Гарнюнька• Изменено 05 марта в 10:48

Віктоза чи Саксенда?

Віктоза дешевша, виробник той самий, кількість речовини та сама, перше покоління глутидів.
Хто мав досвід? Переддіабету немає, діабету немає, є ІР та РПП КП. Вага 100+
Вам телефонограмма• 05 марта в 10:56
ИР это и есть преддиабет
Біле пальто• 05 марта в 11:00
Бариатрическую операцию. Не тратьте деньги в никуда.
Алесс• 05 марта в 11:09
Врач назначил или сами себе?
Gala_la_la• 05 марта в 11:10
Почему не Вегови или Оземпик? Саксенду колоть каждьій день надо. По цене то на то вьіходит. Оземпик и Вегови легче в использозовании.
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:12
Ответ дляБіле пальто
Хай бог милує, при 100 кг баріатрію, на все життя себе скалічити? Сотка - це ще не катастрофа, за рік можна мати 70 при збалансованому харчуванні.
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:13
Ответ дляGala_la_la
Так оземпік же у нас не зареєстрований, хіба ні?
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 11:17
Ответ дляПочтальЁнша
Ну в ЕС зарегестрирован, можно спокойно купить с доставкой в Украину через интернет-аптеку.Я пользуюсь Вегови.
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:18
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А вегові в Україні берете?
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 11:20
Ответ дляПочтальЁнша
А вегові в Україні берете?
Так. І Вегові і Оземпік. Замовляю через інтернет-аптеку.
Біле пальто• 05 марта в 11:26
Ответ дляПочтальЁнша
100+ пишет
Біле пальто• 05 марта в 11:26
Ответ дляПочтальЁнша
Калечить- это так жить, и потратить деньги на роботу, после чего снова наест как только бросить принимать
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:28
Ответ дляБіле пальто
Так після баріатрії знову можна розтягнути шлунок, а побічок купа, пожиттєво приймати вітаміни, які не засвоюються. Легше потрохи міняти харчові звички і вийти на чесних 80 кг здоровою людиною.
Біле пальто• 05 марта в 11:31
Ответ дляПочтальЁнша
Не можна. Если вы растянули, то даже не представляю как надо было запихываться едой
Біле пальто• 05 марта в 11:32
Ответ дляПочтальЁнша
Нуну)) подождём автора когда к 150 догонит после ваших ’все можно самому’ и ’а давайте оземпик’
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:32
Ответ дляБіле пальто
Та до чого тут я? Можна, і розтягують люди, я передивилася всі сезони ’Я важу 300 кілограм’ з Назарданом.
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:34
Ответ дляБіле пальто
Є ще перехід на збалансоване харчування. Я важила рік назад 110 кг, сьогодні 74. Без баріатрії, оземпіка, просто здорове харчування і підрахунок калорій.
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:35
Ответ дляБіле пальто
А ви робили баріатричну операцію? Там ще є балон в шлунок, менш травматично, різати шлунок варто вже як вага кілограмів 160.
Біле пальто• 05 марта в 11:35
Ответ дляПочтальЁнша
Расскажите об удержании веса года через 3
Біле пальто• 05 марта в 11:36
Ответ дляПочтальЁнша
🤷‍♀️какой баллон, 2025 год на дворе...
Почитали б врачей

Клрчое да, пусть ест рукколу и оземпик.
Ждём её тему через полгода))
ПочтальЁнша• 05 марта в 11:38
Ответ дляБіле пальто
🤷‍♀️какой баллон, 2025 год на дворе...
Почитали б врачей

Клрчое да, пусть ест рукколу и оземпик.
Ждём её тему через полгода))
Ви не відповіли, чи робили баріатрію, чому так за неї агітуєте? Цікаво ж!
Кондуктор троллейбуса• 05 марта в 11:44
Блін дівчата. Я робила бареатрію ( слів-резекцію), приймала Оземпік і Вегові. Спитайте мене, що вас цікавить і не сваріться.
Пописанная парта• 05 марта в 11:46
Ответ дляПочтальЁнша
Не завжли. У автора РХП та КП.
Пописанная парта• 05 марта в 11:48
Ответ дляПочтальЁнша
У кожного метода є недоліки та переваги. Основний недолік дієти у випадку автора це те, що вона не зможе її тримати
Пописанная парта• 05 марта в 11:49
Ответ дляПочтальЁнша
Ще телеШОУ. Розумієте? Там вам покажуть те, що цікаво дивитись, те, що принесе вигоду для власників проєкту.
Любовь_Р• 05 марта в 13:23
Добрий день. Після комплексного обстеження (з листопада потроху ходила по лікарях і всі в один голос ВАГА) навіть протизаплідні не можна…
сьогодні лікар ендокринолог призначив саксенду, хоча я хотіла або оземпік або мунджаро. Вона мене попередила, що зараз багато підробок і за саксенду точно може сказати, що дієва штука і продається в аптеці. Тому вирішила спробувати її. Я перепитала, що якщо, я десь точно знайду сертифіковане мунджаро, то можна буде перейти на нього. Сьогодні день намбер ван))) початкова вага 116,1 кг.
автор Гарнюнька • 05 марта в 13:54
Ответ дляGala_la_la
Я навпаки читала, на реддіті і ще на одному форумі, де наші з кіда тусуються.
автор Гарнюнька • 05 марта в 13:56
Ответ дляПописанная парта
ДЯкую, ви влучно написали. Почалася халепа після ковіда, до ковіда я дотримувалася інтервалки і горя не знала. Потім вторгнення, на стресі наїла, потім другий ковід і я поламалася повністю.
автор Гарнюнька • 05 марта в 13:58
Ответ дляЛюбовь_Р
Бажаю вам успіху.
От я дивлюся в сторону саксенди або віктози, бо вони в аптеці. І щоденні уколи мене не бентежать. Бачу, що деякі тижневу дозу оземпіку ділять навпіл, бо на піку дії препарату сильні побочки, а коли дві менші дози, то рівномірна дія.
Соображалочка• 05 марта в 14:18
Блин, как по мне, так это путь в никуда, учитывая рпп с компульсивным перееданием. Разве что параллельно идти в психотерапию
Та прям багіня• 05 марта в 14:21
Ответ дляБіле пальто
Знакомому урезали. Через год надо опять операцию делать. Растянул желудок. Да похудел, сейчас набирает.