После 18• 05 марта в 09:57
Елайнери. Лікар назвав ціну 6000€
Каже, що лише собівартість їх складає 3000€
Чи не забагато це? Можливо, хтось в Києві може порадити, де нормальні ціни з власного досвіду? Орієнтувалась до 3000€, а тут така озвучена сума.. а мені ще розширювати щелепу треба до того всього
Хто лікував таким чином, задоволені?
Криниця щастя• 05 марта в 10:07
Мені на невеликий дефект (діастема) нарахували на 50 тисяч гривень перед війною. Мені елайнери зовсім не сподобались, не доносила, поставила брекети.
Статус Ква• 05 марта в 10:16
почему не брекеты? они сейчас такие симпатичные, если не полностью металлические, сейчас даже модно быть в брекетах. мне кажется элайнеры не настолько результативны и не так уж удобны в жизни
Мовчу, але хочу• 05 марта в 10:20
Ответ дляКриниця щастя
У меня та же проблема. Сколько нужно брекеты носить? И сколько стоили? Есть результат?
Криниця щастя• 05 марта в 10:22
Ответ дляМовчу, але хочу
Обіцяли 9 місяців, але вийшло 1 рік. Чудово виправило ситуацію. По ціні не скажу, так як пішла до того ж лікаря в якого замовляла елайнери, бо я вже їх проплатила і відмовилася носити. Тобто мені і вийшло в 50 тис), якби одразу брекети було б дешевше.
Майор Медуза• 05 марта в 10:22
Ответ дляСтатус Ква
Ну вы сравнили елайнеры и брекеты.
Это как фиксирующая повязку и гипс
Мовчу, але хочу• 05 марта в 10:26
Ответ дляКриниця щастя
Клас! А скільки вам років? Бо мені 45, мабуть скажуть довше носити
Криниця щастя• 05 марта в 10:26
Ответ дляМовчу, але хочу
37 було як ставила. Походіть, проконсультуйтесь, я дуже задоволена.
Мовчу, але хочу• 05 марта в 10:32
Ответ дляКриниця щастя
Дякую! Проблема в тому, що зараз я за кордоном. Хочу промоніторити ситуацію
Рекламама• 05 марта в 10:32
Автор я в 40 брекеты поставила , но врач сразу сказал метал и самолигулирующие, но я каждый месяц к нему хожу, я так понимаю можно было ставить обычные с резинками, тут он на мне наварил, потому что те что я ношу 40000 почти , а с резинками 11 000, но я носила 20 лет назад береты после них капы врач сказал два года поносить и все, ну вот с того времени все ушло, но так если низ был ровным сейчас 4 зуба покривились, но за пол года уже у меня низ ровный, мне врач сказал в моем случает носить полтора года, была месяц назад в него он сказал наверное меньше носить нужно будет, но такое я уже не дура сразу после брекетов клею ретейнеры, и еще и капу делать буду и лучше иногда ночью надевать все же капу ))
Рекламама• 05 марта в 10:32
Ответ дляМовчу, але хочу
Так у вас там вообще бесплатно по страховке
Рекламама• 05 марта в 10:34
Автор наденьте бокеты даже метал и не мучайтесь, у меня ученики маленькие в сентябре бегали и говори класс у вас брекеты и я хочу)))
Мовчу, але хочу• 05 марта в 10:34
Ответ дляРекламама
Если бы... 2000€ брекеты, 3000€ элайнеры
После 18
• 05 марта в 10:39
Ответ дляСтатус Ква
Навпаки чула, що гігієна легше з елайнерами. І після брекетів ще купа неприємних наслідків. Хоча все індивідуально
Ms. Сама прямота• 05 марта в 12:12
Ответ дляПосле 18
Купа наслідків це якщо ви погано їх доглядаєте, а так там тільки позитивні наслідки
Статус Ква• 05 марта в 12:55
Ответ дляПосле 18
гігієна - це единий плюс елайнерів, у брекетів плюсів більше