Затишне кубло• 05 марта 2025

Пенсія по інвалідності

Доброго дня. Отримала інвалідність ще рік тому , у мсек казали , що вони повинні якісь бумаги видправити на пфу, щоб нарахувати пенсію. Але пройшов рік , ніякого сповіщення не має. Чи варто самій йти у пенсійний та подаватись?
Птица Говоруша• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Я думала , що воно щось передають у пенсійний.
Передають свої документи.А вам треба особисто йти у пенсійний, писати заяву,підтверджувати стаж,відкривати рахунок у банку.
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
То малося на увазі щоб ви не завтра йшли а через декілька тижнів
Якщо вони нічого не відправили , то це вже проблема.
Попельшка• 05 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Если и нет то минимальную всеравно дадут
Разве соцпенсию не в соцстраха оформляют?
Весёлая морковка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
В мене дві копії довідки мсек, я так зрозуміла, що вони хотіли , щоб я особисто їм віддала , щоб вони не посилали. Я зовсім заплуталась…
Беріть ці 2 довідки, паспорт, код, трудову і йдіть в ПФУ. Не чекайте більше, ви вже втратили пенсію за цей рік, що чекали.
Весёлая морковка• 05 марта 2025
Ответ дляПопельшка
В УТСЗН (собєз)
Попельшка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
ИДИТЕ В ПЕНСИОННЫЙ.
И как можно быстрее.
Тут и думать нечего. И путаться.
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
Ответ дляПопельшка
Не прийдёт
Оформить пенсию надо в 3-х месячный срок, тогда за все 3 месяца будет выплата
У автора выплаты начнутся с дня подачи документов
А. Точно. Капец.....
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Дякую. Напевно так і зроблю. Я питала у тих, хто теж отримував інвалідність через цей мсек, таж ситуація. Навіть копію мсек подавали особисто , бо вони не висилають.
Весёлая морковка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Так вони ж у вас на руках, що вони мали відправити? Поки ви не віднесете це в пенсійний, то де воно там візьметься?
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Бути цього не може. А посвідчення ви теж не маєте?
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ні
Попельшка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Бля...
Ваше дело прийти и написать заявление/открыть справу
Остальное не ваше дело
Если чего будет не хватать вам скажут
Боже, как вы существуете в этом мире?
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Напевно, потрібно було за них подавати
Птица Говоруша• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
І що ви чекали цілий рік?
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Ні
Вони Мали все пояснити вам
Попельшка• 05 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
В УТСЗН (собєз)
А, да, в собесе
Я к тому, что если не хватает стажа для пенсии, то это уже вопросы не к ПФУ
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляПтица Говоруша
І що ви чекали цілий рік?
По стану здоровʼя не могла звернутись раніше
Птица Говоруша• 05 марта 2025
Ответ дляПопельшка
Бля...
Остальное не ваше дело
Если чего будет не хватать вам скажут
Боже, как вы существуете в этом мире?
Ви же не знаете,по какому заболеванию у человека инвалидность.
Попельшка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Спрашивать надо у тех, кто вам должен оформить эти выплаты, а именно в ПФУ, а не у некомпетентных обывателей, как вы 🤦‍♀️
Птица Говоруша• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Зрозуміло.То йдіть зараз,якщо можете.
Весёлая морковка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Напевно, потрібно було за них подавати
Я вам вище писала, я тричі проходила МСЕК (давали на рік, на 2 роки та потім довічно), то на наступний день вже подавалася у Пенсійний. І отримую пенсію весь цей час. Єдине, що картку не відкрили, поки не було пенсійного посвідчення, а його чекала по місяцю.
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Дякую. Я просто не знала , як це зробити. На руках 2 довідки мсек. Я думала , что мсек повинен один відправити на пенсійний , а потім подаватись мені. Але я так зрозуміла, що копію я повинна подавати самостійно, бо вони цього не роблять.
Весёлая морковка• 05 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вони Мали все пояснити вам
У МСЕК мені сказали З оцими папірцями йдіть у Пенсійний. Думаю, в інших теж можуть так відноситися.
ТочноБудет• 05 марта 2025
Ответ дляПопельшка
Какие нюансы?
Стаж всегда нужен был для начисления пенсии по инвалидности
А если человек заболел в 25 лет? И без стажа минимум начисляют.
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Ви автор йдіть до пенсійного...вам дадуть список перелік з якими точно документами треба йти на прийом
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
В цьому мсек до людей відносились як до тварин. Напевно, хто платив , до тих нормально. А хто ні , все на руки, та вперед.
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Тобто, мсек ніяких документів не відправляє, самому потрібно подаватись на виплати та до всіх баз даних повʼязані з інвалідністю?
МСЕК відправляє тільки саму довідку. Право на отримання пенсії. Далі людина сама. Ви певно думаєте що пенсіонерам за віком сама починає приходити пенсія? Ні ..треба йти її оформлювати
автор Затишне кубло • 05 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Тобто копія довідки 157-1/0? Але ця копія в мене, мені сказали віддати у пенсійний.
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
А ви не пішли.
Весёлая морковка• 05 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Я залишала в МСЕК конверт з маркою саме для надсилання моєї довідки до Пенсійного фонду. Тому мені віддали мою частину довідки і листок А4 з планом реабілітації, чи якось так він називається.