Бубль Гум)• 05 марта в 15:27
А вы знали про организацию Батько МАЄ ПРАВО?
Эта организация учит мужчин правильно разводится с женой и забирать детей с имуществом... Вы уже знаете про это ГО?
Вот пост с их странички. Все в открытом доступе на фейсбуке..
Пост длинный, но возможно эта информация поможет кому-то из мам и их детей не вляпаться в подобное..
Батько МАЄ ПРАВО
17 июнь 2024 г. ·
НЕ БІЙТЕСЬ РОЗЛУЧЕНЬ
Цікавий виступ психолога, де абсолютно всі тези є правдивими.
Якщо ви одружений чоловік, який боїться розлучення, про яке розповідає психолог, НЕ ВАРТО БОЯТИСЬ. Йдіть до ГО «Батько МАЄ ПРАВО і ми допоможемо вдало розлучитись.
Ми і дітей допоможемо залишити з батьком, і майно поділимо на користь батька, і з вашої квартири колишню допоможемо вигнати, і аліменти на неї повісити.
А ви будете жити зі своєю дитиною, трах.ючи нових молодих кобіт, якщо часу вистачить після піклування за дитиною, та живучи нове життя.
Не зволікайте. Не тягніть стару клячу за вуха. Не їде, як вам потрібно, відпустіть її у вільне життя. Не гвалтуйте власне життя, через страхи, на які вказує психолог. Все можливо: і легко розлучитись, і дитину залишити з собою, і за майно поборотись, і аліменти на колишню кобіту напаяти, і у реєстр боржників загнати. Все можливо.
Живіть самі і дайте їй відчути нове життя.
Чоловікам: не варто ганьбити своє життя, проживанням з тим, хто тобі вже не подобоється. Нехай на цьому блаблакарі поїздить хтось інший і візьме собі на голову ваші проблеми.
Будь-яке нове авто рано чи пізно стає старим і приходить час його позбавлятись. І на бувше у використанні авто є гарний попит. Приходить час пересісти на нове авто.
Людина народжена жити щасливою і вільною. Робити, що хоче і як хоче.
Інколи кажуть: сім´я, то велика праця. Ну що за дурь? Ну а якщо ви втомились працювати або взагалі працювати, то не ваше? Навіщо себе гвалтувати працею, якщо ви не хочете?Звільняйтесь. Розлучайтесь і живіть.
Чоловік може робити все. І суп зварити, і викликати прибиральницю, щоб інколи прибрала у квартирі, що робила можливо колишня. І трах.ти можна кого хочеш, бо ти вільний. Не старий набридлий секс, який роками приївся, а новий, свіжий і скільки хочеш і коли хочеш. А не от те, що ти зараз маєш.
Життя коротке. Живіть якщо хочеться. Радісно живіть, а не тягніть стару лямку все життя, щоб потім сказати, що життя не вдалось.
Часто нам дзвонять чоловіки у розпачі і говорять, що на них стара подала до суду на розлучення. Наша відповідь завжди: "Вітаємо. Нарешті. Нарешті ви вільний чоловік".
Стара хоче подивитись романтичне кіно, а ви хочете порно? Розлучайтесь і дивіться.
Ви хочете груповушку з молоденькими кобітами, а вона не хоче? Розлучайтесь і трах.йтесь.
Вона хоче груповушку з третім, а ви не хочете. Розлучайтесь і нехай трах.ється з ким хоче.
Вона вам наставляє роги, а ви вибачаєте? Ви що природній ідіот? Нах з життя і живіть без рогів.
Стара хоче в кіно сходити на романтичний фільм від якого вам хочеться ригати, а ви хочете на бойовик? Розлучайтесь і ходіть на будь-які фільми.
Важливим плюсом розлучення є еконія коштів. Витрачати ви будете значно менше ніж коли ви живете у шлюбі. Не потрібно їй купляти плаття, сумочки і ще якусь не потрібну х.рню. Заходите в інтернет і купляєте все, що самі СОБІ хочете. Собі. Хочете новий генератор? Купили. Хочете нову резину на авто? Купили. Хочете тюнінг авто? Купили.
На зекономлені кошти замовили молоду повію або і не одну.
Вам сподобалась нова кльова гвинтівка, хоч ви і не мисливець, а вона каже, що то дурь і витрати сімейного бюджету? Розлучайтесь і купляйте гвинтівку. Вона ж кльова і ви її хочете.
