Заліковий троль• 05 марта в 08:30
закінчився термін дії договору оренди кв. я власник.
я і наймач живемо у різних містах. договір закінчився. треба обмінятися фотографіями листів про продовження терміну дії договору. розписку. що там писати?
Крим мій• 05 марта в 08:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Пишіть що хочете, це і так не має сенсу
Підтримую, якщо це не офіційний договір завірений нотаріусом і якщо не платите податки, то це просто папір, це як усна домовленість - нічого не означає.
Кіма кепка• 05 марта в 09:02
Ответ дляКрим мій
Заверять нотариусом нужно только договор, где аренда на 3+ года. Остальные - не обязательно
Херсон це Україна• 05 марта в 09:29
Ответ дляКрим мій
Ви не в курсі
Крем для арбуза• 05 марта в 09:50
Договір оренди житла по ЦК має бути в письмовій формі, незалежно від строку. І має юридичну силу. Засвідчувати у нотаріуса не обов´язково. Авторе, підготуйте проєкт договору, підпишіть зі своєї сторони, направте орендарю в двох примірниках, щоб він підписав і один з них повернув Вам, але завчасно всі умови погодьте з орендарем.
Домовенок Кузя• 05 марта в 09:57
Обычно, в договоре есть пункт, который гласит, что в случае если обе стороны готовы сотрудничать на тех же условиях, то договор считается автоматически продленным на тот же самый период без заключения дополнительных соглашений