема невеличка з тим, що в мене на обличчі була хронічна посмішка, от прям іноді памʼятаю і сама з себе дивувалась чого в мене завжди либа на пів лиця ))… і от тепер я навіть і не можу згадати те безтурботливе лице, а в дзеркало і дивитись немає бажання((
То все до того, що може справа в відсутності посмішки не лише в чоловікові? Вибачте, якщо ображу
автор Фиона Шрековна • 06 марта в 07:14
Ответ дляСкляна миша
Ну вибачте ми так не звикли жити. Маю надію що у чоловіка буде хоча б 40. Щоб він хоч би себе міг забезпечити. А я вже розберуся зі всім остаточним
Наталя-e9ac• 06 марта в 10:56
Ответ дляЯжбоматуся
Спросите маму,если бы можно было вернуться в то время и развестись,как бы она поступила?только пусть често ответит
єслі би да каби, життя живуть
вона не жалкує про свій вибір
всі дійові особи ще топчуть цю землю
Скляна миша• 06 марта в 18:31
Ответ дляФиона Шрековна
Не поняла Вашего ответа?! При чем 40 тыс?! Ситуации меняются в считанные минуты. И семьи раненых наших воинов тоже далеко были не бедными. Но случилось то, что случилось. Странно, что при Ваших обстоятельствах растёт аппетит к деньгам...