Хочете на рибалку з пацанами, а вона каже, що на вихідні у вас генеральне прибирання? Нах прибирання. Їдьте на рибалку. Розлучайтесь і їздіть коли хочете, без от того сверління мозку з боку підстаркуваної кобіти.
Їдете на відпочинок? Плануєте поїздку на море? Їдьте один. Це економія. Там когось знайдете і не одну. Або беріть з собою саме ту, кого хочеться тр.хати і з ким хочеться накуритись і наїб.тись, а не проводити час з кошолкою у походах по її магазинах, яка ще і сверлить мозок за ваші гроші.
Розлучившись, будете мати однозначно більше коштів. Не потрібно інвестувати у її стринги. Інвестуйте у власний коньяк.
Діти: дітям після шлюбу однозначно краще жити з батьком. Однозначно. Якщо ви відповідальний батько і взагалі нормальна людина, то ЗАБИРАЙТЕ дітей і живіть з ними. Вашим дітям не потрібно буде на собі відчувати її пмс, мс і постмс. Діти будуть жити у спокійній атмосфері з батьком.
Ваші діти будуть називати ВАС батьком, а не всіх її йоб.рів, за рахунок яких вона намагається "влаштувати своє життя".
Знаєте як це відчувати, коли ваша дитина каже з часом "Ти мені не батько. У мене батько Петя, Сергій, Микола"? А ви ж Борис. І ваші діти Борисовичі.
Як це відчувати батькові? Прослухавши тисячі чоловічих історій, можемо сказити однозначно. У всіх 100% випадків, це болячи. Дуже боляче.
І знаєте, що ми думаємо з цього приводу? Це наслідок того, що чоловік, батько не має свого часу чоловічих яєць і не зміг забрати своїх дітей, убезпечивши їх від цієї ганьби і насильства. Це винен він. Той, що др.чив на ватний крінж типу "дітям з мамою краще". Це винен він і тільки йому відповідати.
Ви розлучились і дали колишній забрати дочку, а з часом дочка скаржиться на те, що пихарь маміші її гвалтує чи пристає до неї. Що робити? Бігти до поліції? Біжіть. Знаєте, що говорить поліція у таких випадках? Та це не правда. Вона ж мама. Такого не може бути.
Думаєте такого не буває? У практиці ГО "Батько МАЄ ПРАВО" таких звернень було вдосталь. Навіть одної такої розповіді від батька достатньо, щоб всередині все обривалось від болю і ненависті.
А знаєте, що говорять інколи чоловіки в таких ситуаціях? Вони питають, куди ще треба написати, щоб їх дочку більше не гвалтували. "Куди ще написати заяву"...
Інколи чоловіки бувають тотальними моральними імпотентами, не здатними захистити ні себе, ані свою дитину.
Чому так? Бо чоловіки часто дроч.ть на колишню. На пріорітет жінки над чоловіком. На жаль це так.
Ви маєте сина і віддали мамаші. Думаєте можете спати спокійно, бо до нього не буде ніяких сексуальних домагань з боку йоб.ря мандаліни?
Ви глибоко помиляєтесь. На нашій практиці було два кейси з розповідями батьків, коли пих.рі вашої колишньої сексуально чіплялись до хлопчиків.
Все ще хочете залишити сина матері? Все ще вважаєте, що дитині буде краще з матір´ю? Все ще не вистачає сміливості забрати малого? Ну так і живіть тепер з думкою про те, що може бути з Вашим сином.
Ну а тепер про "страшне буденне": знаєте у скілької випадках йоб.рі мамаш б´ють дітей? Наша відповідь - дуже часто.
І ми вже не говоримо про те, що діти, які проживають з матерями, часто, дуже часто піддаються постійному психологічному насильству з боку самих матерів.
"Мою дитину мама вивезла за кордон. Що мені робити?" - це одна з найчастіших історій, які ми чуємо. Що робити?
А якого х.ра ти відпустив дитину?
І тут починається мичання типу "Ну вона ж мама", "Та я ж думав", "Дитині краще з мамою". Це все безяєчність чоловіків. Безяєчність і імпотентність чоловіків, які не хочуть брати на себе відповідальність за своїх дітей. Маминкині синочки, які свого часу "дрочили" на свою маму, а потім їх дружина замінили його маму.
Не розуміємо, як взагалі можна на світі жити таким чоловіком.
Будьте чоловіками. Пийте пиво, коньяк, купляйте вудки чи рушниці, якщо так хочете. Катайтесь на моциках. Бухайте з друзями. Живіть життям чоловіка, а не підспідничника. Не терпіли, який роками терпить знущання від дружини. Розлучайтесь. Ви їй нічого не винні. НІЧОГО. НІЧОГО АНІЧОГІСІНЬКО.
