ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 марта 2025
Кто покупал надувную двуспальную кровать Intex? Зайдите пожалуйста
Как с качеством? Сколько она уже в использовании у вас? Она удобная?
Пасхальний тролік• 05 марта 2025
Купували в грудні, вона реально зручна. Але після першого разу (після складання) на місцях згинів виявили купу дірок. Гарантії немає. Думаю на складі лежала років 100 і від часу воно потріскалось. Тому порада: купуйте там, де можна подивитися, може строки виготовлення десь вказані чи щось таке.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 05 марта 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Спасибо за ответ💛
Наивная Хо• 05 марта 2025
У нас была, правда давно. У меня спина болела на ней. Хоть сильно надуть, хоть средне - болела... И быстро начала спускать, на утро просыпались практически на полу)) В общем, мне не подошла.
Хитрушка-чекушка• 05 марта 2025
У нас был диван/кровать. Через пару месяцев по шву лопнул. Латку на шов поставить нельзя
Попельшка• 06 марта 2025
Ми спали пів року, все ок..ну за пів року вже напрягало то ліжко... Почало спускати за 5міс року, але можливо винні кошенята які лазили по ліжку шалено