Люблю пиво• 05 марта в 23:00

Чому такі погані завози в секонді останнім часом?

Страшні бабські сукні, зношений дирявий трикотаж, жовті від поту футболки сто разів прані, дешеві бренди. А ціни які, і піднімають. На люксі речі гірші звичайних... Коли будуть класні речі, як колись?
Фима Собак• 06 марта в 00:14
Ответ дляБаба Йога
Я ось теж бачу лише диряве і дивуюсь, як люди ще умудряються там щось знаходити)))
На днях по дорозі від метро зустріла кількох людей які несли фірмові пакети з речами з Економ класу (місто Київ). Там одну пристойну річ важко знайти, а вони цілий пакет викупили))
Мабуть хто за чим йде на секонд. Хто в пошуку чогось пристойного, актуального, а комусь просто аби було що вдягнути, або дітей вдягають, теж сильно не перебирають . До війни я могла піти на 3-й день завозу і купити хороші речі, вийти з пакетом. А тепер навіть не хочу туди йти, лише час марнувати.
автор Люблю пиво • 06 марта в 01:03
Ответ дляФима Собак
Та тут постійно пишуть що на секонді вдягаються в шерсть і кашемір люкс класу) А ви лише диряве бачите) А якщо серйозно то від початку війни там нема що шукати, мотлох в три дорога. Працівники і є ті бариги які перебирають поки вивішують, і перепродають, тому навіть в перший день нема що брати.
Ну це правда, що там є і шерсть і кашемір , в новому стані, бачила багато таких речей. Колись. А зараз зовсім мало, рідкість. Переважно тільки диряві або такі, які збіглисяя після прання. Ну або щось неактуальне. Я взагалі не розумію, якщо річ збіглася, навіщо її давати на продаж...Вже на складі можна відправити в смітник.
І найсмішніше, коли невідомо що висить, а продавці ходять і слідкують, щоб нічого не вкрали😄
JenyaFlower• 06 марта в 01:41
Ответ дляБаба Йога
За всі магазини не знаю, але в найближчому Баулі речі жахливі за немаленькі гроші - заношене, розтягнуте, якщо нове - з дірками і плямами. Не те що купити, а навіть приміряти нічого не можна знайти.
Фиг знает. Я там неплохо прибарахлилась недавно. Правда пришлось перемерять гору барахла-я девушка очень высокая а вещи как на карликов в основном
Яна Борщаговке живу там два классных большущих баула
Я всегда там одеваюсь. Хотя до войны было намного лучше и дешевле это да
JenyaFlower• 06 марта в 02:18
Ответ дляОтчебучкина
Баул- це великі магазины секунду. В Києві їх, по моєму, три. Не знаю, чи є в інших містах. В мене один зовсім близько. Раніше ходила майже на кожен завоз. Зараз ні. Бо ціна - якість в день заводу не сумісні.
Да каких три, их до хренища. Только рядом со мной два в святошинском районе и один чуть дальше на академе. их в каждом районе по несколько штук.