Єдиний обов´язок у Вас як чоловіка, звісно, якщо ви ще таким почуваєтесь після шлюбу - це ЗАХИСТИТИ СВОЮ ДИТИНИ. ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇЇ ЖИТТЯ І РОЗВИТОК. Це єдиний ваш обов´язок - ЖИТИ З ДИТИНОЮ, ВИХОВУВАТИ ЇЇ І ПІКЛУВАТИСЬ ПРО НЕЇ. А про вашу колишню попіклуються нові "алені".
Жінка має право на своїх аленей. Вона також вільна людина. Звільністься від б/в авто і дайте іншим на ньому поїздити.
Все ще хочете залишити дитину матері після розлучення?
Маєте власну мрію про дітей. Бачите якими вони мають бути у майбутньому згідно вашої мрії? Ну так вперед. Розлучайтесь і реалізовуйте свою мрію, не оглядуючись на погляди рудимента у спідниці.
Хочете щоб дочка займалась боксом? Хочете, щоб у неї був крутий хук і гарний джеб? А ваша колишня хоче її віддати на танці? Нах танці. Є тільки Ваш мрія. Ведіть дочку на бокс. Бокс, то круто.
Хочете, щоб дитина займалась у купі гуртків і на це у вас є ресурси. Робіть, як хочеться. Перестаньте витрачати кошти на помадки і сумочки колишньої і інвестуйте краще кошти у те, що вам подобається, навчання вашої дочки чи сина.
Любите футбол? У вас син? Поведіть його на футбол. Нехай бігає. А собі купіть пляшечку пива і дивіться як він бігає. Дивіться скільки захочете, а не скільки погоджено з кошолкою.
Боїтесь, що від розлучення постраждають діти? Це найбільший стереотип, який затокмачено жіночими рухами і псевдопсихологами у голови чоловіків. У ГО "Батько МАЄ ПРАВО" багато чоловіків забрали дітей від мамашок і діти щасливі. Не пам´ятаємо, щоб хтось із дітей хотів до матері.
Чоловіку жити після розлучення кльово. Живеш з власною дитиною. Робиш, що хочеш і коли хочеш. Колишня платить аліменти. Вам не потрібні її аліменти? Заведіть рахунок на дитину і нехай дитина копить собі на щось, що сама хоче, а ви посміхаючись будете дивитись, як колишню карючить від самого усвідомлення того, що вона народила і має платити. Це їх розчавлює, бо це саме вони вважають, що королеви життя і що їм завжди всі зобов´язані чимось.
З практики ГО "Батько МАЄ ПРАВО", найкритичніше і найнеприйнятніше для жінок - це платити аліменти. Навіть маючи рішення судів, вони не хочуть це робити, бо вважають це ганьбою утримувати власну дитину. Чому? Бо дитина для них це річ. Їх річ.
Заберіть ці її ганебні сподівання, врятуйте дитину і посміхаючись дивіться серіал "Як її карючить від аліментів".
Вона не хоче рівності по проживанню з дитиною після розлучення? Вона сказала, що забере дитину?
Як тільки таке почули, не зволікайте, звертайтесь до ГО "Батько МАЄ ПРАВО". Ми навчили тисячі чоловіків правильно розлучатись. Навчимо і вас.
Звільніться від старої набридлої кошолки. Вдало розлучитись для чоловіка - це не дешево, але воно того варте.
Батько МАЄ ПРАВО
17 июнь 2024 г. ·
НЕ БІЙТЕСЬ РОЗЛУЧЕНЬ
А якого х.ра ти відпустив дитину?
ПультОт_БМВ• 05 марта в 15:29
Ответ дляМурзилка
Хтось дочитав це простирадло?
Не дочитала, по первым строчкам видно, что обиженный жизнью и женщинами мужик создал организацию
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:30
Ответ дляМурзилка
Хтось дочитав це простирадло?
’простирадло’ для тех кому актуально.. сейчас из-за мобилизации много мужчин пытаются лишить бывшую жену родительских прав чтобы получить отстрочку..
Мурзилка• 05 марта в 15:31
Ответ дляБубль Гум)
А судді такі дурні
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:31
Ответ дляПультОт_БМВ
так и есть... и папашки которые на него работают такие же
Голодаю• 05 марта в 15:32
Це ж той чувак, який воював за дитину з колишньою жінкою і вона загадково пропала назавжди?
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:32
Ответ дляМурзилка
А судді такі дурні
организация работает уже 10 лет и куча пострадавших.. так что результаты у этого ГО к сожалению есть
Мурзилка• 05 марта в 15:32
Ответ дляБубль Гум)
Ага... Куча
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:33
Ответ дляГолодаю
да. ее походу убили.. уже более 10 лет в розыске
Ответ дляБубль Гум)
І тцк легко вирішує цю проблему. Один придурок так з подругою хотів щробити. Дитину в очі не бачив 2 роки, а тут раптом... приїхали і бусіфіцировали. Дитина тепер отримає норм кошти
Голодаю• 05 марта в 15:33
Ответ дляБубль Гум)
100%. Гівнюк ще той.
ротцвеники• 05 марта в 15:34
Ответ дляБубль Гум)
Определить место проживания с отцом и лишить родительских прав- это ну очень разное. И да, лишить родительских прав родителя, который платит алименты и не является асоциальным просто невозможно. И не имеет значения папа это или мама.
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:35
Ответ дляГолодаю
100%. Гівнюк ще той.
он даже не скрывает своих бандитских действий..
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:36
Ответ дляротцвеники
у них свои схемы.. мам запугивают, детей настраивают против...
ХтоЯкщоНеЯ• 05 марта в 15:36
Ответ дляБубль Гум)
что то в вашей простыне единственная причина- это чпокать молодую кобылу втроем, а никак не избежать мобилизации.
ну и бухать..
Я Вас не боюся• 05 марта в 15:36
просто дойдет до того, что от мужиков будут шарахаться как от бешеных собак и все
Мурзилка• 05 марта в 15:37
Ответ дляротцвеники
Так после лишения прав алименты все равно обязан платить
Кручу хвости• 05 марта в 15:37
Там ключове всього цього, що ти будеш мати нове життя але якщо часу вистачить. Я б побачила як мій бу, далекобійник з 6 річкою трах..ав баб... Рейс по тижню, школа, болячки, уроки, а я б платила 1300, ще й мізки клювала як він мені чому не відкладаю на навчання, ну ну, треба їм діти, вони ж думають, що дітей ні одягати, ні лікувати, ні уроків робити, ростуть як трава, а мамки на їх 1300жирують, ми з малим відпочивали щороку, то йому щось робилось, чому на навчання не збираю, це 1300
ротцвеники• 05 марта в 15:37
Ответ дляБубль Гум)
Как бы не запугивали мам и не настраивали детей- невозможно. Ну если запуганная мать не уйдет в запой на пол года и не забудет платить алименты.
ротцвеники• 05 марта в 15:38
Ответ дляМурзилка
Никто не лишит прав родителя за то, что он проживает отдельно от ребенка
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:39
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
ну и бухать..
для автора поста это чпокаться, а для других папашек это про избегание мобилизации. просто автор этого поста имеет отстрочку так как воспитывает дочь сам поэтому его только чпоканье волнует, а других еще может ТЦК чпокнуть и им пока не до новых девиц
Мурзилка• 05 марта в 15:39
Ответ дляротцвеники
Лишение прав не освобождает от обязанностей содержания.
ротцвеники• 05 марта в 15:40
Ответ дляМурзилка
Лишение невозможно, поэтому все посты о том,что отжать ребенка у бывшей чтобы избежать мобилизации- полная ерунда.
Я Вас не боюся• 05 марта в 15:41
Ответ дляКручу хвости
я знаю одну такую ситуацию, у нас знакомый отсудил ребенка у жены, она просто хотела от него уйти, город маленький, в целом все решалось не думаю что по закону
ок, ребенок остался с ним, а потом он его перекинул на свою маму, мама поняньчилась месяц и тоже решила, что хватит
в итоге ребенок де факто живет с мамой
ХтоЯкщоНеЯ• 05 марта в 15:41
Ответ дляБубль Гум)
Избегать мобилизации путем насильного лишения нормальной матери прав - да любая мать сдаст этого дегенерата ТЦК.
Мурзилка• 05 марта в 15:41
Ответ дляротцвеники
Уплата алиментов не исключает лишения прав.
Бубль Гум)
• 05 марта в 15:42
Ответ дляротцвеники
было видео где этот автор поста говорил, что бывших жен нужно вывозить в лес и заставлять копать себе могилу или пусть подписывает то что ему нужно..
Я Вас не боюся• 05 марта в 15:42
я начинаю понимать кореянок, которые сейчас массово отказываются от любого взаимодействия с мужчинами
а так влюбишься, а там такое чмо